Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Iezīmējušās būtiskas atšķirības starp valstīm mirušo proporcijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
>TT
&
Nav svarīgi, kad infekcija sākās Vācijā, agri vai vēlu, bet svarīgs ir apstāklis, ka Vācijai un Spānijai INFICĒTO skaits gandrīz vienāds, bet MIRUŠO SKAITS Vācijā simtiem reižu mazāks.
Neesmu robots
N
Dienas redaktori, bļēd, kāpēc ziņā ir par maksu. Piderasi.
Itamars Toledano
Jā, Dieva ceļi ir neizdibināmi, bet secinājumus izdarīt nevienam nav liegts. Tā lūk, Spānijā (pēc Hopkina) 80110 inficēto, bet mirušo 6803, savukārt Vācijā 62435 inficēto, bet mirušo tikai 541. Un nesakiet vēl, ka Angele NAV eņģele, un ka Dievam uz viņu NAV labs prāta! Un arī migrantu bari Vācijai TIKAI svētību vien nesuši, kurpretī krievu miriādes Latvijā - tikai postu un nelaimi!
to tt
t
Pamuļķi! Infekcija sākās Ķīnā un Dienvidkorejā, bet uz Eiropu tā pārsviedās martā, un kā tad gan Vācijā tā varēja būt ''daudz vēlāk'', ja Vācijā inficēto bija vairāk kā Itālijā, bet Itālijā ikdienas mira simti un tūkstoši, bet Vācijā pa 10-20.
 • 6
 • 0
Itamars Toledano
Kas nezin, tas domā, ka patiesi! Kas kaut ko spēj sajēgt, tas zin, ka Vācijā pandēmija sākās pat agrāk kā Itālijā un Spānijā, savukārt, mirušo pieaugums bija vairāk kā par 100 -iem procentiem zemāks.
 • 4
 • 0
TT
T
Vācijā infekcija sāka izplatīties.daudz vēlāk nekā Spānijā. Viena no mutācijām esot vieglākā formā pārslimojama. Iespējams, ka Vācijā un arī pie mums ir ievazāta tā vieglākā forma.
 • 0
 • 10
Skorpions
S
Statistikai no diktatūrām (Krievija, Ķīna, Irāna, Ziemeļkoreja…) absolūti nevar ticēt. Žurnālistiem to būtu jāzina.
Itamars Toledano
Starp citu, pēc Hopkins institūta ziņām Irānā uz šodienu 38309 inficēto un 2640 mirušo (salīdzināt ar Vāciju!).
 • 5
 • 2
T
T
Valstīs, kurās naudas neesamības trūkuma dēļ un medicīnas pakalpojumu pieejamības nenodrošināšanas dēļ ir liels skaits cilvēku ar ielaistām hroniskām saslimšanām. Piemēram, Latvijā. Ielaistas hroniskas slimības ir viens no mirstību pastiprinošiem apstākļiem. Otrs - covid ir kā vēzis, atklājot to tad, kad jau ir parādījušies simptomi (tas ir stipri savairojies), jau ir ir par vēlu - kritiski krītas iespējas izveseļoties. D-Koreja testēja visus, atklājot saslimušos pirms simptomu parādīšanās - rezultātā izveseļojās aptuveni 4 dienu laikā. Raksta, ka Itālijas mazpilsēta ar 3400 cilvēkiem darīja tāpat - testēja visus, ,, izķēra'' visus pirms sipmtomiem un jau ir paziņojusi, ka pilnībā atbrīvojusies no vīrusa.
Neslāvs
N
Drīz Dieva zobens sāks pļaut okupantu babkas un ģedus. Pērkons ir visuvarens !
KRon
K
re, pat šajos kara apstākļos Diena kasē kapeiciņas... neatļauj ziņas lasīt
Latvju puika
L
Baltu (āriešu) gēns tomēr ir specīgāks !
TT
T
Puika vienkārši savu izcelsmi un vēsturi nezin!
 • 1
 • 0
Y> X
Y
Un tad vēl tās svešzemju armijas, kas šurpu - turpu slāja un pie latvju meičām gāja... .
 • 11
 • 4
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
"Baltu āriskos " gēnus var labi sajust, ja ieklausies, kā sarunājas jaunieši ... katrs teikums iesākas ar enerģisku "bļaģ!" un teikumu caurvij patiesi apgarots, viens vai vairāki "na-uj!" Valodiņa rāda ļaužu diženumu!
 • 15
 • 4
X
X
Ārietis? Balts? Kad mēra laikā pilnībā izmira daudzas pilsetas un ciemi tā, ka nepalika neviens dzīvs cilvēks, Latvijas teritorijā ieveda tatārus. Tos vēlāk kristīja. Kā arī visiem zināms periods, kad zviedru pilskungi plaši izmantoja ,,pirmās nakts'' akcijas..... Es teiktu - mikslis!
 • 9
 • 7
Tēvzemes Sargs
T
Redzēsim,cik būs Krievijā pēc dažām dienām!
Irlielāmērāticams
I
ka sabiedrībā, kura ir ļoti novecojusi un medicīna ir tādā stāvoklī, ka pus-slimu-pus-izārstētu indivīdu skaits ir nomācoši liels... kroņa vīrusam ir daudz vairāk ko darīt.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Horvātija atver robežu desmit ES valstu pilsoņiem

Horvātija ceturtdien atvērusi robežu bez kādiem ierobežojumiem desmit Eiropas Savienības (ES) valstu pilsoņiem, tostarp Latvijas, Adrijas piekrastes valstij šādi atbalstot vitāli svarīgo tūrisma sek...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits