Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VARAM: Biotopu un sugu aizsardzības stāvoklis Latvijā vērtējams kā vājš

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Labāka biotopu kvalitāte......... Tas, ko par kvalitāti tagad sauc, jau ir tas LABUMS. Senos laikos latvieši labu par labu sauca, par kvalitāti pat dzirdējuši nebija. Tā tas bija toreiz, kad latvieši ikdienas saziņā latviešu valodu lietot nekaunējās.
Biologs
B
Vājš ministrs!
Fakts
F
VARAM ir vājš!
Pietiekoši
P
stiprs, lai Tavu dzīvi padarītu par elli, bet Tavu īpašumu - par nevērtīgu dekorāciju!
  • 5
  • 0
Edvins Eglitis
Si ir blediga sazverestiba pret katru Latvijas zemes ipasnieku. Vini vienkarsi ierobezo privatu ipasumu apsaimniekosanu. No kurienes tas nak. Kas vieniem iedeva as tiesibas? Man ir aizliegts apsaimniekot vairakus hektarus mazu zilu pukisu del. Vini nemaz nepaskaidro to ekologisko vai bilogisko vertibu sai mazai pukitei. Tiesi kapec si maza zila pukite tik vertiga ????? Saprotu driz mainis kadestralo vertibu lai tas atspogulot POTENCIALO VERTIBU. Kurs velas piekrist ka valdiba tiesam rup Latvijas iedzivotaja vajadzibas un intreses.
PSKP
P
Latvieši kā suga Latvijā vērtējama visai vāji. Viņi pat demokrātijas apstākļos ir pavisam padirsuši Rīgu prokrieviski svoločiskajiem spēkiem un turpina vai nu zagt vai mērkaķoties.
ērce
ē
Tas tāpēc ka padomiskiem naudas rausējiem ir bijusi dota brīva roka. Un kur nu vēl Dombrovska kailcirtes!
Jebiotops
J
Ir lielāmērāticams ka primātu sugas homo sapiens aizsardzība ir vērtējama kā vāja. Vienīgi... šī ir pati mazsvarīgākā suga un tāpēc pievērsīsim galveno uzmanību biotopiem.
Gatis
G
Ejat nu dirst kretini, pedejos 30 gados pret latviesu naciju ir izversts vel nepieredzets genocids, bet kaut kadi idioti plerkstet par kaut kadu biotopu aizsardzibu, vemiens nak no siem parazitiem, dienas zagliem, kuri ES naudu nozog no Latvijas tautas.
Latvijastēls>Ha
L
Latviju nemaz nav iespējams "noskūt" , jo klimats ir tāds, ka lielākajā daļā šeit apraudāto kailciršu pēc trīs gadiem jau nav vairs iespējams ieiet aiz biezā apauguma. Kāpēc tad mežu īpašnieki savus mežus neizcērt "plikus" , ja jau te visi ir tik dumji? Man pašam mežā ir trīs hektāri priežu cērtamā kondīcijā, jau piecus gadus, bet es to neaiztieku. JO ES TĀ GRIBU!!! TAS IR MANS ĪPAŠUMS, KO GRIBU, TO DARU!!! NEATKARĪGI NO TAM, KO PAR TO DOMĀ BIJUŠO KOMJAUNIEŠU UN ZAĻPRĀTIŅU VARZA!!!
  • 5
  • 0
Ha
H
Stulbs komentărs. Ja tev dotu vaļu, tu Latviju būtu noskuvis pliku.
  • 1
  • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāpalielina nodokļu ieņēmumi(83)

Nodokļu ieņēmumu palielināšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem nodokļu sistēmas uzlabošanai – ar šādu secinājumu klajā nākusi Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Š...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas