Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Pašlaik Maduro vēl bauda armijas atbalstu

ASV cenšas pārliecināt Venecuēlas militāristus pāriet Gvaido pusē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
...
.
Paklau, putikantropi, varbūt pateiksiet, kuru kaimiņvalstu teritorijas ASV 21.gadsimtā ir anektējusi par 51.štatu?
Uldis
U
Reāli Latviju ! Lietuvu , Igauniju !!! Visu Baltiju un Eiropu .
  • 1
  • 0
rekur
r
Venecuēlas armija ir spēcīgākā Latiņamerikā. 240 000. Sauszemes karaspēkā 5 divīzijas. Armija pēdejos 20 gadus ir anti- amerikāniski noskaņota. Valdošā ideoloģija "čavisms" (Latīņamerikas sociālisma paveids). Venecuēla ir valsts bez vidusšķiras. 90% ir nabagi. Armijas virsnieku korpuss pamatā cēlies no trūcīgām, kuri atbalsta prezidenta sociālās programmas trūcīgajiem. Nopirkt atsevišķus virsniekus var. Bet visu armiju noteikti nē. Opozīciju armija nkad nav atbalstijusi. Bet tas, ka par Jauno Prezidentu var kļūt enerģisks desantnieku majors ir pavisam ticami.
Jāraksta
J
MEIĢINA UZPIRKT, uztaisīt par savas dzimtās zemes NODEVĒJIEM. Kurus tāpat pēc tam ASV asinsuņi nogalinās, ka citus ex Sabiedrotos.
Uldis
U
ES AICINU IZDAUZĪT VISUS ASV LOPUS NO LATVIJAS !!! ASV IR VALSTS KURA STAIGĀ PA PASAULI ,UN IZSLEPKAVO ,UN LATVIJAS POLITIĶI ATBALSTA SKAĻĀ BALSĪ ASV TERORISMU SVEŠĀS SUVERENĀS VALSTĪS .
Muldis
M
ES AICINU IZDAUZĪT VISUS KRIEVU LOPUS NO LATVIJAS !!! KRIVIJA IR VALSTS KURA STAIGĀ PA PASAULI ,UN IZSLEPKAVO ,UN SASKAŅAS "POLITIĶI" ATBALSTA SKAĻĀ BALSĪ KRIEVU TERORISMU SVEŠĀS SUVERENĀS VALSTĪS .
  • 4
  • 11
Янис
Я
Венесуэла слишком далеко, вот наши войска и ракеты надо в Мексике поставить, а то америкосовские войска в Прибалтике есть, а наших ракет в Мексике нет, надо исправить ситуацию.
xyЯнис
x
Венесуэл хэтэрхий хол байгаа тул манай цэргүүд, пуужингууд Мексикт байрлуулах хэрэгтэй. Балтийн орнуудад америкийн цэргүүд байдаг. Гэвч Мексикт манай пуужин байхгүй тул нөхцөл байдлыг засч залруулах хэрэгтэй.
  • 5
  • 2
Scorseze
S
Venecuēlas militāristiem būtu jābūt pilnīgiem savas valsts nodevējiem, lai sadarbotos ar ASV parazītiem, viņiem būtu jāatceras, kādu likteni piemeklēja Irākas militāristus, kuri atbalstija ASV iebrukumu šajā valstī, kā arī jāatceras kā jeņķi mīl izrīkoties ar saviem "sabiedrotajiem", bin Ladenu, islama valsti, "draugiem" lībijā... . Vēl jāatceras fakts, ka Venecuēla ir gandrīz vienīgā šī reģiona valsts, kura pretstatā Bolīvijai, Čilei, Kolumbijai, Argentīnai patiesi apkaro narkotrafiku un jocīgi, ka tieši ASV "sadraudzības" valstīs plaukst un zeļ narkotiku bizness. Tāpat arī Afganistānā, kur pirms ASV ienākšanas faktiski nebija narkotiku biznesa (musulmaņu ticība asi un radikāli vēršas pret narkobiznesu) , taču šobrīd Afgalistāna ir līderis opija ieguvē un eksportā, piedzīvojot šā biznesa uzplaukumu tieši šobrīd. Vēl jāatceras fakts, ka Afganistānā aviotransports un arī zemes transports (vērā ņemamos apjomos) atrodas tieši jeņķu rokās, tāpat ASV rokās ir vērtīgo izrakteņu ieguve:)
Scorseze
S
ASV klaji iejaucas citu valstu iekšējās lietās un pat vairs neslēpjas, kad vienreiz pārējās valstis šos kropļus noliks pie vietas? Ar ko tad ASV ir labāka par "ļauno" Krieviju, kura nepārtraukti tiek zākāta par "nedarbiem", lai gan, ja cilvēki paskatītos precīzāk, Krievija pēdējos divdesmit astoņos gados ir centusies izvairīties no šādām darbībām. Izcilnieku centra kvankšķi, protams, tagad var palaist savu lielo gaudošanu:):):):):):)
Militārists
M
ja nepārliecinās, dzīvosim sūdos, vai arī tauta mūs nogalinās !
  • 3
  • 6
Scosreze
S
krievija klaji iejaucas citu valstu iekšējās lietās un pat vairs neslēpjas, kad vienreiz pārējās valstis šos kropļus noliks pie vietas? Ar ko tad krievijair labāka par "ļauno" ASV, kura nepārtraukti tiek zākāta par "nedarbiem", lai gan, ja cilvēki paskatītos precīzāk, ASV pēdējos divdesmit astoņos gados ir centusies izvairīties no šādām darbībām. Kremļa fermas kvankšķi, protams, tagad var palaist savu lielo gaudošanu:):):):):):)
  • 5
  • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 751

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits