Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Pilsētā aizvien minorīga noskaņa. Diena no Strasbūras

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
aptaujas
a
Apkopoti arī 2017.gada dati par dzimstību Francijā. Vidēji vienai sievietei ir 1,88 bērni. Imigrantēm vidēji ir 2,73 bērni (un viņas vēl turpinās dzemdēt), bet Francijā dzimušajām sievietēm - 1,80. Ņemot vērā, ka arī Francijā dzimušo vidū ir daudz imigrantu pēcteču, var prognozēt, ka īstajām francietēm šis rādītājs vēl ir zemāks.
Margarēta
M
Strasbūrā somas visiem, kas devās iekšā vetspilsētā, Ziemassvētku laikā pārbaudīja arī pagājušajā gadā. Tas nav nekas jauns un saistīts tieši ar šo notikumu.
  • 1
  • 3
ļuļam
ļ
Frankfurtē, protams, ir arī migranti, bet tur ir ļoti daudz starptautisku banku un starpuatisko darbinieku, kas strādā lielajos finanšu uzņēmumos. Arī viņi veido šo statistiku, bet starp viņiem ir briti, amerikāņi, daudz japāņu, ķīnieši. Tie paši austrumeiropieši, kas devušies tur strādāt par ārstiem, māsām, bēgot no nabadzības un mazajām algām medicīnā savās valstīs.
  • 1
  • 3
ļuļa
ļ
neskumsti par franciju, viņa jau ir zaudēta. vācijā ir veikti aprēķini, ka pie musulmaņu dzimstības, 2050. gadā vācieši paši savā valstī būs palikuši mazākumā. pirmā pilsēta jau ir - frankfurtē pie mainas ir vairāk iedzīvotāju ar migrācijas izcelsmi kā vāciešu. ar ko arī apsveicam.
  • 6
  • 0
aptaujas
a
Vēl viena aptauja, kas veikta pēc Makrona minimālās algas palielināšanas. Pirmais jautājums: vai dzelteno vestu protesta akcijas ir jāturpina? 51% - jāturpina, 37% - jāpārtrauc, 12% - nezina. Otrais jautājums: kāda attieksme, ka dzeltenās vestes turpina bloķēt ceļu? 68% atbalsta, 24% - pret, 8% - vienalga.
ļuļa
ļ
debīlie eiropieši. pārbauda somas pilnīgi visiem - demokrātija velkomistu gaumē. kāpēc netiek pārņemta pieredze no žīdiem izraēlā, kur konkrēti notiek face control un profilēšana??? nav jāpārbauda VISI, nav jātērē līdzekļi, lai pārbaudītu 90 gadus vecu katoļu mūķeni - tāpat ir skaidrs, ka teroristi ir musulmaņi, un tie arī pastiprināti ir jāparbauda!!! pretējā gadījumā eiropa sevi ar debīlo politkorektumu noraks!
vientiesīc
v
Ko nozīmē "minorīga" ?
cvd
c
nav pietiekami mažorīga
  • 5
  • 0
aptaujas
a
Un kā pēdējie notikumi ir ietekmējuši vēlētāju viedokli? Eiroparlamenta vēlēšanās 24% franču plāno balsot par Lepenas Nacionālo apvienību, 18% - par 3 partiju koalīciju (Makrona partija + centristi + kaut kāda B.Guetta), 11% - par Sarkozī Republikāņiem, 9% - par galēji kreiso Nepakļauto Franciju, 8% - par Lepenas sabiedroto - Celies, Francija!, 8% - par zaļajiem, 4,5% - par sociālistiem. Vēl 2012.gada prezidenta vēlēšanās sociālistu kandidāts bija ieguvis vairāk par 50%, bet tagad sociālistus atbalsta vien 4,5%. https://twitter.com/IfopOpinion/status/1072915298494439427
aptaujas
a
Interesanti, ka par Makronu prezidenta vēlēšanu 1.kārtā bija balsojuši 24%. Viņš ir zaudējis gandrīz pusi no saviem toreizējiem atbalstītājiem, tomēr ir ieguvis mazliet citus atbalstītājus. Ja tagad par viņa partiju plāno balsot 18%, no tiem 13% ir vecie atbalstītāji un 5% - jaunie atbalstītāji.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Krievija mainās no augšas(24)

Savās ikgadējās uzrunās Federālajai sapulcei – Krievijas parlamenta abu palātu deputātu, kā arī valsts augstāko amatpersonu kopīgai sanāksmei – Krievijas prezidents parasti paziņo par valsts attīst...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits