Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Francijā tūkstošiem cilvēku demonstrācijās apliecina cieņu nogalinātajam vēstures skolotājam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
melnais humors
m
Nu, re - sāk ienākties "jaukie" multikulturālisma augļi.
Touche à mon pote !
T
Nelaist tos musulmaņus vairs iekšā Francijā. Jau tā tur ir par daudz allaha slepkavu un izvarotāju.
Itamars Toledano
Ja tantei būtu riteņi, tā būtu mašina, nevis palaistuve. Un aizsūtītu krievus uz rōģinu atpakaļ, jo krievi ir te daudz ilgāk kā jebkurs čečēns Francijā, un -pie tam- 600 000!
akmens
a
Būtu es tur valdībā... tad pēc tā incidenta.. visus francijā dzivojošos čēčēnus deportētu atpakaļ uz savām muhamed valstīm!
Le Figaro
L
Nesen veiktā aptauja liecina, ka 74% Francijas musulmaņu vecuma grupā līdz 25 gadiem uzskata, ka islāma likumi ir svarīgāki nekā Francijas Republikas likumi. (Lielākoties tie ir Francijā multukulturālisma apstākļos izskolotie imigrantu bērni. Kopumā Francijā ir vairāki miljoni musulmaņu, lielā (vai lielākā) daļa no imigrantiem un viņu pēctečiem, kas veido ap 25% no iedzīvotāju skaita, bet jaundzimušo vidū - ap vai virs 40%.) https://www.lefigaro.fr/actualite-france/sondage-les-jeunes-musulmans-plus-radicaux-que-leurs-aines-20200908
bet
b
"izglītības ministrs Žans Mišels Blankērs aicināja "visus atbalstīt skolotājus"" - Un kā lai VISI atbalstīs skolotājus? Grupiņām staigās skolotājiem apkārt, lai neviens terorists skolotājam nevarētu tuvoties? Lai aicina Makronu izbeigt imigrāciju un izraidīt jau Francijas teritorijā esošos islāmistus.
Pletne
P
kapec baltkrievijas teroristu rezhima vestniecibas darbinieki nav aresteeti kaa teroristi??kapec LV atbalsta terorismu?
trakais trusis
t
Es esmu par stulbu lai lietotu latviešu burtus.
 • 1
 • 0
trusis nejaukais
t
nav nekaada pamata tos aresteet jo Baltkrievijas veestnieciibaa straadaa demokraatiski veeleeta prezidenta paarvaldes paarstaavji. teroristi ir tie kas izmantojot naivus lozungus uzragnizee tautu uz pretoshanos un nemieriem. Latvijai buutu jaapamaacaas no Lukashenko kaa ir jaaaizstaav demokraatija no nelegjitiimiem varas sagraabshanas meegjinaajumiem!
 • 9
 • 15
Kad krievi vienreiz sapratīs,
K
ka cara ģimenes noslepkavošana, ka dievnamu spridzināšana, ka terors un intervence savukārt Baltijā, un šodien Ukrainā un Baltkrievijā, un nemitīgi meli un naids Krieviju uz elli VED?
Pletne
P
krievu atrashanas starp cilvekiem tiks partraukta ar likumu?
 • 7
 • 9
Nevar saprast
N
Kad beidzot fraņčiem pieleks, ka ir lietas par kurām nevar ņirgāties, un te nav nekas kopējs ar vārda brīvību, drīzāk tas ir kultūras kritums kristīgajā pasaulē.
——> hmmm
Par Kristīgo ticību (īpaši katoļiem) ņirgāties Holivudas filmās ir atļauts, bet par žīdu ticību gan ne.
 • 3
 • 1
hmmm
h
Vārda brīvība nozīmē arī to ka var jokot un dzīt melno humoru. Nepatīk - neklausies. Pēc analoģijas var tev pajautāt - kad tu sapratīsi, ka diena.lv komentāros nevar ņirgāties par Latvijas valdību un visādi apsaukāt Latvijas spožākos cilvēkus! Kā nav kauna! Var tik slavēt visu Saeimu. Attiecībā uz reliģiju - ir jāsaprot viena lieta. Reliģija nav sakrāla, jā tai ir sava kultūrvēsturiska nozīme, tradīcija, bet MAN NAV pienākuma pieņemt CITU CILVĒKU TICĪBU. Jo kādā sakarā tad Holivuda taisa smieklīgas multenes par Zevsu, filmas por Odinu un Toru? Ar ko skandināvu mitoloģija sliktāka par semītu aituganu folkloru?
 • 11
 • 6
Itamars Toledano
>19:29. Tā tas varētu būt, jo TV Panorāmā runā par angļiem, vāciešiem, frančiem, bet nekad par krieviem, it kā šīs tautas nemaz nebūtu.
Īsts skolotājs
Ī
Saku vēlreiz: Krievija ir okupants – pasaules okupants. Kur krievu zābaks uzkāpj uz kāda zemes, viņš aizmirst no turienes aiziet.” Šos skarbos vārdus sacīja kāds moldāvs Belcu pilsētā (Moldāvijā) – tehnikuma ģeogrāfijas skolotājs Viktors Kravčenko, protestējot pret krievvalodīgo skolēnu izrādīto augstprātību un nevēlēšanos runāt valsts valodā.
to Īsts...
t
Redzi, KRIEVVALODĪGIE nav tauta, bet gan neandertāla suga, kas spēj sazināties TIKAI krievu valodā. Tie nav krievi, kas ir tautība! Bēdīgi, ka pat LTV tikai šie ''krievvalodīgie'' tiek prezentēti, jo ziņu producente - veca komunistu mauka, kas to vien zina kā krievvalodīgās sugas priekšā locīties!
 • 20
 • 9
Pēc pilnas programmas III
P
Labi, kādreiz pasmiesimies, kad es jūs pavadīšu… Un tu ņaudēsi: jā, būtu bijis labi vēl padzīvot Moldovā… Dzīvosi Moldovā, ja es tev te došu patvērumu. Nelikumīgi jums te ir iedotas tiesības, bet zināt tikai izsmiet… Iedosim mēs jums tiesības! Saprotiet, ka jūs šeit pūšat pēdējo dvašu. Ziniet, kā ir agonijā kratīties, kad cilvēks nezina, kas notiks… Lūk, ko jums ir jāapspriež mājās ar saviem vecākiem, kas jūs ir samācījuši. Nododiet no manis to saviem vecākiem, lai neuztraucas, ka viņi un jūs, kuri neatzīstat šo Republiku, jūs jau atrodaties agonijā – pirmsnāves. Turieties manas meitiņas, mani dēliņi Moldovā – šeit ir labi!… Izdzīsim mēs jūs visus no šejienes. Viss! Tas ir mans kredo, un tādu kā es ir miljoni. Jau pacietība ir sašķīdusi no jūsu nekaunības, kurai nav robežas. Jūs raugāties ar tādiem stulbiem skatieniem – ko jūs mums izdarīsit? Izdarīsim, izdarīsim, esiet pārliecināti par to! Ja ne es, tad mazliet jaunāki par mani. Varbūt savu 66 gadu dēļ es nepaspēšu jūs visus izdzīt
 • 6
 • 9
Pēc pilnas programmas II
P
Tādēļ klausieties un iegaumējiet, es ar abām rokām balsošu par to, lai tos, kuriem ir 36 kavējumi, izdzītu no mācību iestādes. Un Pupsiku arī! Atradušies te saimnieki! Jūs esat palikuši tikai par izsmieklu. Tikai zviegt jūs protat – to visi zina. [..] Un pārstājiet zviegt savus idiotiskos smieklus, kustoņi! Uzbarojuši purnus moldāvu zemē! Paskatieties, kādi pašapmierināti kustoņi! [..] Aizver savu muti un sēdi, kā pieklājas. Vispirms tos izdzīsim, kuri uz vienu stundu nāk, uz otru ne. [..] Un lai te nestaigā jūsu vecmāmiņas, matuškas, ar kruķiem, ar kupriem! [..] Nabaga moldāvi klusē, bet krievvalodīgie staigā un diedelē, visu savu varzu velk aiz sevis. Nekas, mēs jūs iemācīsim – jūsu vecmāmiņas un vectētiņus nomierināsim un aizsūtīsim, kur jums pienākas būt. [..] Nu, ko tu zviedz, kustoni, izņemot zviegšanu, neko citu tu nemāki un vēl taisīt nelietības pilsētā – Belci ir krievu pilsēta… Es tev parādīšu! [..] Satiksimies kaut kur pa ceļam aiz stūra, iemācīšu tev, kāda Belci ir kr
 • 6
 • 6
Pēc pilnas programmas I
P
Tu vēl esi piecpadsmitgadīgs puņķu tapa, bet es jau 65 gadus dzīvoju savā zemē. Pamuļķis nelaimīgais! Kaut kāda puņķu tapa man te diktēs savus skatījumus uz šo pasauli! Saku vēlreiz: Krievija ir okupants – pasaules okupants! Kur krievu zābaks uz cita zemes uzkāpj, viņš aizmirst no turienes aiziet. Ir tādas valstis kā Igaunija, Gruzija, Latvija, Lietuva, kas dzen ārā okupantus, un, kā redzat, viņi nemirst badā. Tikai te, Moldovā, jūsu netīrais zābaks uzkāpa uz mūsu zemes un aizmirsa aiziet. Lūk, ko jums saku, nelaimīgie! Un kaut kāda puņķu tapa man te sāks kaut ko mācīt?!… Nu, ko tu zviedz?! Es personiski tevi ar pliku čemodānu nosēdināšu stacijā un nosūtīšu uz Krieviju. Ar nemazgātiem autiem – ar kādiem tu atnāci uz šejieni, ar tādiem tu arī aiziesi no šejienes! Visādi smurguļi man te norādīs, ko darīt, un muldēs, ka Belci ir krievu pilsēta?! Jūs to rakstāt pat uz visādiem draņķiem. Uz daudziem žogiem ir jūsu uzraksti, ka Belci ir krievu pilsēta… Belci ir cūcīga pilsēta, kuru ir
 • 9
 • 9
Latvju puika
L
Slepkava bija k r i e v v a l o d ī g a i s !
condolences
c
poor and crazy puika-boy!
 • 3
 • 6
Latvju puika
L
krievi, kā tauta, savu eksistenci beidza līdz ar lielnieku apvērsumu 1917. Izauga vairākas paaudzes k r i e v v a l o d ī g o bidlu .
 • 14
 • 7
Itamars Toledano
Ar ko krievvalodīgais no l a t v i e š v a l o d ī g ā atšķiras? Vai krievi nav krievi un latvieši - latvieši? Jeb angļi ir angļvalodīgi?
 • 11
 • 11
Vērotājs
V
Nesaprotu gan, par ko tas skolotājs būtu jāciena. Vai par to, ka ņirgājās par citu reliģiskajām jūtām? Protams, žēl viņa, taču pats vainīgs.
Muhamedāņiem nav reliģijas,
M
jo viņiem nav Dieva. Ir tikai asinskārs Allā, kas nespēj vien asinis atdzerties. Atceraties 11.septembri, un nemuldiet par ''aizskārumu''!
 • 22
 • 3
Itamars Toledano
Tikai muļķis tik vienkāršas lietas NESAPROT. Jo skolotājs bērniem gaismu nesa, bet slepkava - elli. Ir jāmaca bērniem, ka naids šo pasauli iznīcina, un muhamedāņi ir naida pirmtēls. Ja skolotājs to darīja, viņam mūžīga cieņa pienākas!
 • 23
 • 2
Itamars Toledano
>kristietis. Dievs ir MĪLESTĪBA. Un Dievs ir viens - TĒVS, DĒLS un SVĒTAIS GARS. Tas, kas pasauli radīja. Muhameds un viņa tēvs Allā nav pasauli radījis, jo naids NAIDU rada, un naida tēvs ir sātans. Tā ka, doma pareiza. Atceries, kā PSRS laikos par Jēzu Kristu ņirdza, bet galvu par to nevienam nost negrieza!
Sunim
S
Kad latvieši sapratīs, ka no Latvijas krievu dukši jāpadzen?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits