Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla

Latvijas vēstnieks Baltkrievijā: Situācija valstī ir tiešām saspringta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rekur
r
Uz 16.08. plkst 24 situācijas attīstība ir neprognozējama. Neapmierinātība ir. Vardarbības nav. Ļoti varbūtējas ir atkārtotas vēlēšanas. Īsi sakot, visi entuziasti var izdarīt likmes politiskā totalizātorā par to, kas būs vai nebūs.
balss no Baltkrievijas
b
Nejaucieties mūsu iekšēā lietās, mēs batju ievēlējām un aizstāvēsim!
Joanne Gomez
J
Vai vēlaties uzrakstīt cieņas apliecinājumu jaunai sievietei? .......... >>>>>> L­o­v­e­s­M­e­e­t­x­.­C­o­m
nora112 jozaf
My last month paycheck was for 1500 dollars… All i did was simple online work from comfort at home for 3-4 hours/day that I got from this agency I discovered over the internet and they paid me for it 95 bucks every hour on………See this site.........https://www.2netpay.com
Komsomuļķis
K
Tā kā Latvijas pēcpadomju 4.maija republikas 'diplomātija' ir tikai barotne (bij.?) padomju/komjaunatnes darboņiem vai čekas kadriem un ziņotājiem, kā arī netradicionāli orientētiem (-ām), tad pilnīgi nevietā būtu uzstādīt jautājumu par šā klerka izglītību. Jājautā vienīgi, vai attēlā redzmais kadrs guļ ar vīrišķiem, vai arī ir tikai uzticams padomju struktūru kalps.
andris
a
Tad jau tikai neliela daļa ir pret Lukašenko un tie kas naktīs iziet ielās ir vandāļi un postītāji (Rīgā šādus izgājienus apkaroja arī tāpat un vēl pa cietumiem izsēdināja) tad jau atkal mīksti sakot Eiropa mēģina uzstiept savu gribu,domāju ka raujam auzās ,raša nepieļaus ka kaimiņos parādās nelabvēlīga valsts Krievijai un tur jau kāda lielā puse pieder krieviem ,tāpat Baltkrievija saņem no Krievijas pa lēto kurināmo un izejvielas ,baidos ka viņi brīvā Baltkrievijā šņabi pa 2.eiro nedzers un pa dzīvokli maksās pāris simti eiro ,medicīna arī viņiem pa brīvu un degviela maksā puseiro litrā , tā brīvība bez baķkas var viņiem dārgi maksāt,žopā viņi būs , liekas ka viena skolotāja var samusināt baru naivu jauniešu pati vēl nesaprotot ko grib panākt.
interesanti
i
Un kur ir tā "lielā" daļa, kura balsojusi par Lukašenko? Kāpēc viņus ne redz, ne dzird? Kāpēc no valsts TV un iekšlietu orgāniem sāk aiziet cilvēki ( tas viss you tube ), jo viņi neatbalsta Lukošenko režīmu un vēlēšanu falsifikāciju?
  • 7
  • 7
Trolli, ieej jūtūbē
T
Un paskaties, ko vienkāršā tauta saka par savu tarakānu.
  • 7
  • 6
Bomars
B
Muusu diplomaatu izgliitiibas liimenis ir vienkaarshi kliedzoss - 1975. – 1980. Maģistra grāds filozofijā un socioloģijā, Filozofijas nodaļa, Vēstures un filozofijas fakultātē, Petera Stuchkas Latvijas Valsts Universitātē. Shaads pumpurinsh aizstaav muusu intereses?
Peccam
P
Es runaaju par vinja izgliitiibas liimeni, nevis kur vunsh straadaaja, jo par Semani spriest speeju jau daudzi meelo, kaa ljoti nekompetentu diplomaatu. Oslo bija apmainjas studijas. Nevajag muldeet! Politruku skola - 1985. līdz 1987. gadam — Politiskās izglītības namā. Ljoti nekomptents bulduris!
  • 4
  • 8
Pecca Vetten
P
Patiesība ir nedaudz plašāka: No 1975. līdz 1980. gadam studēja Latvijas Valsts universitātē. No 1981. līdz 1984. gadam ieguva doktora grādu Maskavas Universitātē. No 1980. līdz 1981. gadam strādāja par pasniedzēju Latvijas Valsts universitātē. No 1985. līdz 1987. gadam — Politiskās izglītības namā. No 1987. līdz 1993. gadam — katedras vadītājs Latvijas Valsts universitātē/LU, vēlāk Latvijas Ārlietu ministrijas darbā. No 1990. līdz 1992. gadam studēja Oslo Universitātē.
  • 7
  • 5
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Mūsu politiķi rīkojas pareizi. Krievijai neko nevaram padarīt, kritizēsim un nosodīsim vismaz Baltkrieviju, tā savu internacionālo pienākumu būsim izpildījuši.
P.
P
Tie, kas sit iedzīvotājus un tie, kas dod pavēles to darīt, - būs sods. Vai Baltkrievijā ir atļauti nāvessodi?
Juris Pigits
J
Ja paskatās uz protestētājiem, duras acīs studentu vecums. Kā jau parasti, jauno enerģiskie viedokļi nesaskan ar vecāka gadugājuma viedokļiem. Lukašenko būs palaidis garām sabiedrības mācību svarīgumu jaunajā paaudzē. Bez dzīves pieredzes viegli ietekmējami, vienmēr atsaucīgi uz revolūcijām. Un notiks vecais, laika pārbaudi neskaitāmu reižu pārbaudītais scenārijs. Revolūcijas taisa ar skaidrām, karstām sirdīm, bet to augļus savāc tās melnākās sirdis.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits