Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Freedom House ziņojumā Latvija atzīta par brīvu valsti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Valdis Freimantāls
V
Izlasiet Helsinku 86 ziņojumu ! WWW :"Mosties, celies, strādā"! Un redzēsiet ka komunistu un čekistu parvaldītā Latvija ir totalitāra postkomunistma čekistu valsts.
Jantariks un Co
J
Nu redziet kā mēs rūpējamies par Jums ! Pat ārzemnieki mūs slavē ! Varat brīvi braukt uz ārzemēm sēnes lasīt, brīvi izmirt te pat Latvijā; brīvi iztikt ar iztikas minimumu; brīvi likumiski maksāt OIKā klaušas; brīvi noskatītiet, kā mēs shēmojam un daudz citu labu lietu brīvi darīt. Nu vai mēs, Siles Vepri, neesam malači ! Labi ka mani ievēlējāt, es Jums to brīvību turpināšu nodrošināt. Un šovus Krastmalā taisīšu. Bestsellerus, cik stipri mīlu Jūs rakstīšu.
Krievija ir Impērija
K
Kamēr krievi apspiedīs nekrievu tautas (baškīrus, čečeņus, ingušus,dagestāniešus, kabardiešus, kalmikus, karēliešus, čerkesus, ukraiņus, jakutus, mariešus, mordoviešus, osetiešus, abhāzus, tatārus un udmurtus) tikmēr KRIEVI PAŠI NEBŪS BRĪVI.
Liena
L
Ja jau jūs uzskaitāt Krievijas republikās dzīvojošās tautības, tad vismaz pacentieties norakstīt visas, citādi kaut kā netaisnīgi sanāk, ka dažus nosauc, citus ne. Pameklējiet Internetā, ko jūs nenosaucāt, priekšā neteikšu. Bet vēl - jūs domājat, ka tās tautas vēlas būt "neatkarīgas" no Krievijas, ka tām ir tuvas tādas rietumu "vērtības" kā narkomānija, homoseksuālisms un citi izvirtības paveidi, amorāls dzīvesveids, juvenālā justīcija? Jūs stipri kļūdāties. Latvija ir neatkarīga? Kādas muļķības! Neatkarība zuda, tai iestājoties ES un galīgi - atsakoties no lata! Kā teiks saimnieki Briselē un Vašingtonā - tā būs!
  • 3
  • 0
Sliktais
S
Freedom House ikgadējā ziņojumā kritizēta Krievija, kas ir našistiska valsts.
Labais
L
Latvijā nau demokrātijas,aizmirstiet!Latvija nau brīva,iekšējo un ārējo politiku regulē no ASV!Latvijas iedzīvotāji nau brīvi,jo banditiskās politikas dēļ cilvēki brauc prom,dzīmstība pēdējā vieta pasaulē,trūcīgo skaits palielinās......un t.t.
Tas
T
"Nav" raksta ar v nevis ar u. Kāpēc lai es tevī vispār klausītos, ja tu latviski nemāki rakstīt?
  • 8
  • 4
reptilis
r
Latviešu valodā raksta - nav nevis nau.....dzimstība nevis dzīmstība...,bet censties vajag -malacis! Drīz varēsiet troļļot nekļūdoties....
  • 9
  • 7
Vai
V
Tika izmantoti dati no csp.lv?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits