Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Pār Leienas galvu veļas kritikas vilnis saistībā ar "fašistu retoriku"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edvins Eglitis
Musu dzives veids nav ES politikiem tiesibas lemt. Vini runa par dazadibu bet taja pasa laika velas lai mes esam visi vienadi. Tas nav iespejami. Ja vini velas pielugt Luciferu nodarboties ar vienu dzimumu sekkks, sanemt kosmetiskas proceduras un kirurgija lai viri varetu izsatities pec sievietem, ta ir vinu tiesibas. Vai kads viniem to liedz ??? Bet uzspiest VINU uzskatus visai Eiropas cilvecei nav un nekad nebus pienemami.
Pravietisnejaukais
P
"Akli akliem ceļa rādītāji... tie abi iekritīs bedrē!"
Reksis
R
Laikā kad nacisms (Krievija, Lielbritānija, ASV, Ungārija utt.) kupli sazēlis, pārmest kautko Leienai var tikai tie kuri savu "neofašistisko nacionālsociālismu" cenšas paslēpt zem nevalstisko organizāciju neskaitāmo "kantoru un kantorīšu" izkārtnes. Un neviens neuzdod pašu būtiskāko jautājumu: "No kurienes visiem šiem "kantoriem" un visu "kalibru kritiķiem" ir nauda to darbībai? Un tad "pazudušais nacistu zelts" vairs nemaz neizskatās pēc konspirioloģiskas paranojas teorijas. Jeb kāds apstrīdēs ka šajos laikos viss maksā tik cik tas maksā...
Edvins Eglitis
Izskatas ka si migracijas vajprats biegsiestikai tad kad eiropa ir dublju krasaa, taada melna juura. Problema but atrisinata ja katram toposam migrantam but nepieciesama Schengenenas zonas vizu lai iezcelot Eiropaa. Uzzreiz zinatu uz kuru valsts vini celos un kas par vinu atbildes. . Nav ta ka Francija vai Vacija var izdot Schengen zonas vizu lai celot uz Italiju. Kapec gandriz visai pasaulei vajadzigs Schengenas zonas vizu iznemot migrantiem? Nesaprot ka dazi politiki, vispar daudz transekksuali homoseksuaali izzvirtullji, un pie tam minoritate pec skaita tiesibas uzspiest savas "pamatvertibas" un diktet visai Eiropas cilvecei as jabut musu dzives veids. Tas nav pareizi a tiai paris cilvekiemir vara bidit sabiedribu jebura virziena.
  • 6
  • 0
jaunā taktika
j
Vispirms iecelt amatā viskreisāko no tā saucamajiem centristiem. Pēc tam viņu vainot "galējā labējumā", lai pēc tam īstenotu maksimāli kreiso politiku. Eiropas Savienību pārvalda neokomunisti, neatkarīgi no tā, viņi sevi dēvē par labējiem vai kreisajiem. Kad eiropieši izmetīs viņus miskastē, tikai tad Eiropai būs kāda cerība atdzimt.
Niknais
N
Liberistu padauzas vaimanā
nabaga vācieši !
n
Vēl cīnās ar vecvecāku rēgiem. Izdomātiem.
ļuļa
ļ
dienas dauņiem - ska kellere ir sieviete, nevis vīrietis ska kellers! nu bet kas attiecas uz rakstu - ja jau velkomisti laienu lamā, tad bail pat iedomāties kādi baltās rases nīdēji ir tajā amnesty international un citās iestādes, kas izsakās pret šo posteni!
.
.
Te nu redzam, kas vēlas nelegālo imigrāciju padarīt par ikdienu un Āfrikas kontinenta iedzīvotāju pārcelšanos uz Eiropu! Runas par kaut kādu "fašismu" ir klaja demagoģija. Nu nedrīkst būt tā, ka džeki izdomā, ka rīt viņi dzīvos Eiropā, samaksā vajadzīgajiem ļaudīm, iesēžas gumijas laivā, pabrauc drusku no krasta, kur viņus jau gaida "nevalstisko organizāciju" kuģis, tad laiva tiek pārdurta, visi it kā slīkst, un tad viņi jāved uz Eiropas ostu, kur viņi tiek laipni sagaidīti! Robežpārkāpšana ir krimināli sodāma, tāpat kā cilvēku kontrabanda!
Coppe
C
Nav jācitē utopistu un kosmopolītu organizācijas, kas stāsta muļķiem domātas pasaciņas. Kamēr klimata pārmaiņas ko spēs ietekmēt, tikmēr Eiropa noslīks 100M migrantu jūrā, kas veļas no Āfrikas un Āzijas.
Irlielāmērāticams
I
ka tas ir izmisīgs, bet stipri novēlots mēģinājums vāl glābt balto rasi no pilnīgas izmiršanas. Nu, tas protams, ir jāvērtē kā rasisms!
Demokrātija
D
jāsargā no inženierie , jo jau tagad Vācijas policija nebrauc vairs uz Vācijas pilsētu rajoniem, kurus apsēduši ārzemju inženieri! Šiem parzītiem pienākumu nav, tikai tiesìbas!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Antarktīdā pirmo reizi reģistrēts karstuma vilnis

Pētnieki apstiprinājuši, ka dienvidu puslodes 2019.–2020. gada vasaras laikā pirmo reizi dokumentējuši karstuma vilni Antarktīdā, un brīdinājuši, ka klimata izmaiņas var būtiski ietekmēt dzīvni...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits