Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Budanovs: Zelenskis uzdeva censties izbeigt karu pēc iespējas ātrāk

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis uzdevis censties panākt kara izbeigšanu pēc iespējas ātrāk, forumā "Drošības arhitektūra" sacīja Ukrainas prezidenta kancelejas vadītājs Kirilo Budanovs.

"Tas ir prezidenta norādījums - censties pēc iespējas ātrāk izbeigt šo karu. Vēlams pirms ziemas," forumā sacīja Budanovs.

"Es kā prezidenta kancelejas vadītājs darīšu visu, lai sasniegtu Ukrainas prezidenta izvirzīto mērķi. Tas ir absolūti pareizs, savlaicīgs un pārdomāts," norādīja kancelejas vadītājs.

Ukrainai ir pietiekamas iespējas, lai sasniegtu šo mērķi, sacīja Budanovs, lai gan viņš neizslēdza, ka Krievija varētu atkāpties no tā, par ko panākta vienošanās.

Viņš piebilda, ka jau ir "reālas pazīmes kaujas darbību pārtraukšanai".

"Vai Krievija vēlas mieru - man šķiet, nav tā, ka tā to vēlētos ļoti stipri. Bet vai tā būs gatava zināmām darbībām [attiecībā uz vienošanās panākšanu] tuvākajā laikā? Man šķiet, ka šīs izredzes tagad ir lielākas nekā jebkad agrāk," sacīja Zelenska kancelejas vadītājs.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits