Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Klimata aktīviste Tūnberga aicina ASV Kongresu ieklausīties zinātniekos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jautājums
j
Vai "Dienai" nav kauns šādas "ziņas" rakstīt? Vai tiešām liberāļu nometnē ir palikuši tikai palīgskolu beidzēji?
brūtgāns
b
Tas meitēns jau iesirms.
MEITIŅ !
M
Tā "sasilšana" ir Dieva(Pērkona) svētība Latvijai, Zviedrijai arī nedaudz tiek. Ej skolā un svedienās vari lūgt , lai Dievs nesvētī Latviju ..., tik lūdz pie Pērkonkrusta ...
joska
j
mazā padauza un klimofašiste...
paregis
p
Vai ta nebus sensacija, ja pec paris gadiem mes lasisim Greta Tunberga pakaras ekologiski tira egle vai priede.......jo izradijas, ka to ir tik daudz, ka neekologisku egli un priedi si nevareja sava zeme atrast...
Adams
A
Ceru, ka so slimo Gretu Trumpis pasutis nahuj, un pareizi daris.
Irlielāmērāticams
I
ka tad republikāņi ierosinātu Trampa impīčmentu par seksuālu uzmākšanos nepilngadīgai personai.
 • 2
 • 0
Ieva
I
Gribētos ...uz pimpja...
 • 2
 • 5
Rembo
R
Vai si “activiste” Gretna nesirgst ar dauna sindromu? Ja kas, kapec vina klejo pa pasauli, bet nepilda savus tiesos darba pienakumus, nesez skolas sola? Visadus idiotus nu taisa par varoniem, jo realu personibu, varonu nav saja demokratijas-melu, liekulibas pasaule.
bet
b
Drīz dauņu kvotas tiks ieviestas parlamentos, valdībās un arī zinātnieku vidū. Katram vājprātīgajam ir jābūt tiesībām kļūt par profesoru un deputātu. Dažās valstīs (vai tik Francija nav to vidū?) šīs kvotas jau ir pārpildītas ar uzviju.
 • 6
 • 1
x
x
Компания Hypergiant Industries, специализирующаяся на ИИ, объявила о выпуске устройства, которое использует водоросли для поглощения углекислого газа. Водоросли, утверждает компания, являются «одним из самых эффективных инструментов для борьбы с изменением климата». Совместив устройство с системой машинного обучения, разработчики надеются сделать технологию еще более эффективной. Разработчики из компании Hypergiant Industries использовали системы искусственного интеллекта для создания прототипа Eos Bioreactor — устройства объемом 1,7 куб. м, заполненной водорослями. Создатели заявили, что он поглощает столько же углерода, сколько и 400 деревьев.
xyi
x
Atkal smirdi, vaņka ?!
 • 4
 • 4
Pērkona pareģojums
P
Daži, ar kuriem Es aprunājos, Teica, ka tas vēl Tik mēģinājums. Īstenā deja Pēc gadiem būs, Pie sava loga Es ielūdzu jūs.
klimatofīlija
k
Kreisie globālisti ar baudu izmanto slimu bērnu.
precizējums
p
Slimie globālisti izmanto slimu bērnu. Lai gan... slimie un kreisie ir tas pats.
 • 7
 • 0
Atkārtosimlīdzapvemsimies!
A
Lai dzīvo Grēta Tūnberga - mūsu laikmeta prāts, gods un sirdsapziņa!!! PS. Vai jūs jau nopirkāt T-kreklu ar jaunās elku dievietes GRĒTAS attēlu? Nē?! Steidzieties, steidzieties! Jauns pievedums! Tajā pašā veikalā, kur Zīgerista aizkari!!!
ļuļa
ļ
paldies grietiņai par vienu - viņa skaidri parāda, ka rietumu pasaule ir smagi slima ar šizofrēniju un neprātīgu vēlmi izveidot jaunu reliģiju. tagad reliģijas nosaukums ir klimats, kam tiek pakļauts viss, kam par godu grib ieviest jaunu totalitārismu un pilnīgu diktātu, trakāk kā viduslaikos. par galveno antikristu ir pasludināts auto un pret to ir izvērsta aktīva cīņa. ar ko atšķiras apdauzīts musulmanis, kas aizliedz ēst cūku, no grietas, kas grib aizliegt ēst gaļu pavisam? tieši tā, ne ar ko. visas šis padarīšanas pamatā ir šausminoši daudz ticības fanātisma un ne mazāk šausminoši maz zināšanu un izglītības. un šitādus dauņus pieņem pasaules vadošie politiķi. lai nākošreiz, kad viņiem vajadzēs operāciju, palūdz to izdarīt grietai - gan jau tik gudrs cilvēks, kas var spriest par globālām klimata problēmām, pratīs izgriezt arī aklo zarnu. ar noteikumu, ka pirms tam būs saņēmusi dāvanā anatomijas atlasu.
ļuļa
ļ
labi, precizēšu diagnozi. daunis tika lietots kā metafora, viņai ir aspergera sindroms, kas liedz uztvert pasauli normāli.
 • 25
 • 1
Pravietisnejaukais>ļuļa
P
Parakstos zem katra Tava vārda. Varbūt ne zem "dauņa", jo neesmu redzējis diagnozi. Ja izrādītos, ka diagnoze ir cita... ciestu arī viss pārējais Tavs vēstījums. Būtu lietderīgi arī piebilst, ka elkdievības ātro ieperināšanos ļaužu prātos veicina tur valdošais tukšums... .
 • 15
 • 0
?
?
Vai tad Zviedrijā nav sākusies skola? Ā, pag, ģenētiski slimajai Grētai piemīt arī dažādas psihiskas problēmas (ēšanas traucējumi, depresīvi un suicidāli stāvokļi, par ko pati intervijās stāsta), kuru dēļ viņa uz skolu īpaši bieži nekad nav gājusi.
tikai bizness
t
https://youtu.be/poPtdZrqtAs?t=99
 • 4
 • 0
.
.
Mazgadīgai drigalkai smadzenes izskalotas tā, ka viņa iedomājas sevi par pasaules nabu esam. Viņa vēl daudz ko nezin par visām "vides aktīvistu" afērām un tiem, kas viņu rausta aiz striķīšiem. Piemēram, viņa nezin, ka saules baterijas visā savā kalpošanas laikā nesaražo tik daudz enerģijas, cik ir patērēts to izgatavošanai.
Irlielāmērāticams
I
ka nebija īpaši "jāskalo"... tur nebija ko skalot... .
 • 17
 • 1
Monvīds
M
Vai jauniņās aktīvistes bankas konts pildās?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits