Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vētra Irma: Pāvests nosoda klimata pārmaiņu skeptiķus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
SkolnieciņšLV
S
Kāpēc Latvija vel šīs feodālās šaumas nav padzinusi no valsts? Kāpēc cilvēki vel akli tic bībelei (speciāli rakstu ar mazo burtu)??? Galvu atspieduši vai? Labāk par zinātni interesētos, mācītos psiholoģiju un būtu ateisti!!! Baznīca ir nežēlīga organizācija kopā ar savu dievu, svētajiem, jo viņi ir monstri!!! Kristietība šeit ienāca 12.gs beigās un 13.gs. sākumā! Viņu reliģija neradās šajā reģionā, kristieši nav vietējie, viņiem nav nekādu sakaru ar mūsu senčiem! Kristietības invāzija notika strauji un vardarbīgi, tas bija krusta gājiens (mācītāju slepkavu gājiens ar pāvesta atļauju, tieši pāvesta amats ir Latvijas ienaidnieks!). Ko izdarija visi šie mācītāji kopā ar krustnešiem? Viņi biji sliktāki par PSRS, jo viņi nodedzināja visas koka pilis, izzaga tās, iznīcināja mūsu senču kultūras mantojumu. Bet PSRS nez kāpēc nenobrucinājā 50 gadu laikā visas baznīcas, kaut gan varēja! Pat nežēlīgā PSRS ar Kremli bija žēlsirdīgāka par krustnešiem, mācītājiem, kuri itkā skaitās pozitīvi tēli....
Skolnieciņš
S
Ko izdarīja krustneši jeb kristīgie slepkavas, kad ienāca mūsu zemēs? Kāds bija šī nežēlīgā krustagājiena rezultāts? Pirmkārt, krustneši iznīcināja mūsu vietējās svētvietas un tikumus. Viņi iznīcināja mūsu senču pilis! Izzaga mūsu senču dārglietas! Otrkārt, viņi paverdzināja senlatviešus jeb šīs zemes pirmiedzīvotājus. Kristieši uzspieda mūsu senčiem verga zīmogu! Vai tas bija ētiski? Kur bija pāvestiņš jeb galvenais kristietis-liekulis ar kura ziņu kāvā manus senčus? Kāpēc sarīkoja feodālismu, nevis demokrātiju? Kāpēc? Kaut gan kristieši šeit ienāca ar divām savām grāmatām, tomēr lasīt, rakstīt, runāt latīniski viņi mūsu senčus neiemācīja, skaitīt arī neiemācija. Mūsu senči viņu dēļ bija analfabēti! Vai tas bija godīgi? Kristiešiem bija izvēles brīvība! Tā vietā, lai visi šeit būtu vienlīdzīgi, kristiesi šeit ieviesa dzimtbūšanu! Viņi mūsu senčus iegrūda viszemākājā sociālajā klasē šajā reģionā! Tā pāvests izrīkojās ar Latvijas pirmiedzīvotājiem! #Ateisms Un tā baznīca šeit uzkundzējā
 • 0
 • 0
Pāvestam taisnība,
P
katrs pats savām acīm, kas ir noticis kaut vai šī gada laikā, un ka pus Latgales ūdenī. Ar visu ražu.
umlauts
u
Manuprāt, skeptiķi jau nenoliedz pašu klimata pārmaiņu esamību, bet tikai nesirgst ar lielummāniju. Viņi neuzskata cilvēci par visuvarenu, ka tā spētu cīnīties pret dabu, t.i., ietekmēt globālas tendences, kuras notiktu neatkarīgi no tā, vai Zemi apdzīvo cilvēki.
Globālās tendences, diemžēl,
G
ir ciešā sakarā ar to, ka ''Zemi apdzīvo cilvēki''.
 • 0
 • 0
Andris
A
Man gan viņa uzsistā acs imponē. Tāda sajūta, ka kāds bērna tēvs, kura atvase cietusi no svētajiem pedofīliem, ir kārtīgi iekrāmējis pedofīlu kopas barvedim. S
Nu jā!
N
Un tu jau nezini cik uzsistas un pedofīlas pašam savas acis IMPONĒS, un cik pedofīls ir KĀDS bērna tēvs pats.
 • 7
 • 0
Pravietisjaukais.
P
Pāvests ir liberāls, jo ir kristietis. Sātanisti nekad nav liberāli, jo viņu kungs - sātans ir slepkava jau no iesākuma. Jau tad, kad zeme un debesis vēl nebija. Tā ka, katram sava izvēle.
Pravietisnejaukais
P
Pāvestam visi darbi apdarīti... patiešām, laiks ķerties pie ekoloģisko pasaciņu stāstīšanas... .
karjera
k
Liberālais pirtnieks grib paspēlēt meteorologu tagad?
''Jūra celsies un kauks ,
&
un cilvēku sirdis pamirs izbailēs''. Un visa radītā pasaule ir reliģioza. Un pat TĀ SIENA, kas bija PIRMS radīšanas, un kurai zinātne cauri neredz, arī ir reliģioza. Tikai cilvēka muļķība un plānprātīga NEKAD nav reliģioza.
Dina
D
Ja jau to saka pavests tad jadomaa, ka tas ir tiesam blefs.
hi-hi
h
Pāvests ir liberāļu pavests...
Dina
D
religjiozajam komentetajam. Visu si dara cilveki. ;) Gan saraksta taas gramatas sveetaas gan taisa pectam taas sliktaas nesmukaas lietas, ko pasi tur saraksta. Sakumaa uzraksta plaanu, kadas nelietibas dariis un organizees un pec tam vinju pilda.
 • 3
 • 12
Jūra celsies un kauks,
J
un cilvēku sirdis izbailēs pamirs, liecina Raksti. Kas pie pilna prāta, tas apdomā vārdus - IZBAILĒS PAMIRS. Muļķim par tikai ko pasmieties.
 • 10
 • 4
Protams!
P
Arī Dievs ir liberāls, toties, sātans gan nebūt nē! Tā ka, katram sava izvēle: Ja esi liberāls, vari cerēt uz glābšanos, ja nē, tad uz elli auj kājas! Tur tu varēsi savu hihi mūžīgi taisīt, jo hihi ir velna zīmols.
 • 10
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai mūsdienās bez pieejas internetam ir iespējams pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā?

Kopā nobalsojuši: 876

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis

Eiropa

Vairāk Eiropa

ASV

Vairāk ASV

Krievija

Vairāk Krievija

Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi

Cits

Vairāk Cits