Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Francijā notiesā divus vegānus, kuri naktīs uzbrukuši gaļas tirgotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Nekas, ja vegāni nonāktu pie varas, tad visi, kas ēd gaļu, tiktu ātri vien likvidēti pāraudzināšanas nometnēs.
Visēdāja
V
Gaļu ēdu, bet noteikti ar to nelepojos. Spēju paraudzīties uz gaļas ēšanu no vegānu skatpunkta - cik neskaitāmi daudz skaistu un gudru dzīvnieku dzīves tiek sačakarētas, lai mēs varētu panašķēties ar neveselīgu, kancerogēnu pārtiku (jo 90% gadījumu tas nebūs iztikas jautājums, un vēl lielāks īpatsvars nebūs nekāds bioloģisko lauksaimniecību produkts, kur govs kaut pa svētkiem būtu zāli ēdusi) un lielu daļu no tā visa izmest miskastē. Iedomājieties to dzīvnieku vietā savu mīļo suni vai kaķi, un nesalīdziniet ar savu lauku cūciņu, kas noteikti dzīvo pieczvaigžņu viesnīcā, salīdzinot ar fermu govīm. Salīdzinājumā ar šīm riebeklībām, pāris izdauzīti restorānu logi, aizdedzinātas miskastes un apzīmētas sienas tāds spļāviens vien ir.
citu vidū
c
Vai viņus notiesāja vakariņās vai launagā?
OO
O
Un vē saka, ka agresija rodas no gaļas ēšanas! Še tev! Pagrauž lokus un jau uzbrūk cilvēkiem.
Visēdāja
V
Daļēja taisnība ir, jo vegānisks uzturs palielina testosterona līmeni, kamēr gaļas ēšana lielos apjomos to pazemina. Ideja, ka gaļa rada agresiju, ir ļoti muļķīga. Salīdziniet jebkuru kaķu dzimtas dzīvnieku ar vērsi pie sarkanas lupatiņas.
 • 2
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka daudziem organisms nespēj pārstrādāt kādu produktu - gaļu , pienu , vai ko citu. Bet tas nenozīmē, ka ir jāattīsta jauna ideoloģija , kaut kāds murgains kults. Ēdiet savas auzu pārslas ar mākslīgo pienu un dzīvojiet laimīgi! Bet lieciet mūs mierā, kā mēs jūs liekam mierā!
Mierā licēji
M
lieciet mierā arī pedofilus un sērijveida slepkavas, jo arī tie ir vienkārši citādi domājoši cilvēki. Gaļu ēst ir dabiski, bet masveida gaļas audzēšana nav ne normāla, ne laba nevienam no mums. Tā ir absolūti nepieņamama dzīve mājlopam (nerunāju par mazām saimniecībām vai nomedītiem dzīvniekiem), dažādos aspektos pretīgs darbs kautuvju darbiniekiem (ne tikai asiņu dēļ, tur ir daudz citu ētisku jautājumu), patērētājam neveselīgs pārtikas produkts (lops ir ēdis sev nepiemērotu pārtiku un rezultātā to par veselīgu gaļu nevar uzskatīt), nesamērīgi atkritumu daudzumi (gaļas lopi lielākoties nav piena lopi un nav ādai audzēti lopi), neadekvāts lauksaimniecības zemju patēriņš (mājlops apēd nesamērīgi daudz graudaugu, kas nav viņa organismam piemērots ēdiens... cilvēku skaits, ko ar izaudzēto apjomu varētu pabarot - daudz lielāks nekā ar nokautā dzīvnieka gaļu), nerunāsim par globālo sasilšanu, antibiotikām, hormoniem un pētījumiem par sarkanās gaļas ietekmi - par to būs katram savs viedoklis.
 • 1
 • 2
Pravietisnejaukais>Reptilis
P
Reptili, terminoloģijai ir nozīme. Ja sacīsi, ka vegāni ir pseido-reliģioza sekta... tas būs pareizi. Vegāni nevar būt reliģiozi, jo Svētie Raksti vegānismu noliedz .
 • 3
 • 0
Rūsiņš Sausiņš
R
Vegāni uzvedas līdzīgi kā homoseksuāli orientēti indivīdi, tikai miermīlīga praida vietā viņi agresīvi uzbrūk gaļas tirgotājiem.
 • 8
 • 0
reptilis
r
Redziet,ir lielāmērā ticams,ka jebkuras reliģijas piekritēji( un vegāni ir reliģioza sekta) nevar noskatīties,ka citi dzīvo savadāk!:)))))
 • 10
 • 4
Herta
H
Gaļas tirgotāji bija tie, kas gardu muti notiesāja?
Pravietisnejaukais
P
Apustuļa Pāvila pirmā vēstule Timotejam, 4.nodaļa. 1.Gars SKAIDRI saka , ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un DĒMONU MĀCĪBĀM, 2.padodamies melkuļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta. 3.Tie aizliedz doties laulībā, pavēl atturēties no barības vielām, ko Dievs radījis, lai ticīgie un PATIESĪBAS atzinēji saņemtu tās ar pateicību. 4. Jo katra Dieva radība ir laba, un nekas nav atmetams, ko saņem ar pateicību.
Visēdāja
V
Jo katra Dieva radība ir laba, un nekas nav atmetams, ko saņem ar pateicību. Āmen. Bet vai pateicība būtu tā nenormālā vardarbība pret dzīvniekiem lopu fermās? Kur Jēzus laikā kaut kas tāds vispār bija novērojams? Vai toreiz cilvēki ēda liellopu gaļu katru dienu? Vai viņi iekopa laukus, lai maizes vietā ar nepiemērotu barību barotu šaurībā sastūķētas govis nokaušanai? Es neesmu pret gaļas ēšanu, bet nevienas veselīga uztura vadlīnijas, nevienas reliģijas ieteikumi, arī ne Bībele, meliek mocīt dzīvniekus, lai katru dienu ēstu burgerus, šašlikus un desas! pilnīgi pietiks, ja reizi vai divas nedēļā apēdīsi vienu kārtīgos laukos izskrējušās vistas fileju vai 150 gramus pļavā zāli ēdušas govs gaļu! Nesaki, ka tas ir dārgi, ja ikdienā izsvied naudu par nekvalitatīvu, pat kaitīgu produktu, to rijot daudz lielākos daudzumos, nekā tev Dievs paredzējis.
 • 1
 • 0
Dimba
D
A Kremļa aģenti, izrādās bijuši tie Tavi Timotejs ar Pāvulu! Jo taisnību vien runāja!
 • 0
 • 0
Pravietisnejaukais > KK
P
Miers ar Tevi! Necenties mani pārsteigt... pēc tam, kad esmu Latvijā sastapis vismaz trīs skolu direktorus, kuri nezina , kas ir "Jaunā Derība"... pārsteigt vairs nav iespējams. Jauku dienu!
 • 3
 • 0
KK
K
Kas bija tas Timotejs? Un kas uzlauza apustuļa pastu un nopludināja datus?
 • 4
 • 3
Lepns vegāns jau 1,5 gadu
L
Visu cieņu! Vairāk tādus cilvēkus vajadzētu! Vismaz kāds atver acis!
Dimba
D
Es arī ļoti cienu vegānus, ja tikai viņi ir pietiekami trekni, sulīgi, un citādi garšīgi!
 • 4
 • 0
aha
a
vegānisms ne pie kā laba nenoved!
Hmm
H
Precizē, lūdzu, ko tu ar to domāji, lepnais kukluksklanieti!
 • 0
 • 0
vispār
v
Francijā novērsts musulmaņu uzbrukums bērnudārzam. Daudz mums nestāsta, daudz...
Lianču tiesa
L
Dienvidāfrikā daba spriež linča tiesu malumedniekam - viņu nonāvē zilonis, bet lauvas notiesā līķi
Pasaules pārsteigums
P
Vai tiešām abus vegānus notiesāja? Un vai vainīgi ir gaļas tirgotāji?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latīņamerika kļūst par Covid-19 epicentru(1)

Panamerikas Veselības organizācija (PAHO) brīdinājusi, ka Latīņamerikas reģions diennaktī reģistrēto ar koronavīrusu inficēto ziņā pārsniedzis Eiropu un ASV, kļūstot par pašreizējo globālās pandēmijas...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits