Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

VID darbinieki klātienē ieradušies pie tautiešiem Lielbritānijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vēsais
V
VID malači!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Turklāt autiņbiksītes jau nu ir tāda prece, kas laiku pa laikam tiek izsludināta uz akcijas - tā kā diezgan grūti noticēt šim stāstam par jaunām māmiņām Latvijā, kuras kolektīvi veic autiņbiksīšu pasūtījumus Anglijā MILZU apmēros... Varbūt, ka raksta autoram vajadzētu sameklēt, nofotografēt un nointervēt šo "jauno māmiņu kolektīvu," ko?
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Varētu padomāt, ka LV ir tāda dzimstība, tāda dzimstība, ka nu bez autiņbiksītēm no Lielbritānijas ne no vietas! Vai tik' lielais tracis nav tāpēc, ka autiņbiksīšu pakās uz LV tiek pārsūtīta kaut kāda daudz daudz ienesīgāka kontrabanda? Ne? Tā nevarētu būt?Autiņbiksītes jau nu katrai valstij ar daudzmaz normālu dzimstību vajadzētu PAŠAI ražot, to skaitā arī Latvijai!
Margarēta
M
JO tie cilvēki, kam informācija par to, kas mainīsies pēc Brexit, visvairāk vajadzīga un kuri paši to nesameklēs LR un UK iestāžu mājaslapās (kur gan tās netrūkst), nespēj uztvert 2 sižeta līnijas vienā rakstā: par to, kādi būs muitas nodokļi, un par pamperīšiem no ASDas. Tāpēc, ņemot vērā, ka šodien ir jau 14.10 un līdz Brexitam ir palikušas 17 dienas, varbūt var izlaist tās parpalbiznesmeņu žēlabas (lai gan arī viņus var saprast, viņu mazajam, nelegālajam biznesiņam arī pēc šīm 17 dienām pienāks definitīvs gals) un koncentrēties uz galveno: ko drīkstēs, ko nedrīkstēs, cik kas maksās, kādi dokumenti jākārto, kur zvanīt un rakstīt, ja vēl neko nesaprot. Izčīkstēties par to, cik grūti tagad ģimenītēm bez iespējas nelegāli pasūtīt lētos ASDas pamperīšus, varēs pēc tam gadiem ilgi. Tagad galvenais ir saprotama, korekta, lietišķa informācija par to, kas mainīsies ar 1.11. Un šis raksts, lai arī satur korektu informāciju, pašos pamatos ir tendenciozs un nekorekts.
Bzdun
B
Aizver pāksti,šmuce!
  • 1
  • 6
Margarēta
M
Es domāju, ka viss, kas saistīts ar Latvijas pilsoņu tiesībām un iespējām pēc Brexita jau nu gan būtu presei jāatspoguļo maksimāli korekti, saprotami un bez liekām sensācijām, kas novērš uzmanību no galvenā. Var taču kādreiz iztikt bez tām klikšķu medībām, sevišķi apzinoties, ka, nesaņēmuši pienācīgu informāciju vai neuztvēruši to tāpēc, ka uzmanību paņēma sensācija par ģimenītēm pampāļos, kas nu paliks bez naudiņas, jo vairs nevarēs pasūtīt (ne pārāk legālā veidā jau tagad, piebildīsim!) lētos pamperīšus no Anglijas. Galu galā, kā arī no rakstā pieminētajiem redzam, šie cilvēki nav tie intelektuāli advancētākie. Varbūt var arī tiem uzkarsušajiem prātiņiem kaut kādā īpaši vienkāršotā veidā paskaidrot, ar ko atšķiras ES iekšējais tirgus un darījumi starp ES valsti un trešo valsti, kāda 1. novembrī būs UK. Un to, kādi nodokļi un par ko būs jāmaksā, patiesībā nenosaka VIDs un pat ne Latvija viena pati, ārējā tirdzniecība ir ES ekskluzīvā kompetencē, ko nosaka ES.
Irlielāmērāticams
I
ka šī ir otrā reize, kad VID darbinieki ierodas UK. Pirmo reizi Pētersone grozīja savu apjomīgo pakaļu auditorijā , kurā atradās divi vai trīs tautieši. Pētersone bija saskumusi, ka tautieši nenāca tūkstošiem viņu sveikt.
Pilsonis Janis
P
Looks like VID has nothing better to do that make trips abroad to catch insignificant entrepreneurs - what financial good has that created? Mickey Mouse country Latvia with its politicians. Totally ludicrous and embarrassing! Looks like VID has no say nor power locally, also the leaders of VID should be sent to early retirement.
ede
e
Pilsonis Janis ir kļuvis par Mikimausi un neprot vairs runāt latviski!
  • 2
  • 2
rūgtā patiesība
r
Jāpiebilst arī, ka runa jau nav par Pampers autiņbiksītēm, kas arī tur maksā apmēram, tikpat, cik Latvijā. Runa ir par ASDAs pašas lēto līniju. Tas ir ekvivalents mūsu Maximas optima līnija. Cilvēki kaut kādu neizprotamu iemeslu dēļ domā, ka optima līnija ir vēēē, bet Asdas tāda pati lētā līnija gan ir sazin kas iekārojams, ka gatavi čakarēties, sūtīt kaut ko internetā uz svešām adresēm un tad gaidīt, kad viņiem to preci atvedīs, riskējot, ka var arī neatvest, ka tur otrā galā var būt kādi krāpnieki, kas viņu preci savāc un pazūd. Bet nu Latvijā jaunās māmules nereti ir kaut kādas garlaicības māktas parpalnieces, kas ir gatavas čakarēties un vecas lupatas dīlerot, pirkt, pārdot, sūtīt apkārt pa pasauli tā vietā, lai ieietu veikalā un vienkārši nopirktu. Nereti tas ietaupījums ir kaut kādi santīmi. Tā ir parpalnieku mentalitāte, nevis nabadzība vai patiesa nepieciešamība taupīt. Ja būtu nepieciešamība taupīt, ietu uz maximu un nopirktu lētos pamperus.
rūgtā patiesība
r
Problēma ir tā, ka cilvēki neklausās un nedzird, ko viņiem saka. Viņiem saka, ka vajag reģistrēties settled statusam, daudzi to ignorē, bet kad viņus bezmaz deportēs vai neielaidīs atpakaļ UK, vai neļaus legāli tur strādāt, brēks, ka vainīgi visi citi un Rinkēvičs personīgi, jo nav cienījamo urlu aiz rociņas aizvedis pieteikties settled statusam. Tas pats ar muitas nodokļiem un prasībām pēc Brexita. Nevis klausās, ko saka, bet raksta par kaut kādām urlām, kurām iznīks pauninieku bizneselis un kuras nu sašutinās. Klausieties, ko jums saka VIDs, PVD un muitas dienesti, lai nenonākat situācijā, ka esat bezmaz kontrabandists aiz nezināšanas un stulbuma. Un te jāpiebilst, ka pamperus bez muitas nodokļa vairs nevarēs sūtīt ne tikai uz Latviju, bet tādā pašā situācijā būs lēto UK pamperu pircēji caur pauniniekiem (ja tādi ir) visā plašajā ES no Lapzemes līdz Gibraltāram.
Diodema
D
Mēs sūtam jo Latvija ir Eiropas savienībā un nejau tādēļ ,ka viņiem tur ir laba dzīve. Lai Eiropas savienības komisija ar visiem tās locekļiem apseko kā dzīves apstākļi ir pasliktinājušies gadiem ejot. Kopš iestāšanās Eiropas savienībā vis ir tikai gājis uz leju. Vajadzēs maksāt mēs maksāsim, bet vai Latvijas iedzīvotājs būs spējīgs maksāt? Nevajag uztraukusies par tiem kas sūta no Lielbritānijas, jāuztraucās par tiem kas Latvijā! Lai VID sāk to kongresu no Latvijas un caur Eiropas Savienības konferences sēdi Briselē nešeit.
VVZ
V
Ir jāsaprot, ka VID dzīvot neļaus! Tāpēc vienīgais risinājums ir savu tuvinieku savākšana uz GB neatgriezeniski. Cita risinājuma vienkārši nav!
naf naf
n
Aizbraucot no Latvijas uz Lielbritaniju, ubags tapat bus ubags.
u u u tttttttt
u
... un kamēr būs pilsētnieki, laucinieki tiks apzagti................................
  • 3
  • 4
rūgtā patiesība
r
Es jau nu teiktu, ka tādā situācijā, ja nevar veikalā pamperu paku nopirkt, ir nopietni jāapsver tā pati emigrācijas iespēja. Kā viņi domā vēlāk tos bērnus audzināt un apģērbt, ja tagad pamperiem veikalā nesanāk, ja nevarēs no UK pasūtīt, būšot bezmaz traģēdija.
rūgtā patiesība
r
Ja tie pamperi ir ražoti kādā ES valstī, pēc breksita viņi UK būs daudz dārgāki (ja vispār būs nopērkami), jo tas būs imports no trešās valsts, nevis tirdzniecība ES iekšienē un uk pa viņiem būs jāmaksā muita. Jāsaprot, ka pēc brexita uz UK var nevarēs vest dzīvnieku izcelsmes produktus (nekādas medus burkas, biezpieni, sieri un žāvētas vistas), ko daži ved ciemakukuli, bet daudzi industriāli uz poļu veikaliem. Kā rezultātā iznīks rūpals un bizness ļoti daudziem, kas nodarbojas ar paku pārvadāšanu. Samazināsies peļņa vienam otram pārtikas ražotājam, kuru produkcijas ievērojamai daļai ir noiets UK poļu veikalos. Tām pašām nabaga šprotēm tas būs liels trieciens.
  • 9
  • 1
VVZ
V
Tu neesi sapratis (sapratusi)- pamperus nopirkt var, bet tie maksā vismaz desmit reizes dārgāk nekā Lielbritānijā. Kāpēc deviņas desmitdaļas cenas ir jāatdod rijīgajiem tirgoņiem un VIDam???
  • 10
  • 6
Arturs
A
Spragonji our vel savu smirdigo degunu iebaziis
NEBALSOTĀJS
N
Valsts vadīts maratons uz pēdējo vietu. Uzvara valsts zadzēju pirkstu galā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas