Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV komandieri vēlas atstāt Sīrijā ievestos ieročus kurdiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jaaa
J
Esmu novērojusi braukājot ekskursijās pa Eiropu ,cikveki gandrīz visi ir normāli noskaņoti,par pret krieviem,esmu novērojusi tāpat skatoties internetā dokumentālās filmas par ceļošanu, var redzēt parastie cilvēki ir pilnīgi citu nekā tie saucamie politiķi,viņiem taču ir jāpelna nauda,KA vis būs OK tad kāda velna pēc vajag taadas algas maksat politiķiem. NU un viņi vāra ziepes.Jā esmu novērojusi,mūsu trijās Baltijas valstīs lasot jūsu komentārus var just naudu pret citām nācijām ,bet paldies dievam jūs jau neesat visā Latvijā.
hmmm
h
Lumpeņveidīgo liberastu uzvedība ir ārprātīga. Kad ASV kaut kur ievieš karaspēku, apsaukā tos par asinssuņiem, žīdmasonu-teroristiem. Kad ASV izved karaspēku un skaidri pasaka - mēs neesam jums aukle - sāk apsaukāt par uzmetējiem. Tā ir parazītu loģika - tikai tie, kuri paši neparko neatbild un nedara spēj tik cūcīgi uzvesties, pasakot kas citam jādara, bet paši nedara neko.
TrollisJT>hmmm
T
Pareizi! Tāpēc nevajag nedz "ievest", nedz arī "izvest"... lai karaspēks rosās pa ASV, lai sargā robežu un apkaro narkotikas, lai beidzot ievieš kārtību civilajā aizsardzībā, ka nav nedēļām ilgi bezpalīdzīgi jāblenž uz meža ugunsgrēkiem... darba pietiek!
  • 2
  • 2
Scorseze
S
Tā ir parastā jeņķu prakse, sataisīt mēslus un tīties projām, arī ieročus viņi vienmēr atstāj (parasti gan pārdod ar trešo personu palīdzību), jo vest tos atpakaļ uz ASV ir vienkārši pārāk dārgi:) Kurdus gan jeņķi būs uzmetuši, taču bruņojumu atstāja, lai turkiem dxīve neliktos kā cukurs un rajonā nekārtības turpinātos vēl kādu ilgāku laiku. Taču, manuprāt, jeņķi spēlē uz nerviem saviem eiropas koalīcijas biedriem, jo arī viņiem ir jātinas projām, un vēl jautājums, vai ASV tiešām pametīs šo reģionu, domāju, ka viņiem galvā kāds vēl neģēlīgāks plāniņš, piemēram, sakūdīt atkal kādus kaimiņus vienu pret otru paralēli abiem tirgojot ieročus:)
TrollisJT
T
ASV IR UZMETUSI KURDUS, KURI CERĒJA UZ ASV ATBALSTU.
TrollisJT
T
Bet nesatraucieties, politikā šādi notiek ļoti bieži. Svarīgi, lai mēs no šī kaut ko mācītos, pirms izdaram izvēli paļauties uz kādu cilvēku valsti, organizāciju, vai dienestu.
  • 4
  • 1
Uldis
U
Sist visus ASV kalpus ar lāpstām ,un lomikiem !!! ASV ir pasaules sērga !!!
Kārklu vācietis
K
Gan jau Muldis ar lāpstu krievu tanku rūkoņu nepieļaus ...
  • 4
  • 1
TrollisJT
T
Ja Uldis apsitīs visus jeņķus ar lāpstu, tad otrā dienā pamodīsies no krievu tanku rūkoņas Rīgas ielās.
  • 6
  • 2
Muldis
M
Sist visus krievu kalpus ar lāpstām ,un lomikiem !!! krievija ir pasaules sērga !!!
  • 4
  • 6
aha
a
neslikta doma!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ķīna brīdina par jaunu auksto karu(4)

Lai arī divu pasaules varenāko valstu attiecības nekad nav bijušas izteikti draudzīgas, tās ievērojami pasliktinājušās Donalda Trampa prezidentūras laikā. Jaunus saasinājumus maijā izraisīja ASV ...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits