Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā -4 °C
Smidzina
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs
Reaģējot uz Brunejas plāniem ieviest brutālus nāvessodus, izskanējuši arī aicinājumi boikotēt sultānam (attēlā) piederošās viesnīcas ārzemēs

ANO komisāre aicina Bruneju atteikties no notiesāto nomētāšanas ar akmeņiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Latvijā nenāktu par sliktu,
L
ja visiem zagļiem nocirstu roku, jo pus valsts bez rokām paliktu.
JanisT
J
Iesaku visus gudriniekus, kas šo likumu atbalsta pašiem braukt uz turieni dzīvot, paskatīšos cik ātri pašus nomētās ar akmeņiem par pravieša Muhameda apvainošanu. Katrā ziņā, ja labi grib, to var attiecināt uz visiem neticīgajiem, jo viņi apvaino Muhamedu, noliedzot viņa eksistenci un pravieša lomu.
Klaukts un gatavs!
K
Tā vajadzētu visus Latvijas maukurus un zagļus nosist, un valsts vienreiz būtu tīra.
  • 5
  • 0
rekur
r
Homoseksuālisms ir krimināli sodāms VISĀS islama valstīs.Piem. Sauda Arābijā par to arī paredzēts nāvessods. Pagājušo gadu Er-Rijadā tikumības policija iebruka tusiņā, kurā visi vīrieši bija ģērbušies sieviešu drēbēs un izkrāsojušies. Policisti viņus visus ar rungām, tur pat uz vietas visus nosita. Tur tādus izvirtuļus pat uz tiesu nestiepj. Klaukts un gatavs.
hmmm
h
Cilvēkiem nepareizs priekšstats, ka ja tu esi heteroseksuālis, tad automātiski jānosoda homoseksuālisms. Bet vai ir labi UZSPIEST savu seksuālo orientāciju citiem. Tieši heteroseksuālie vīriešie lien klāt homoseksuāļiem un visādi cenšas viņiem uzspies savu orientāciju. Pretīgi. Degradējoši. Savukārt, ideja ka citādi domājošie, seksuāli orientētie utt. jāiznīcina ir nāve'joši tev pašam. Jo katrs cilvēks iekritīs kategorijā CITĀDAIS kād no daudzajiem kritērijiem. Vienam tā būs "nepareizā" reliģija, citam tautība, trešajam ārējais izskats, ceturtajais būs līdzjūtējs par "nepareizo" futbola komandu utt? Ja katru reizi "nepreizība" būs jālbo ar nāvessodu, uz Zemeslodes būs 7,5 miljardi līķu. Tur jau tālieta.
ta nu gan
t
Ja Tu izlasītu vismaz šo rakstu, tad arī tur bija minētu vairāki kritēriji, tai skaitā pravieša Muhameda apvainošana. Ne jau par velti islams izplešas- kuram tad patīk mirt mokošā nāvē. Savādi, ka ANO komisāri (un laikrakstu Diena) uztrauc tieši homoseksuālistu tiesības nevis islama vardarbīga uzspiešana.
  • 3
  • 1
Scorseze
S
Kapēc tad tikai Bruneju, laikam jau tāpēc ka viņu likumi vēršas pret pederastiem. Bet kas attiecas par nāvessodiem, tad lai ANO komisāre pievērš lielāku uzmanību ASV, kur nāvessodus izpilda vēl šodien, neskatoties uz to, ka Eiropā, pat Krievijā, nav vairs šāda soda veida!
hmmm
h
Brunejas iedzīvotāju dzīvesveids atrodas pirmatnējās kopienas līmenī. Ar to atšķirību, ka tie atraduši naftu un to apmainījuši pret zaļiem papīrīšiem, sauktiem dolāri, bet dolārus tālāk samainīja pret visādiem civilizācijas labumiem, kurus paši nespētu radīt nekad.
  • 9
  • 0
00
0
Kas tur slikts?
hmmm
h
kas tur labs?
  • 7
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits