Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ES izstrādās sankciju režīmu par cilvēktiesību pārkāpumiem visā pasaulē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ansis Dīvainis
A
Tiekam galā paši ar sevi. Kādi nu pasaules policisti. Ar svešu dziesmugrāmatu citā baznīcā.
Norvēģijai ir beigusies pacietība
N
Norvēģijā par imigrantu upuriem arvien biežāk kļūst norvēģu vīrieši. Vienas dienas laikā 19.oktobrī tika uzbrukts uzreiz 20 norvēģiem dažādās vietās. Norvēģu politiķi sāka prasīt statistiku par noziedznieku izcelsmi. Valdībai nācās atkāpties no etniskās statistikas slēpšanas un paziņot par noziedznieku izcelsmi. Visaugstākais kriminalitātes līmenis ir izrādījies imigrantiem, kas ieradušies no Palestīnas, Irākas un Afganistānas. Vardarbīgo noziegumu kategorijā imigrantu kriminalitāte vidēji ir 8 reizes augstāka nekā eiropiešu izcelsmes cilvēkiem. Un vēl viena interesanta īpatnība: imigrantu pēcteči ir vardarbīgāki nekā viņu senči.
ha, ha
h
Štrunts par cilvēktiesībām, galvenais, ka siles lopu tiesības ir svētas.
Uldis
U
Un vēl interesanti ,vai pret ASV būs ierosinātas lietas par Lībijas ,Irākas ,Serbijas ,Sīrijas izpostīšanu ,un tautu Izslepkavošanu ????
Uldis
U
Vai ES ,un ASV ir pasaules saimnieki ? Ja mani tiesātu ES Tiesnesi es pie viņuierastos mājās vēlu vakarā ,un pie viņu ģimenes paskatītos ,ka tiem Lopiem liekas ,ka viņi ir dieva vietā .
vai tiešām beidzot
v
Sankcijas pret Spānijas valdību par vēršanos pret katalāņiem? Tāpat pret cenzūru Vācijā un Zviedrijā? Pret "naida runas" arestiem Anglijā?
ļuļa
ļ
pret sabiedroto saudu arābiju arī sankcijas vērsīs? tur cilvēktiesību pārkāpumi ir norma. vācieši šiem ieročus pārdod ka šņirkst, pat tad nep'artrauca, kad hašogi tika dzīvs gabalos sagriezts.būs pret saudiem sankcijas vai nē? ja nebūs, tad ES sevi kārtējo reizi pierādis kā bezmugurkaulnieku liekuļu bandu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits