Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Otrdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Valsts prezidents jaunajā mācību gadā pasniedzējiem novēl izturību un entuziasmu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Par Levitu
P
Beidzot mūsu tauta redz un dzird valsts Prezidentu. Daudzus gadus par mūsu prezidentiem varējām lasīt lielākoties internetā , kā viņi apmeklē koncertus, operu, modes skates. Veselību un izturību Egilam Levitam- izcilam cilvēkam, izcilam tautas Prezidentam!
Dostojevskis
D
Es apdomātos, pirms steigtos pievienoties t.s. "ziemeļvalstīm". Jo, triekdamies uz turieni, varam atdurties pret uzrakstu - "Skandināvijas apvienotais Halifāts".
Itamars Toledano
Krievu cūkām un sarkanajam mērim viss ko dara un saka Levits ir ĻOTI SLIKTI, bet viss, ko saka un dara agresors un slepkava Putlers ir ĻOTI LABI. Tāda nu reiz ir sātana un tā kalpu politika - JO SLIKTĀK, JO LABĀK. Ko tādi mūdži un izdzimteņi zina no ticības, cerības un mīlestības? Te, Dienā, pilns no šiem primātiem - Dastojavskis; Ūlbērģis, Pāvu Puvis,kuiļi un kuņas -bez gala...
to Akujomajo
t
Kas DER tev, nenozīmē, ka ARĪ citiem.
 • 3
 • 0
Kukamars Ahujano
K
Vecīt, varu tev ieteikt labu psihiatru. Viņš arī ekzorcismu pieprot.
 • 0
 • 6
Itamars Toledano
Ko tu raksti, to nezinu, un savas palamas skaiti pats! Zinu, ka gudrs cita goda nedinģē, un ka Raksti saka: viņu KAUNS ir viņu GODS. Un zinu, ka sapratīgs sev PATS asti neceļ, bet pēc padoma citam TAUJĀ.
 • 11
 • 1
Dostojevskis
D
Pateicos par izrādīto godu! No Tavas mutes šādus tekstus vērtēju kā komplimentus. PS. Varbūt uzrādīsi kādu tekstu, kurā es apgalvoju, ka Putins ir ĻOTI LABS? Starp citu, esi uzmanīgāks... mans stils ir diezgan vienāds un Tu varēji pamanīt un pieminēt manus pārējos 15 pseidonīmus.
 • 2
 • 14
.
.
Manam tēvam 1940.gadā piederēja vairāki desmiti hektāru zemes, trīs kravas automašīnas, pienotava un veikali. Un tad atnāca sarkanie komisāri un visu ekspropriēja, un viens no sarkanajiem komisāriem bija Jonass Levits. Par ko tu murgo????
 • 3
 • 11
Zviedrs
Z
Mums Ziemeļeiropā tos nabagus Latviju un Lietuvu nevejag. Un leiši arī ir viskriminālākie. Un abi dod priekšroku nevis godīgam darbam, bet krāpnieciskai tirdzniecībai. Pietiek jau ar Estiju, kas piesmērējās kā somu radinieki. Un Ruhnu salas iedzimtie līdz pat WW-1 vienmēr ir bijuši zviedri. Tāpēc estus vēl piecietīsim. Bet tos pārējos ar viņu aziātisko mentalitāti vairs nē.
Itamars Toledano
Kas tie tādi ESTI (ko NEVEJAG), un kas ESTIJA un Ruhnu salas IEDZIMTIE, kas PIESMĒRĒJĀS kā somi radinieki ar aziātisku mentalitāti?
 • 10
 • 0
Dostojevskis
D
Visu mūžu, jau no Hruščova laikiem dzirdu: "Būs! Ir jau ļoti labi, bet vajag vēl labāk! Mums jāmaina domāšana! Saņemieties!"
LABĀK
L
tikai kapā būs.
 • 10
 • 1
LTF
L
92. gadā mēs tam pielikām punktu. Bet krieveļi turpina klausīt saviem cariem, tagad dižajam Poo.
 • 3
 • 1
skolotaajs
s
Naudas nav,bet turaties.
TAM >>> skolotaajs šodien, 12:28
T
Tāpēc jau t.s. skolotājam naudas nav, ka nav elementāru zināšanu latviešu valodas gramatikā. Pavēles izteiksmē būtu jāraksta turieties, nevis turaties. Vismaz nelieto niku "skolotājs", labāk "analfabēts".
 • 4
 • 0
Endzelīns
E
Es teiktu : izturību un degsmi ! Bet Valstsgriba ir izcils katra latvja dzīves gājuma uzstādījums.
Okšķeris
O
Prof. J.Bojārs par Levita izglītību: “Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. – Pol.” – t.i. diplomu politiskajās zinātnēs. Levits Latvijā nevar pretendēt ne uz profesoru, ne asociēto profesoru pat “par blatu”. Viņš pats saka, ka ir “pa pusei jurists, pa pusei politologs.” “Par blatu” viņš dabūja Latvijas Zinātņu akadēmijas Goda doktoru".
es
e
Cik tā runa tomēr ir stulba!Ko var kārt makaronus uz ausīm!Un cik stulbam jābūt,lai tam ticētu!
Itamars Toledano
STUBAM viss ir stulbs, un nav jābūt stulbam, lai ticētu, ka makaroni ir uz stulbeņa ausīm sakārti. Gudrs makaronu ĒSTU un pateiktos Dievam par tiem.
 • 12
 • 3
Udo Ulbergs
U
Slikta runa - nav nekas teikts par izglītības lielāko dārgumu "kompetenču izglītību". Pilnīgi nesaprotama ir "nācijas tēva" blādīšanās par Latviju kā Ziemeļeiropas valsti. Vai viņš patiešām nezina, ka tas ir vēsturiski stabils politiskais, kulturoloģiskais un ģeogrāfiskais jēdziens ar stingri fiksētu valstu komplektu - Dāniju, Islandi, Norvēģiju, Somiju, Zviedriju? Vai šīm valstīm patiks redzēt savā vidē Latviju? Taču galvenais - Latvija jau sen pieder Baltijas valstīm, kas tāpat ir vēsturiski stabils jēdziens. Vai "nācijas tēvs" patiešām ir tik dumjš un nezinošs, ka putrojas šajā ziņā? Bet varbūt viņš drīz sadomās Latvijas nākotni kā Dienvidaustrumāzijas valsti! Vai viņš patiešām "nāciju" uzskata par tik dumju, ka var tik lielā mērā muldēt?
Paolo Pavo
P
Man patīk latvieši! Viņi parasti ir ne tikai stulbi, bet arī neizglītoti un nekaunīgi, gatavi sev vajadzības gadījumā pierādīt, ka 3+3=7. Latvieši kā mēsli, nekaunīgi tārpi, pretīgi idioti. Te viens tipisks latviešu mēsls apstrīd Ziemeļeiropas valstu jēdzienu, kas šim latviešu kretīnam gribas papildināt ar savu kakājumu. Kāda tauta, tāds prezidents. Pretīgi nekaunīgai tautai var būt tikai pretīgi nekaunīgs ēstgribošs valstsgribīgs āksts.
 • 2
 • 13
Ziemeļu valstis
Z
Levits attiecībā uz valstīm pilnīgi pareizi pateica, ka LV pieder Ziemeļeiropas valstīm. Attiecīgās Skandināvijas valstis apzīmē par Ziemeļu valstīm, kulturāli ieskaitot arī Igauniju attiecībā uz kopējam valodas saknēm ar Somiju. Kurš tad nu ir dumjš kā zābaks!? Vispār man jau būtu kauns rakstīt tādas stulbības, pie tam ne jau šajā komentārā vien.
 • 5
 • 2
?
?
Jau pēc dažiem gadiem, kad beigsiet skolu vai būsiet absolvējuši universitāti, jūs veidosiet Latviju par vienu no modernākajām valstīm pasaulē ---------- Viņš uzrunā tikai vidusskolēnus? Pirmklasnieki un mazo klašu skolēni netiek sveikti? Ko viņš tur grab par to savu valstsgribu? Pats viņš to savu dziļo domu ir spējīgs uztvert? Bet gan jau, ka fani un fanes (Zālīš Māra, Dagmāra traļaļļā un pārējais glaimotāju bars) slapina biksiņās un elš "cik gudri, mēs lepojamies, mēs beidzot lepojamies" .
Paolo Pavo
P
Pareizi vārdi par latviešu smirdošo inteliģenci, kura nemaz nav pelnījusi gudrāku valsts prezidentu, bet pelnījusi ir pseidointelektuālu nekauņu, kurš domā vienīgi par bezmaksas ēdienu, kas viņu gaida latviešu mēslu bedrē 8 gadus...
 • 7
 • 13
Father of batons
F
Kur bezmaksas brekfests.
Kuilis
K
Paldies, dārgais "nācijas tēv!". Latvieši mīl izglītību, zinātni, mākslu. "Nācijas tēvs" dod labu padomju latviešu gaišajai tumsonībai. Liels prieks jau no rīta lasīt "nācijas tēva" lipīgi saldo vēlējumu dumjajai "nācijai".
Jānis
J
Kad, valsts griba Levit, skolotājiem tiks paaugstinās algas līdz līmenim, lai skolās atgrieztos skolotāji vīrieši? P.S. Laiks Levitam iedot iesauku - valsts griba!
Itamars Toledano
VALSTS GRIBA algas nepaaugstina, bez tam - algu paaugstinot stulbeņi gudrāki un čaklāki netop ne no valsts gribas, ne bez tās.
 • 12
 • 2
nja
n
Teksts kā Andra Kiviča domu pērles. Saspiedies galīgi ar to savu valstsgribu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas