Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Džordžs Soross asi kritizē Trampa, Sji, Modi un Putina politiku

Miljards izglītības tīklam autoritāro līderu laikmetā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krauss fon Cillerguts, pulkvedis
K
Soross ir labs cilvēks, kas savā dzīvē nopelnīto (jā, ar džādām metodēm nopelnīto) grib izmantot cilvēces labākai nākotnei. Jo demokrātija un cilvēktiesības patiešām nebūt nav pašsaprotamas.
Ezops
E
Miljards globālmarksistu skalotuvei.
Edvins Eglitis
Divi miljardu but jaziedo Iszzsraeelei, jo ta valsts pastav par visu ko soross ienist.
 • 1
 • 0
hmmm
h
Latvijas teritorijā vēsturiski plauka multirkulturālisms: kurši, zemgaļi, sēļi, latgaļi uc. Vācu krustneši šajā multikulurālajā vidē realizēja integrācijas procesus. Latviešu kā nācijas identitāte veidojās izteikti globalizācijas vērtību kontekstā: vai tā būtu latīņu alfabēta pārņemšana, vai no tālās Izraēlas importētā reliģija. Globalizācija veicināja pāreju no koka uz mūra ēkām. Top internacionālā Vecrīga. 19 gadsimtā dzimst latviešu lieteratūra kas ir vācu romantisma literatūras plaģiāts. Globalizācija bagātina un veido latviešu valodu darinot jaunvārdus. Latviešu vidū ķļūst populāri senebreju vārdi, piemēram, senebreju vārds Jānis ir populārākais pat šodien un vieno cilvēkus stāvot pāri nacionālām robēžām: Jānis, Иван, John, Johann un citas ebreju vārda Jahve variācijas (Yehohanan יְהוֹחָנָן). Mīļie draugi, ja būs vairāk par 50 laiku, turpinājums sekos...
Edvins Eglitis
Vai esi kadreiz pardomajis kapec tik cilveki ienist dzziiddus? Tas jau radas 2,000 gadus pirms Hittlerra. Pasi atdzist un suudzaas ka nav pieklaigu vardu dziidiem. Vards Ebrejs neder jo tas saistits ar biblisko Palestinu. Eiropas dziidi ir Askenazi no Kahazijas (starp Melnas un Kaspijas juras u.c.) un Askenazi nav nekadas saistibas ar biblisko Palestinu Tas ka vini runa ebreju valodu nepatais vinus par ebrejiem. Lidzigi but man iemacities kiniesu valodu un tad proklamet sevi par Kinieti. Lasiju vienreiz intresantu petijumu kur salidzinaja DNS no Askenazi dziidiem, Palestiniesiem un vietejiem ebrejiem (Sephardic ebreji) Palestinas ebreji (Sephardic ebreji) DNS radnieciba daudz tuvak Palestiniesu DNA ka Askenaszi DNS, pieradot ka Askenazi nav saisitibas ar biblisko Palestinu un vards "ebrejs" Askenazi ir nevieta. Uzprasisim Armeniem, varbut vini zin citu pieklaigu vardu.
 • 1
 • 0
Kristaps
K
Tad vajag investēt miljardu, izglītības iestādēm ar kristīgo novirzienu. Sorros ir tik populārs jo ir koka otrs gals, pilnīgs diskonekts, kā dienvidpols ziemeļpolam. Izdomājis debilizācijas augstskolas vērt vaļā. Re baltika kaifā trīc tagad. :D
Krauss von Cillerguts, pulkvedis
K
Uz to var teikt tikai - nu, investējiet miljardu izglītības iestādēs ar kristīgu virzību, Kristap!
 • 0
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Mateja 11:25 Tanī pašā laikā Jēzus iesāka runāt un sacīja: "Es Tev pateicos, Tēvs, debesu un zemes Kungs, ka Tu šīs lietas esi apslēpis gudriem un prātniekiem, un tās esi zināmas darījis bērniem.
 • 1
 • 1
hmmm to ateists
h
Pravietim taisnība, šī ir retā reize kad viņam piekrītu. Redz' draugs, reliģija ir vienas kategorijas mēsli, kuri nav jāšķiro. Tieši otrādi, ir ļoti svarīgi parādīt ka visas reliģijas ir veidotas pēc viena šablona, ka to rašanās intelektuālaias pamatsa ir nevīžība, bioloģiskaias pamats (skat, piemēram, Robert Saplosky lekcijas). Teisti taču cenšas iestāstīt, ka visas citas reliģijas nav īstas, bet viņu paustā ticība - tā ir riktīgā. Nevajag spēlēt līdzi pēc viņu nošu grāmatas. Viņiem jau tā nav agrumentu. Nespēja argumentēt savu pozīciju ir reliģijas kaps. Tāpēc tiklīdz tu pieņem viņu spēles noteikumus - sāc līdzspēlēt neesošu argumentu apspriedē, tā viņi gūst otro elpu. Ticīgie, kā Pravietis, vienmēr sabrūk no argumentiem pēc būtības, vienmēr maina diskusija tēmu. Bet ar patiku apspriež dažādus virtuālos pekstiņus, kā piemēram, ka viena ticība ir pareiza bet cita nē.
 • 1
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Ateist, kādas lielas atšķirības starp Pareizticīgajiem un Romas katoļiem Tu saskati? Kas kopīgs luterāņiem un Romas katoļiem? Nekā personīga, jautājums domāts Tev, "iekšējai lietošanai"!
 • 1
 • 0
ateists
a
Redzot Sorosa nelietīgumu, pat man ateistam gribas palīdzēt luterāņu un katoļu baznīcai (bet nekādā ziņā ne pareizticīgajai).
 • 7
 • 2
pagāns
p
man nenormāli patīk, kā šeit visi "noliek" liberālismu (nez ekonomisko vai politisko)... taču turpina baudīt tā (politiskā) augļus. Braukāt pa ES bez vīzām, piedalīties grantu konkursos. Bez liberālisma mēs turpinātu dzīvot PSRS. Un nestāstiet, ka tur bija superīgi.. var būt dažiem, kuri tagad tik skaļi bļauj
>Kristapam
&
Liberāļi vismaz prot latviešu valodā izteikties.
 • 0
 • 0
Krauss fon Cillerguts, pulkvedis
K
Manuprāt, PSRS sabrukumam bija drīzāk ekonomiski iemesli, nevis vārda brīvība. Ja atceraties, kādas bija rindas pie veikaliem PSRS patāvēšanas beigu posmā, ja tajos parādījās, piemēram, desa vai tualetes papīrs. Jau kopš 60.- gadu vidus PSRS iepirka graudus, jo nespēja paši pietiekami daudz izaudzēt, pateicoties Staļina veiktajai kolektivizācijai un zemniecības iznīcināšanai. Kādu laiku, pateicoties augstām naftas cenām, viņi to spēja, bet astoņdesmito gadu vidū naftas cenas kritās, un PSRS iekļuva finansu problēmās.
 • 1
 • 0
pagānam
p
PSRS attīstība: asiņaina diktatūra > stagnācija > īslaicīga demokrātija ar vārda brīvību, kas izraisīja tūlītēju PSRS sabrukumu. Eiropas Savienības attīstība: demokrātija > stagnācija > … Vai nu sabrukums, vai nu diktatūra. Eiropā vairs nav demokrātijas. Ja kādā valstī tautas vairākums grib izvēlēties vienu risinājumu, tad tas nav iespējams, jo to nepieļauj Eiropas līgumi. Komunisma "vērtību" vietā tagad ir Eiropas "vērtības", pret kurām nedrīkst iebilst: imigrācija, multikulturālisms, pseidocilvēktiesības, 80% likumu tiek pieņemti Briselē.
 • 14
 • 1
Kristaps
K
Liberālisms 2020. ir debilizējošs, melīgs zaglīgs. Un pilnībā diskonektējošs.
 • 13
 • 3
ha, ha
h
Leftistu izdzimteņi kopā nerimstošas alkatības pārņemtajiem globālistiem zem Sorosa karoga cenšas turpināt savu priekšgājēju - sifilītiķa Leņina un viņa boļševistisko slepkavu bandas - toreiz tikai daļēji īstenoto asiņaino pasaules revolūciju.
to pagan
t
Leftisti, jau nu toč nav tie kas ieviesa sociālo taisnīgumu, tie ir tie kas to visu laiku traucē veidot.
 • 8
 • 1
pagāns
p
leftisti nodrošina to, ka vismaz kaukādas sociālās garantijas pastāv.. sociālais vienlīdzīgums un sociālisms ir diezgan dažādas lietas
 • 2
 • 6
no problem
n
Ceru, apķērīgāki ļauži jau pamanījuši, ka prodžekts paredz nevis šīpļu brīvu pieieju infai, kā izglītības sākuma priekšnoteikumu, bet kārtējo smadzeņu skalošanas platformu, domājams ar jauno starptautisko košerideoloģiju - grētīņismu. Ja Ģērģs Šorošī gribēja pirms aiziešanas pakalpot cilvēcei, par miljardu var nopirkt tūkstošu svarīgu grāmatu, digitalizēt un izlikt onlainā. Bet kur nu, gešefts pat zārka malā, LOL.
ļuļa
ļ
kāpēc diena sauc sorosu par filantropu? kāpēc jūs nekad neuzrakstiet par viņa aktivitātēm otrā pasaules kara laikā, par sadarbību ar vācu okupācijas spēkiem un tautiešu nodošanu? vai ebereju nodošana vāciešiem iznīcināšanai ir savienojama ar filantropiju? tāpat vai ar filantropiju ir savienojama sorosa rīcība saistībā ar britu mārciņu finansu krīzes laikā? varbūt viņš tomēr ir savtīgs noziedznieks, nevis filantrops?
Saule
S
Varbūt tas ir viņa grēku no žēlošanas veids.
 • 0
 • 0
Jurka
J
Ikviens šeit var papriecāties par Sorosa atzīšanos par savu līdzdalību nacistu noziegumos 1998 gada intervijā. Neticami, bet fakts! https://www.youtube.com/watch?v=EnZPgCxPAP4
 • 3
 • 1
hmmm
h
ko tu muldi. Sorosam 1939.gadá bija 8 gadi. Kāda sadarbība ar vācu okupācijas spēkiem. Tev kādreiz ir ienācis prātā, ka muldot fake news stilā, tu automātiski diskreditēt to ideju, ko gribi paust un ka tāpēc informācijas laikmetā ir grūti par jelko pārliecināt cilvēkus, jo runātājs ir sevi paš-diskreditētjis?
 • 3
 • 6
bet
b
Sorosa darbība vairāk atgādina terorisma finansēšanu. Iejaukties citās valstīs, radīt konfliktus, graut tautu vienotību.
 • 10
 • 1
vai filantrops
v
Filantropija nav savienojama ar ideoloģiju, pasūtītu, apmaksātu ideoloģiju. Filantropija ir nesavtīga ziedošana labiem mērķiem, nesagaidot pretī nekādu atlīdzību.
 • 6
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Soross, kā jau Dieva tautas pārstāvis, varētu būt ko dzirdējis par Dieva reakciju uz Bābeles torņa celtniecību. Cilvēkiem tika sajaukta vienotā valoda un viņi ieguva t.s. "nacionālo identitāti". Iemesls, kāpēc valoda tika sajaukta , nav zudis , bet kļūst tikai aktuālāks. Tāpēc nekāda jauna tautu "APVIENOŠANA" netiks pieļauta. Darbs, kas nav no Dieva, iznīks. Lai cik cēli arī nebūtu bijuši nodomi.
Alla Borisovna
A
Pravieti, Jums vajadzētu atjaunot savas idejas. Manuprāt ir gluži otrādi, cilvēku apvienošana ir D-va aktuālais plāns: "Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū". (Gal.3:28)
 • 0
 • 0
hmmm
h
Paradīzē jau runāja vienā valodā un nāciju nebija. Bābeles tornis, tas jau stāsts pēc grēkā krišanas. Tāpēc, vai būtu jāuzskata par tikumu grēcīgo cilvēku klasifikācija. Dieva valstībā jau valda liberālās globālisma vērtības - nav ne rasu, ne tautu, ne dažādas ādas krāsu (dvēselei nav ādas), ne dažādu valodu un kā māca kristīgā dogmatika dvēselei nav pat dzimuma (ar seksu debesīs nenodarbojas). Tā kā, Pravieti, sēdies, kārtējo reizi divi, iemācies priekšmeta materiālu pirms internetā sēj kārtējo nevīžības sēklu. Bet tas viss ir pupu mizas, tavu uzskatu kļūdainums ir jāārstē sniedzot izglītojošus materiālus nevis jākritizē. Tātad, turpināšu tavu skološanas procesu. Sāksim ar pamatiem. Noskaties šo videomateriālu, tur ne tikai par evolūciju, bet sāk tieši ar tevis mīļoto reliģijas apskatu. https://youtu.be/2n967NrenP4
 • 1
 • 2
prokurors Vioriks
p
E kādu nesmuku bildi izvilkuši. Vienmēr večukam sejā bij jauks smīns kā tiko būtu kārtējo daiktu pasūkājis he he he
melnais humors
m
Tiešām neskumtu nemaz, ja šis nelietīgais ļaunuma iemiesojums tiktu nogalināts.
reptilis
r
Faktiski Diena atbalsta pretvalstiski ...pretlatviski noskaņotu personu ... viņš atklāti saka - nacionālas valstis ir jāgrauj! Un pēc tādas propagandas Diena brīnās - kāpēc tik maz cilvēku ir gatavi cīnīties par SAVU valsti?! Biedrs Melbiksis gan ir nedaudz pieklusis ,jo Krievijā ieročus žvadzina prātā sajucis un ar impērijas izveidošanu pārņemts maniaks,ja tāda tur nebūtu ,tad migrantu propaganda un sauklis - tu bēgtu...es bēgtu turpinātu izplatīties...un visus ,kuri pīkstētu pret šādu biedra Šoroša apmaksātu ļautiņu propagandu ,sauktu par sazvērestību teoriju apmātiem.....,lai gan te nav nekādu """teoriju""...te viss ir redzams,kā uz Delnas:))) ...biedra Šoroša apmaksāti kontrobandisti ved migrantus un šos kontrabandistus sauc par labdarības organizācijām:))) ...,jā ,par Klimatu ir tāda forša karikatūra par Davosu - pilns lidlauks ar privātām lidmašīnām un viens lidmašīnas īpašnieks prasa otram - vai mēs nenokavējām Grētas uzstāšanos?... liekulības paraugstunda.
reptilis-Irlielāmērāticams
r
Vispār,ja Jums ir atmiņa,tad vajadzētu atcerēties ,ka NATO jau bija gandrīz iznīcis...Latvijas armija bija tik tālu ""Apgraizīta""un zemesardze iznīkusi ,un pa Latviju skraidīja ""Melbikši""ar saukļiem par migrantu uzņemšanu un multikulturālismu..Putina Krievijas Impērijas atjaunošanas projekts iekustināja NATO atjaunošanos... No personiskajiem iespaidiem - ja vēl atceraties ,Krievijas propagandisti reklamēja Latgales autonomo republiku,es tajā laikā biju aizbraucis uz Latgali tirgoties...krievalodīgie tirgotāji sarunā ar mani smējās - vai man šņabis ir sagādāts,lai atpirktos no ""atbrīvotājiem"".....
 • 1
 • 0
antirusofobam
a
Putins un Kariņš katrs ir sajukuši savā veidā. Viens sirgst ar sorosismu, cits ar imperiālismu.
 • 6
 • 3
Anti-rusofobs
A
Ja nu kāds ir prātā sajucis, tad tas nav Putins, bet gan Kariņš un Bordāns. Putins aizstāv savas valsts un nacionālās intereses, viņam cepur nost, kurpretim Vienotības un JKP gvarde dara visu, lai grautu Latvijas valsts ekonomisko suverenitāti, nacionālās, un demogrāfiskās intereses.
 • 11
 • 7
Irlielāmērāticams
I
ka Tev varētu ielikt plusu, ja Tu nebūtu pavilcies uz rusofobiju. Kāpēc lai Putins necenstos atjaunot izzagto un demoralizēto armiju? Latvijā taču arī visu laiku runā par aizsardzību!
 • 4
 • 5
trusis nejaukais
t
ceru ka shitais demences paarnjemtais muujaabels driiz nospraags. tas buutu daudz labaaks ieguldiijums nekaa vinjam jebkad ir sapnjos raadiijies.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits