Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Lielbritānija ES pilsoņu brīvo ieceļošanu apturēs tūlīt pēc Brexit

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
aha
a
tad jau steidzami jālaiž uz Angliju!
vo, vo
v
Tagad laimes meklētājiem ārzemēs būs laimi jāmeklē citur. Varbūt pašu mājās?
Margarēta
M
Nu, es nezinu, vai kāds patiesībā būtu laimīgs, ja piepildītos par demogrāfiju norūpējušos slapjais sapnītis un visi Lielbritānijas latvieši ar visiem bērniem, lauleņiem, kas daudziem nav latvieši, atgrieztos. Mēs runājam par apmēram 300 000 vai vairāk. 1) tiem cilvēkiem nebūs, kur dzīvot, īres cenas būs kosmosā; 2) bērnudārzos un skolās nebūs vietas; 3) rindas pie ārsta būs vēl garākas; 4) viņi nāks ar savu ārzemju pieredzi un vēlēsies to ieviest arī Latvijā (prasīs normālu attieksmi no skolotāja, ārsta, darba devēja), kas vietējiem būs diezgan grūti sagremojams, līdz ar to spriedze sabiedrībā ir neizbēgama. Par laimi (vai nelaimi), šāds scenārijs ir maz ticams. Atgriezīsies tie, kas nav spējīgi dokumentus sakārtot (socāli tie, kurus vismazāk mēs gribētu atpakaļ), sakarīgākie atradīs veidu, kā plikt, vai migrēs tālāk (īrija, skandināvija)
  • 8
  • 2
P
P
Pašu mājās pašvaki.Bet iegūt pastāvīgās uzturēšanās atļaujas vēl var paspēt.
  • 4
  • 2
Irlielāmērāticams
I
ka britu sadraudzības valstu pilsoņi iebrauks tik, cik gribēs.
Kate
K
tiesi ta, migracija no Eiropas pazeminasies, bet visi parejie tiks ieksa tapat ka ieprieks. Brexit-eniem tas vel isti nav pielecis....
  • 1
  • 1
ja Boriss
j
tik tālu tiks... Paskatīsimies.
Alla
A
Visu cienu Lielbritanijas politikiem. Ja britiem uzlabosies dzives limenis un drosiba tad bus daudz viniem sekotaju, kuri gribes izstaties no ES, ipasi jau ja debile EK nacisti uzbazisies ar saviem migrantiem kvotu dalisanu pa nacionalajam valstim.
hmmm
h
Tu esi lielisks apliecinājums tam, ka eiroskepticisma pamatā ir prāta debilisms. Pirmkārt tu nespēja nošķirt bēgļus no ES pilsoņiem. Ceru, kas ir bēgļi tev skaidrot nevajag. Savukārt ES pilsone esi tu, daudzi izbraukušie latvieši, vācieši, spāņi utt. Un tagad jautājums, kādā veidā ES PILSOŅU izraidīšana uzlabos Britu dzīvi? Šie visi cilvēki ir tie kas STRĀDĀ par ārstiem, medmāsām, lasa sēnes, raksta datorprgorammas, strādā par viesnīcu administrātoriem utt. Ja tu domā, ka tagad latviešu medmāsa brauks uz LV - rūgti maldies, pārcelsies uz topašu Īriju. Bet ja arī atbrauks, tad tikai palielināsies bezdarbs un apstāsies algu pieaugums - jo vairāk bezdarbnieku, jo zemākas algas.
  • 11
  • 5
Рихард Зорге
Р
ЛИКЮС НО ИЗМИРСТОШАС ПСЕВДО ВАЛСТС ВАЙРС НЕЛАЙДИС ПИЕ АНГЛЮ ПЕДОФИЛИЕМ ??? ЛАТВИЯ ПИДАРАСЫ УН АНГЛИЯС ПЕДОФИЛИ ТИКС ШКИРТИ ???
Рихард Зорге
Р
ЛИКЮС НО ИЗМИРСТОШАС ПСЕВДО ВАЛСТС ВАЙРС НЕЛАЙДИС ПИЕ АНГЛЮ ПЕДОФИЛИЕМ ??? ЛАТВИЯ ПИДАРАСЫ УН АНГЛИЯС ПЕДОФИЛИ ТИКС ШКИРТИ ???
  • 2
  • 9
Dorn
D
Tajā Dauninga strītā tiešām vienu dauņi savākti.Tas jukušais pajolis Boriss-tam būtu psihenē vieta.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits