Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Polijas prezidents Andžejs Duda kopā ar holokaustu pārdzīvojušajiem cilvēkiem iet caur Aušvicas koncentrācijas nometnes vārtiem nometnes atbrīvošanas gadadienā

Holokaustā izdzīvojušie piemin Aušvicas nometnes atbrīvošanas gadadienu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Varbūt piemin atbrīvošanu, nevis gadadienu? Kas notika ar nometni pēc atbrīvošanas? Par to taču nerunā atbrīvotāji?
beidzot
b
Beidzot taču būtu jānoskaidro, vai tā PSRS atbrīvoja ieslodzītos un Eiropu no fašistiem-slepkavām, vai arī atnesa tikai ļaunumu...kur ir vēsturnieku argumenti, gan to, gan šito, resp., "pareizo" un "nepareizo"...
Ezis
E
1. PSRS atbrīvoja ieslodzītos un Eiropu no fašistiem-slepkavām - tas ir fakts. Apzināti to noklusēt ir nepareizi. 2. Vai PSRS nesa tikai labu? Droši vien, ka nē. Bet tas nekādā ziņā nemaina punktu nr. 1. 3. Pasaule nav melnbalta. Visu vienā krāsā mālē tikai propagandisti sliktā šī vārda nozīmē.
  • 3
  • 0
jautājums
j
Kāpēc armēņu genocīda, Ruandas genocīda vai acteku genocīda pieminēšanai netiek rīkoti šādi pasākumi?
Irlielāmērāticams>Scorseze
I
Ka praktiski neviens latvietis nav nogalināts "latviešu kā nācijas iznīcināšanas projektā". Bet žīdi ir iznīcināti tikai šāda iemesla dēļ. Tā ir atšķirība un, Tu, kas savos komentāros skaidri parādi, ka Tev ir smadzenes, kuras nav pametis veselais saprāts... Tu nevari izlikties par nespējīgu šo atšķirību saskatīt!
Pravietisnejaukais
P
Lai jūs abi galīgi neapstulbtu strīdoties par žīdiem un viņu ciešanām... vēlos pievērst uzmanību tam, ka žīdu problēmai ir biblisks raksturs. Ir jāuztver nopietni Dieva apsolījumi Izredzētajai tautai. Lasiet Rakstus uzmanīgi un jūs ātri secināsiet, no kam tie "apsolījumi" sastāv.
  • 3
  • 1
Scorseze>Irlielāmērāticams
S
Varu piekrist tikai daļēji. Visām tautām ir savi tumšie notikumi vēsturē, taču nezin kapēc visai pasaulei ir jāraud tikai par žīdiem. Tāpat manī dziļu neizpratni un riebumu izraisa liekulības teātris, kurā vēstures notikumi tiek "aiz ausīm" pievilkti pēc šī brīža politiķu vajadzībām, tas ir ceļš kas ved uz nespēju reāli novērtēt arī šī brīža situāciju un attiecīgi reaģēt uz notikumiem. Bet kas attiecas uz Tevis teikto, ka latviešus nav iznīcinājuši kā nāciju, varu pateikt vienu, lozungi ar kuriem aizsedzas slepkavas var būt visdažādākie, pat "cēli" vai vienkārši brutāli nepiesegti, kā teikt, daram ko gribam, taču rezultāts ir viens, cilvēki miruši. Iesaku arī aizdomāties par faktu, ka žīdi ("cietēju" tauta) šobrīd ir vardarbīgi ieņēmuši zemes teritoriju un arī veic genocīdu pret Palestīnu, taču pārējā pasaule to "neredz", diemžēl.
  • 2
  • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Kā var runāt tādas muļķības par CCCP atbrīvotājiem, ja ir zināms, ka Eiropu no nacistiem atbrīvoja Obama!
Scorseze
S
Tad jau pasakiet, kas bija tas spēks, kas atbrīvoja šos ieslodzītos, taču, redz, atklāti pateikt, ka tā bija PSRS armija, nav īpaši "ērti":) Šīs visas piemiņas ir vieni lieli liekulības svētki, kur katrs "iztaisās" kā mācēdams. Vēl jāsaka, ka ja jau pieminēt šajā karā kritušos un noslepkavotos, tad kapēc, piemēram, Latvijā netiek skaļi pieminēti Litenes notikumi, vai arī žīdu "sāpes" ir lielākas par kādu citu tautu sāpēm, vai arī latviešiem pietrūkst savas stingras nostājas!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Divos sprādzienos Beirūtā vismaz 73 bojāgājušie(2)

Libānas galvaspilsētā Beirūtā otrdien notika divi spēcīgi sprādzieni, kuros dzīvību zaudējuši vismaz 73 cilvēki un 3700 ievainoti, pavēstīja veselības ministrs Hamads Hasans.

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits