Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

EP aicinās pasludināt ES par "LGBTI brīvības zonu"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
VISI, kas dzīvo mīlestībā ir Dieva bērni. Gan homo, gan hetero.Tādi nav maukuri un maukas, un noteikti nav pedofīlie katoļu priesteri, kas mazus bērnus degradē, piesmej un pat nogalina, ja var ticēt pāvesta Franciska grēku nožēlai.
ES brīva no maucības!
E
Maucība katras valsts iekšēja lieta, ja bāž, taču, IEKŠ PŽ!
janis labais
j
Skaistajiem veciem patik, skaistie veci. Ko nu, narciems ta sakot, milestiba uz savu izskatu.
janis labais
j
Ka teica pavests, milestiba glabs pasauli. Kaut ari mani kardinas skaistas sievietes, nevis skaisti veci.
Un kur likt neskaistas sievietes?
U
Pēterim sliktajam?
 • 10
 • 0
janis labais
j
Vai pret viniem bus jaizsturas tapat ka ar sievietem ?
Kā bija līdz šim
K
JAIZSTURAS?
 • 10
 • 0
Domāju
D
ka arī šī problēma ir jāatrisina, papildinot likumus. Un bez fanātisma un grāvjos krišanas. Vienkārši, mierīgi un loģiski. Izmodelējot visas šodienas situācijas. Nav vieniem jābļaustās, citiem jāgorās un vēl citiem jāņirgājas.
Skolnieciņš no sidrabbirzs
S
Mēs dzīvojam 21. gadsimta Eiropā. Latvieši ir svabada tauta, kas dzīvo Latvijā – brīvā un neatkarīgā valstī. Viduslaiki, kad katoļu baznīca spīdzināja un dedzināja ateistus, dažādu ticību pagānus, ķecerus (kristiešus, kuri interpretē Bībeli pa savam nevis pēc Vatikāna oficiālās nostājas), seksuālās minoritātes un citus baznīcai nevēlamus cilvēkus, ir beigušies. Viduslaiki – neiecietības un kristietības šovinisma laiki – ir aizgājuši prom. Tagad ir laiks iecietībai un sapratnei. Dievu un pasauļu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki šajā pasaulē ir dzimuši, lai gūtu fiziskās pasaules pieredzi. Mēs esam Dabas Mātes bērni. Dažādi Dievi ir radījuši mūsu dvēseles, tomēr tieši Dabas Māte ir radījusi mūsu fiziskos ķermeņus. Dvēselei nav dzimuma. Dvēsele pieņem tā fiziskā ķermeņa (trauka) dzimumu, kurā tā ir inkarnējusi (pārdzimusi). Fiziskais ķermenis ir tikai trauks dvēselei. [Komentāra 1. daļa]
Skolnieciņš no sidrabbirzs
S
[Komentāra 3. daļa] Katram no mums ir tiesības uz intīmo dzīvi. Katram no mums ir tiesības mīlēt to, ko mēs vēlamies. Lai mīlestības un kaisles Dievs Erots pasargā mūs no neiecietības un naida! Lai Erots dāvā mūsu sirdīm mīlestību un drosmi! Lai Erots mūs svētī! Lai slavēts Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Ar visu zinošās un mūžam viedās Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #DabasMāte #mīlestība #iecietība #sapratne #dažādība # LGBTI #cieņa #MīlestībasDievs #KaislesDievs #Erots
 • 2
 • 14
Skolnieciņš no sidrabbirzs
S
[Komentāra 2. daļa] Šajā inkarnācijā mēs esam piedzimuši kā cilvēki, taču nākamajās reinkarnācijās mēs varam pārdzimt kā elfi kādā paralēlajā pasaulē. Šī iemesla dēļ dzimumam nav nozīmes. Visi cilvēki ir vienoti mīlestības priekšā, mīlestība ir nepieciešama katram no mums. Mīlestība ir vienlīdzīga visā tās lielajā daudzveidībā. Bez seksa mēs nevarētu piedzimt. Sekss cilvēkiem ir nepieciešams. Seksualitāte ir dabiska ikdienas sastāvdaļa, nevajag no tās kautrēties. Nevajag seksualitātes tēmu padarīt par tabu, aizliedzot par to runāt. Mēs visi esam cilvēki, mums ir jādzīvo saticīgi. Mums ir jādzīvo harmonijā gan ar sevi, gan ar Dabas Māti, gan ar apkārtējo sabiedrību. Būsim iecietīgi un saprotoši pret LGBTI kopienas cilvēkiem. Būsim draudzīgi un pozitīvi noskaņoti pret lesbietēm, gejiem, biseksuāļiem (panseksuāļiem), transpersonām un interseksuāļiem.
 • 2
 • 15
dace
d
ka perkons no skaidram debesim Vacija izcelies konflikts tieshi liberistu cietoksnii SPD. Lasu un aizsitas elpa. Divi pensioneti, bet joprojam aktivi un politiski ieverojami sociki uzdroshinajas kautrigi pretoties identitarai himerai. Mums nevajadzetu identitaro lietu pacelt tados augstumos, apm taa. Loti bikls un kautrigs majiens, abi tak zinaja, kas vinus sagaida.
Redzi,
R
Vācijā katra desmitā laulība tiek slēgta homoseksuālu pilsoņu starpā, un skaits ar katru gadu pieaug bez jebkāda pērkona no skaidrām vai ne tik skaidrām debesīm. Un tiem, kas vēlas, laulības tiek slēgtas baznīcā. Un neviens no tā nav nosprādzis un ne par geju vai lezbieti PĀRTAPIS. Ja nu vienīgi pederastu daces.
 • 14
 • 0
Nekad
N
Sodomu un Gomoru neatbalstu, nepiekrītu. Cilvēce jau ne vienu reizi vien ir skarbi kļūdījusies - vergu tirdzniecība, inkvizīcija, fašims, komunisms ... Bet vienmēr ir attapusies. Attapsies arī tagad.
Vispār, Bībele liecina,
V
ka Sodoma tika iznīcināta alkatības, skopulības un neviesmīlības dēļ. Toliek viesmīlība skaitījās CĒLS un AUGSTS tikums, un šodienas Vācija to pēc Dieva likumiem REALIZĒ.
 • 21
 • 0
Rīga ir tā pati Sodoma.
R
Jeb kāds cer, ka Rīgā mazāk mauku, netikļu un laulības pārkāpēju kā Sodomā, jeb kāds ir tik idiotisks un plānprātīgs, ka domā, ka Sodomā visi bija tikai geji un lezbietes, bērnus ieskaitot...
 • 4
 • 0
op
o
Šodienas Pasaulē mīt 8 miljardi cilvēku. No tiem Āzijā 70%. Ja tur , vietām, vēl pieņemamas feminisma ( sieviešu līdztiesība ar vīriešiem) idejas. Un Starptautisko Sieviešu Solidarietātes dienu (8. martu) svin ap 2 miljardiem, tad...LGBTI idejas viņiem pagaidām ir svešas un viņi, tāpat, kā daudzas Austrum- Eiropas valstis tām nav gatavas.
SIEVIEŠU maucības
S
starptautiskās starpenes SOLIDARIETĀTES dienu kā lai NESVIN? Svēts ir jāsvin, un maucība daudziem SVĒTA.
 • 9
 • 0
Maldis Skreja
M
Ja dzīve norisinātos pēc demokrātijas principiem, tad EP varētu balsots, ka tā pārvaldošās ēkas ir LGBTI brīvā zona.
Elvīra
E
Eiropa brīva no LGBTI- izklausās daudz labāk.
Elvīra izklausās labāk
E
kā Vīra, kas virilējas.
 • 15
 • 0
ļuļa
ļ
nu malači. papriekšu ES salaiž pilnu eiropu ar musulmaņiem, kuri vācijā, francijā un beļģijā regulāri piekauj, mēģina nomētāt ar akmeņiem vai pat nogalina gejus, un pēc tam šī pati ES cīnās ar geju tiesībām. EP un ES šizofrēniju grūti pārtrumpot. kur dzīvojam, jomajo.
Bomars
B
LATEXIT.....mums ar pediņiem nav pa ceļam!
Bomars
B
Bijām PSRS, tagad esmu pidars ES!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits