Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

VBTAI: Kopiena Bruknas muižā smagos apstākļos nodarbinājusi bērnus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ļuļa
ļ
Katoļiem tāds niķis - visu piesauli piegānīt un pietaisīt, bet sevi svēto kārtā ordinēt! Paldies Dievam, ka tādiem ir sava vieta iekārtota, kur visi šie bērnu apgānītāji un piesmējēji reiz nonāks!
Pujāts 1 un Pujāts2
P
Redz, LTV ziņu dienests ir sava veida katoļu lobijs. Visas vecās (un jaunās) komunistu maukas konvertējušās katolicismā, un Stankevicam tas kā sava veida izziņu rupors , ar patronesēm Kincu un Stirāni kā galvenajiem ruporiem. Vajadzēju visu dienu, lai izgudrotu naivo pasaciņu par sātanisko pusaudzi, kas vienpersoniski sadomājis katoļus deklasēt un iznīcināt!
Domāju, Stamkēvīčš jau apjājis
D
visus nestabilos prātus, kā sadirzdamies apkārt skriedams, un kārtējo reizi savu pedofīlu bandu pestīdams. Pats jau no tā - viena miesa un asinis, jo Kristus asinis savām avīm NOBLĒDA un NOBĒDZINA!
Krējums Saldais
K
Kārtējais fuflo. Kaut kāds nepilngadīgais atakarīgais mažors pasūdzējās, ka šim liek strādāt. Mediņam vispār cepuri nost.
KĀRTĒJAIS
K
krējuma saldā fucko, no dirsas skābās izkakāts!
 • 9
 • 3
Ūpis
Ū
Māsas dēlam bija problēmas ar narkotikām. Atrada tādu iespēju, kā Brukna ,kur starp citu nav nekas jāmaksā, bet par savu uzturēšanos utt jāpastrādā ir! Jā arī peldēties liek no rīta un ir disciplīna. Nevienu sliktu vārdu neteica, protams kamēr vēl ir vēlme aizlaisties lai atkal izdomātu kāryejo devu apmierināts nebija, bet tā disciplīna palīdzēja tikt uz kājām. Cepuri nost Mediņa kunga priekšā, domāju daudziem ir palīdzējis.
Mediņš tādus kā Upis
M
ķer un ēd!
 • 10
 • 2
Apakšbikses arī nost!
A
Ar cepuri Mediņā kungs MIERĀ nebūs!
 • 9
 • 2
ļuļa
ļ
es bērnībā, ap 10 gadiem, gāju kolhozā bietes kaplēt. lai būtu sava nauda, neatkarīgi no vecākiem. mums bija lauku mājas, un vietējais kolhozs gribētājiem iedalīja vagas. vaga bija mērena kilometra garumā, bet tak strādājām, darījām un kabatas naudu nopelnījām. mugura toreiz sāpēja kā traka, atceros, bet, piedodiet, bērnam ir jāsaprot, no kurienes pārtika nāk. man kaut kā toreiz nenāca prātā sūdzēties, ka liek strādāt, un tagad atpakaļ domājot, es pat pateicīga esmu. mūsdienu jaunieši ar aifoniem priekšā un pakaļā reāli sūkā. kretīni ar tiesībām, bet bez neviena pienākuma.
meh
m
Vecākiem ir jāmāca bērniem kā domāt pašiem ar savu galvu un vienīgais iemesls lai izkalpinātu bērnus ir kad tie strādā ģimenes labā, nevis vergo svešiem karstā svelmē. Tādām apdaudzītām šmarām vecumā rodas vēlme kaunināt svešus bērnus, kuriem pret tevi nav nekādu pienākumu!
 • 16
 • 14
tuskins
t
Izsaku Jums līdzjūtību un ne tikai par smagu bērnību, bet par grūto galvu.
 • 19
 • 11
senču ols
s
bērniem ir jāstrādā , bet apstākļi ir jāizvērtē... Es bērnībā ar zirga grābekli grābu sienu no agra rīta līdz vēlam vakaram . kam sūdzēsies? Vēlāk kad paaugos , jau strādāju smagākos darbos , vasaras brīvlaikā kolhoza gaterī stūmu baļķus . Maksāja labu naudu , varēju visu skolai vajadzīgo sagādāt. Beigu galā ieguvu izglītību un pelnīju labi smagu darbu nestrādājot. Nestūmu tačkas ar betonu , bet uzraudzīju kā to dara tie , kuri skolā nebija gājuši . Viņi mani apskauda , teicot , kas Tev nekait ... es katreiz atgādināju ... kamdēļ skolā negāji? 40 gadus nostrādāju kā sertificēts būvdarbu vadītājs .
Liene
L
Parasta sekta tajā Bruknā, tas jau sen bija redzams. Tagad reāls apstiprinājums redzētajam.
oskars
o
Vai jus gribat , lai butu ka savulaik pionieru nometne ??? tas laiks ir pagajis ...
Udo Ulbergs
U
Vai tas notiek Latvijā? Vai to visu dara latvieši? Kas tie ir par cilvēkiem, kuru bērni ir brīvprātīgi nodoti verdzībā? Par šo ultra mežonīgo kopu nācās lasīt arī agrāk. Tātad latviešu varas struktūras nav likvidējušas šo šausmīgo perēkli. Tātad latviešu varas struktūrās smird tādi paši mēsli, kuriem ir vienaldzīgs bērnu liktenis. Tātad iejaukta ir nauda, iespēja kaut ko nozagt, kas latviešu izdzimteņiem ir galvenais. Arī šī publikācija neliecina, ka tiks likvidēta nacionāli riebīgi apkaunojošā kloāka. Ko tas nozīmē? Līdz kādai antihumānai pakāpei mūsu birokrātija var tēlot "demokrātiju", "cilvēku tiesību ievērošanu"?
Jā...
J
Man tas Mediņš vienmēr licies tāds aizdomīgs ar saviem pārmērīgi asajiem izteicieniem un tādu kā vienīgās patiesības paudēja nostāju...
Bērni nedrīkst strādāt
B
Likt nabaga bērniņiem strādāt, ir bērna tiesību pārkāpums!
Ak nē!
A
Vecāki lūdzas, lai viņu atvases audzina šajā kopienā, un nu uzsūtīta inspekcija. Diezvai pareizi te runāt par vienkāršiem bērniem. Cik noprotams, tie ir bērni ar uzvedības problēmām un atkarībām.
Viena tante teica,ka..
V
Mediņa ceļš,no baznīcas līdz cietumam..
 • 24
 • 28
Bet
B
Kad Tavam bērnam kādā nometnē liks strādāt 12 h no vietas,mērdēs badā,un nesniegs medicīnisko palīdzību, Tu protams ar to samierināsies,un uztversi to kā pašsaprotamu.
 • 27
 • 31
nieva
n
Jā, taisnība! Mazgadīgajiem latviešiem strādāt ir kaitīgi. Ja visi strādās, kas sildīs olas pie datora un dzers alu? Visus drosminiekus, kas cenšas bērnos ieaudzināt mazliet darba mīlestību un kultūru, izravēt kā nezāles, lai paliek tie, kas bez krievu lamuvārdiem nevar izveidot teikumu.
Dostojevskis
D
Precīzi! Man ir gadījies sastapt laviešu tautības jaunatni, kuri veido teikumus TIKAI no krievu lamu vārdiem. Tā ir augstākā pilotāža - ar dažādām intonācijām izjodelēt matņikā jēgpilnu ziņojumu! Un noklausoties saprast nevar neko, līdzīgi kā ķīniešu triādes runas veidu.
 • 35
 • 13
ērce
ē
Kas tā ir par "Kopienu"? Vai tiešām Latvijā visa informācija ir tik traki jāslēpj? Citās rietumvalstīs lasītājam būtu tiesības zināt.
ko lai saka
k
Presei bail pateikt, ka tie m...as ir katoļi. Celibātnieki -bērnmīļi te taisa koncentrācijas nometni pēc Īrijas tipa. Komentieriem, kas par bērnu strādāšanu izsakās - ir atšķirība strādāt pēc izvēles par naudu vai vergot par velti.
 • 18
 • 20
...
.
Es arī gribētu zināt - tā ir anonīmo narkomānu biedrība, nepilngadīgo labošanas kolonijas filiāle vai reliģiska sekta?
 • 23
 • 5

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas