Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Itālijā novērsta jaunas nacistu partijas izveide

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka būtu labi iet soli tālāk, nekā krievu propaganda to spēj un sākt beidzot atšķirt "fašismu" no "nacisma".
Pravietisnejaukais
P
Tie patiesie mēsli sāksies tad, kad musulmaņi savairosies un spēs demokrātiskā ceļā pārņemt varu. Tad tiks aizliegta kristīgā baznīca un kristieši būs spiesti noiet pagrīdē. Cilvēku pestīšana būs apdraudēta.
kirilicai mīnusu !
k
Tas ir vieglākais veids kā sev pievērst uzmanību. Krievi, protams, ir viltus nacisti — atklāti to neafišē.
x
x
Нацисты батальона Азов были замечены на протестах в Гонконге. Вопрос, кто оплачивает им перелёт и проживание, риторический. Похоже, что стадия "США на протесты свозят боевиков со всей страны" пройдена, теперь везут со всего мира. Революция на экспорт.
ļuļa
ļ
dienā, aūū! tiekat galā ar terminoloģiju, un beidziet melot, ka viss sliktais ir labēji noskaņota politika. pastāstiet man lūdzu, kā nacionālSOCIĀLISTISKA partija var būt labēja? kopš kura laika sociķi ir labējie? tad jau koministi arī ir labējie? es jau nu teiktu, ka partija bija kārtējais kreiso haotu grupējums ar vēlmi rīkot grautiņus.
ļuļa
ļ
tātad kādā veidā antikapitālistiska strādnieku partija varētu nebūt kreisa? tas, ka pēdējā laikā ir izmainījusies, jeb precīzāk sakot, atsevišķi kreisie spēki cīnās, lai izmainītu sākotnējo jēgu jēdzieniem "labējais" un "kreisas", tas ir pavisam cits stāsts. un diena ir labs paraugs, kā to dara.
  • 12
  • 0
ļuļa
ļ
lūdzu: „Nationaler Sozialismus“ bezeichnete im deutschsprachigen Raum seit etwa 1860 Verbindungen von nationalistischen und sozialistischen Ideen. Vom „Nationalsozialismus“ sprach zuerst die 1903 in Österreich gegründete Deutsche Arbeiterpartei, die sich 1918 in Deutsche Nationalsozialistische Arbeiterpartei (DNSAP) umbenannte. Entsprechend benannte sich auch die 1919 in Deutschland gegründete Deutsche Arbeiterpartei (DAP) 1920 in NSDAP um. Mit der Bezeichnung „Nationalsozialismus“ grenzten diese neuen Parteien ihre Ideologie gegen den Internationalismus der sozialdemokratischen und kommunistischen Parteien und vom konservativen Nationalismus älterer Parteien ab, indem sie sich deren Wählerschichten (Arbeitern und Mittelstand) als bessere Alternative anboten. Außerdem stellten sie einzelne antikapitalistische Forderungen in den Rahmen eines völkisch-rassistischen Nationalismus
  • 4
  • 0
Ļuļa,
Ļ
palasi par apzīmējuma nacionālsociālisms izcelsmi un sapratīsi, ka no kreisuma tur nav ne smakas. Nevajag rakstīt muļķības! Šad un tad Tev ir labi komentārī, bet šis nu ir galīgi garām!
  • 2
  • 6
Aramis
A
Kas ir sis Gresko, kurs uzspiez valstim, nacijam savu prostituteto viedokli un pasaules skatijumu? Ir tikai jaatbalsta un japriecajas, ka pec 100 gadu smadzenu skalosanas atdzimst naciju paslepnums, ka valstis sak atjaunot savas teritorijas nacionalo ideju un nacionalas vertiba pretnostajoties migracijai, politiku prostitucijai...
Neesmu robots
N
Nav jau brīnums, ka naciki raujās pie varas, kad melnie sarodās kontinentā.
Ruka
R
Vai tas ir demokratiski, ka ES, Italija aizliedz domu pluralismu, brivibu partiju izveidei?
bet
b
Krievijā uzplaukst neobolsevisms un Stalinisms.
krievu cūkas
k
Krievi ir nacisti [staļinisti] un imperiālisti.
  • 4
  • 2
Sarkanās sardīnes
S
Itālijā atkal nākas saskarties ar atsevišķu sabiedrības grupu vēlmi marksisma idejas izmantot savu politisko mērķu īstenošanai ar neomarksistisku kustību un sorosistu palīdzību. https://youtu.be/gWLxYaJuv5U
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijā netika apturēta un pilna sparā darbojas PSKP. Tās atzars LKP atrodoties pie varas un ar meliem piemånot stulbo tautu patiesïbā turpina kalpot čekistu svoločiem un krievbandītu brataniem atļaujot viņiem izrït sili.
Margarēta
M
Traki gan, ar ko NA dzers tēju pēc 16. Marta gājieniem, ko aicinās ciemos, ar ko Zeltītis kals plānus par rasu karu...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits