Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vēsture Dienā: Vēsturiskā iespēja

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Andris
A
Vēsturi var tikai falsificēt. Ja mēs plātāmies, ka paši "paņēmām" (Levita vārds) un neviens mums neiedeva, tad tie ir meli.
Paolo Pavo
P
Pareizi, kungs! Pie tam jau divas reizes "iedeva", bet nevis "lāčplēši" izkaroja brīvību gaiši neattīstītajai latviešu tautai. Pēc otrās reizes šī brīvību mīlošā neattīstītā tauta 2003.g. ar prieku atsacījās no iedotās brīvības un atkal ar prieku iestājās "savienībā". Reti gaiša tauta! Brīvībmīļu akstu tauta!
  • 4
  • 2
Udo Ulbergs
U
Par ko liecina aizvadītie 30 gadi Latvijā? Vai par to ir padomāts? Tie liecina, ka "brīvība" tika iedota totālai valsts nespējīgai tautai, kura visai drīz pati atsacījās no brīvības un iestājās jaunā "savienībā". Jeļcins faktiski pastrādāja noziegumu. Turklāt divkārtēju noziegumu: 1) dodot brīvību patstāvīgai valstiskajai dzīvei nesagatavotai tautai bez īstas politiskās elites, 2) patiesībā melojot par brīvību un jaunu dzīvi. Jeļcins nevarēja nezināt, ka vara saglabāsies PSKP/VDK morālajiem kastrātiem un LR būs tikai ārēji noformēta ar LR simboliku un institūtiem, kaut gan būtībā nekas nemainīsies. LR būs LPSR turpinājums, bet tikai ar citu vizuālo noformējumu. Pie tam būs milzīga laupīšana, jo padomju sabiedrības kopīpašumus izlaupīs PSKP/VDK morālie kastrāti un viņu galvenie atbalstītāji. Latvijā notika tas pats, kas agrāk notika Āfrikā, kur brīvību iedeva valstiski neadekvātām ciltīm. Koloniālās sistēmas likvidēšana prasīja pārejas periodu, kurā tiek sagatavota elite.
bet Neslāv:
b
Tu jau pats ar nevari pateikt ko iesākt ar tām milzu latviijcu masām šeit....
  • 0
  • 3
Udo, morālam kastrātam
U
vecu cejam KGB ziņotājam: Visu mūžu šis biedrs ir nodarbojies ar stučīšanu, ko tagad smagi nožēlo, jo viņa pakalpojumi vairs nav vajadzīgi!
  • 1
  • 3
Neslāvs
N
tu gan esi uzstājīgs tirsējs, nespējīgās utaino "tautas" pārstāvis. Bet nu jūs krieveļi vienmēr būsiet vergi , kuri ar skumjām, vodkas aizlietām acīm skatās uz tik nīsto un reizē dievināto Eiropu...
  • 3
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas