Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Britu tiesa Asanžam piespriež 50 nedēļas cietumā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Asanžs nav devis zvērestu būt uzticīgs ASV, jo viņš nav ne ASV pilsonis ne arī ASV amatpersona, tapēc viņu par nodevēju saukt ir vienkārši prettiesiski! Mani pārsteidz arī visas pasaules attieksme pret šo lietu, jo Asanžs pierādija visai pasaulei ka jeņķi veic klaji prettiesiskas darbības visā pasaulē, izseko ne tikai savus pilsoņus bet pat citu neatkarīgu valstu augstākās amatpersonas, veic apvērsumu organizēšanu neatkarīgās valstīs, kā arī virkni citu smagu starptautisku noziegumu, taču tā vietā lai vērstos pret valsti (varētu pat lietot jeņķu iecienīto apzīmējumu "režīmu"), kura pārkāpj praktiski visas starptautiskās normas, pasaule pēkšņi vēršas pret cilvēku, kurš ir sagādājis pierādījumus!
Vecsčekists
V
ASV noteikti var pašapliecināties, cenšoties atriebties Asanžam, tikai... tādā veidā ASV vēlreiz atgādinās visai pasaulei, ka tā neprot glabāt savus noslēpumus.
Saterkas tiesa
S
Kas Letā strādā un neprot rakstīt? Par vārdnīcām nav dzirdēts?
man nodevēji riebjas
m
Asandžu ir jāizdod ASV tiesai. (Ķīnā viņš sen būtu nošauts.)
Vecsčekists>man...
V
Bērniņ, "nodevējs" var būt tikai tāds indivīds, kurš ir bijis uzņēmies saistības būt uzticīgs. Pārmest Asanžam nodevību pret ASV ir tik pat gudri, cik 1940. gadā pārmest "dzimtenes(CCCP) nodevību" Latvijas armijas virsniekiem. Bet. Nodevības elements šajā sāgā ir gan... tā ir Austrālijas attieksme pret sava pilsoņa likteni.
  • 11
  • 4
daunam
d
Tev tādi idioti kā tu neriebjas? Interesanti kāpēc nodevējs un kāpēc ASV, ja Asandžs nav bijis ASV pilsonis ne vienu sekundes desmitdaļu? Varbūt nerij kandžu pirms pirst komentāros?
  • 12
  • 5
NAV VIENALGA
N
kad viņš sāks dzīvot savu dzīvi?
citūr pasaulē..
c
... citūr pasaulē laiku mēra gados, mēnešos un nedēļās. Anglijā tikai nedeļās. Ja būtu piespriestas 3 dienas, tad teiktu, ka jāizcieš sods 0.42857142857142857142857142857143 nedēļas....
hmmm
h
Intresanti, kur ir labāki sadzīves apstākļi. Ekvadoras vēstniecībā vai Lielbritānijas cietumā?
Atkarīgs no apstākļiem
A
Cietumā tajā pašā istabiņā ir jāsadzīvo ar kādu, kas nav ceties iegūt izglītību lai strādātu un vēl nokļūtu vēstniecības amatā.
  • 8
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits