Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viņķele saistībā ar Uzbekistānas viesstrādnieku saslimšanu: No vienas situācijas nevar secināt tendences

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nora j
My last month paycheck was for 1500 dollars… All i did was simple online work from comfort at home for 3-4 hours/day that I got from this agency I discovered over the internet and they paid me for it 95 bucks every hour on………See this site.........https://www.2netpay.com
xovefi j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Horošijs
H
Ministrei, kas itin naski saskata kaitniecību, šoreiz laikam nejauši var noticēt.
M
M
Tas, ka ārzemēs slimo ar kovidu, vēl nenozīmē, ka ārzemēs slimo ar kovidu.
Ruta
R
Cik ilgi vel si stulba baba Vinkele aiznems Veselibas ministra kreslu? Skiet, ka Latvija, pedejos 30 gadus, valsts amatus ienem ne pec spejam, izglitibas, kompetences, saprata un kvalifikacijam, bet amatos ieliek kretinus pec piederibas vienai vai otrai partijai- zaglu bandai.
ne diena
n
Pirmie, kas varētu doties palīgā fermeriem, ir portāla skribenti. Svaiga mēslu smaka, lauku gaiss, patīkama slodze gurķu laukā, kā arī labs dienas uzturs, sakārtotu smadzenes, iztīrītu plaušas, palīdzētu godīgi izvērtēt turpmāko publikāciju saturu. Būtu ieguvums pašiem un sabiedrībai.
sekotājs
s
Laba doma, rādi piemēru!
 • 7
 • 1
hmm
h
Vienotība Saskaņas Attīstībai vienmēr ir gan par viesstrādniekiem, gan par nelegālajiem imigrantiem, gan par uzturēšanās atļaujām. Lai cik noziedzīgajam pūķim būtu galvu (seju un vārdu), inde paliek inde.
No Viņķeles tendencēm
N
grūti paredzēt situācijas nopietnu secinājumu.
Pareizaisjautājums
P
Vai tur neklīst kāda covid-slima aita?
ta nu gan
t
Gribētu zināt, kādās tieši neaizvietojamās profesijās ir nepieciešami viesstrādnieki no Uzbekistānas? Varbūt kādu no šīm darbavietām varēja piedāvāt bez nodarbinātības palikušajiem viesnīcniekiem, viesmīļiem, muzikantiem, brīvā laika organizatoriem uc ?
Sprīdītis
S
Varbūt kādreiz pasekojiet līdzi ziņām? Tad zināsiet, ka bālēliņi nav diez ko nadzīgi pat uz lauku darbiem, kaut vai uz to pašu ogu lasīšanu... visi muzikanti un organizatori tikai gaida pabalstus, un ja nedod, tad protams valsts atkal slikta
 • 5
 • 3
reptilis
r
...ASV esot ļoti savdabīgas mācību programmas...par kurām jāmaksā milzu nauda...,un tad tādu apguvušie pieprasa valdību nodrošināt ar labu darbavietu un dzēst paņemto milzu kredītu,lai arī tādas zināšanas nevienam nav vajadzīgas:)))...a programmētājus ieved no Indijas...Ķīnas...Krievijas...pat Eiropas:))...a,amerikāņi mācās par sieviešu ciešanām 18gadsimtā kaut kādā pilsētelē:)))
 • 3
 • 1
reptilim
r
Lai dzīvo humanitārā izglītība! Tikai Rietumos māca pašiznīcināties ar humanitārajām pseidozinātnēm.
 • 5
 • 2
Sociķis
S
Mēs tak neies' pie budža!
 • 7
 • 2
reptilis
r
...kāpēc Rietumeiropā ir vajadzīgi mūsu viesstrādnieki,ja esot milzīgs bezdarbs jauniešu vidū?! Tāpēc,ka tur arī ir izmācīti daudz mākslinieki, sociologi,menedžeri u.t.t. ,kuri taču neies ""pazemoties""līdz vienkārša strādnieka un pakaļas slaucītāja pansionātā līmenim....tāds ,nu rinķa dancis - mūsējie uz rietumiem ...mūsējo vietā no austrumiem:)))
 • 17
 • 3
reptilis
r
Te nu Jūs redzat -kādi cilvēki pārvalda Latviju! Viņi pēc aptaujām esot priekšgalā arī uz Rīgas Domes vēlēšanām....,tad ,nu jādomā - kuri ir stulbāki politiķi vai vēlētāji:))
edvinssilavs
e
Nav skaidrs kāpēc iebraucēji netiek uzreiz pārbaudīti, sevišķi no trešajām valstīm !!!!???? Viņiem taču paredzēta karantīna 14 diennaktis - kāpēc tas netiek kontrolēts? Tas ir tik sarežģīti ? Uzreiz ir jātaisa visiem testi! Vai tiešām atbildīgās personas neatrodas savā pareizajā vieta? Tad jāatbrīvo no darba tās! Lai strādā tie, kuri ir atbildīgi, profesionāli un gudri cilvēki!
Aghā
A
Tā jau notiek,ka tie noteicēji ielien vadībā pa mazajām durtiņām,kuriem nav ne prāta ,ne saprašanas. Ļoti nepatīkami,ka Latvijas likumos valda dubultmorāle.
 • 14
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nekļūt par policejisku valsti(15)

Tiesību un ekonomikas eksperti saredz virkni pretrunīgu un pat bīstamu aspektu pašreizējos normatīvajos aktos, kas regulē kārtību, kādā tiek konstatēti iespējamie noziedzīgie nodarījumi fin...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas