Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Spānija Covid-19 inficēto skaita ziņā apsteidz Itāliju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
harob2
h
★I g­­eat p­­­­a­­­­i­­­­d o­­­­v­­­­e­­­­r $213 to $426 2 to 4 h­­o­­u­­r­s w­­o­­r­­k­­i­­n­­g f­­r­­o­­m h­­o­­m­­e w­­i­­t­­h 2 k­­i­­d­­­­s a­­t h­­o­­m­­e. I n­­e­­v­­e­­r t­­h­­o­­u­­g­­h­­t I­­'­­d b­­e a­­b­­l­­e t­­o d­­o i­­t b­­u­­t m­­y b­­e­­s­­t f­­r­­i­­e­­n­­d e­­a­­r­­n­­s o­­v­­e­­r $2­­8k a m­­o­­n­­t­­h d­­o­­i­­n­­g t­­h­­i­­s a­­n­­d s­­h­­e c­­o­­n­­v­­i­­n­­c­­e­­d m­­e t­­o t­­r­­y. T­­h­­e p­­o­­t­­e­­n­­t­­i­­a­­l w­­i­­t­­h t­­h­­i­­s i­­s e­­n­­­­d­­l­­e­­­­s­­s. H­­e­­r­­e w­­h­­a­­t I'v­­e b­­e­­e­­n d­­o­­i­­n­­g...... ══════HERE► ☞☞☞☞ W­­­w­­w.w­­­o­r­­ks­66­.Com
mjā
m
Var saprast Itālijas bezatbildību. Visi cerēja, ka vīruss paliks Ķīnā, tāpēc neviena valsts neko nebija darījusi. Bet kopš vīruss ir skaris Itāliju, pārējo valstu bezatbildībai nu vairs nav nekāda attaisnojuma. Spānijā pie varas ir sociālisti, viņi pārvalda Spāniju tāpat kā komunisti pārvaldīja Krieviju. Par vienu miljonu cilvēku vairāk, par vienu miljonu mazāk - kāda starpība.
Pareizaissecinājums
P
Kāda starpība? Miljons sociālā budžeta tērētāju mazāk. Tāda starpība. Ciniski? Protams. Starp citu, cik zinu, ārsti neaizspiež ausis un un neaizver acis , kad dzird un redz par nacistu ārstu eksperimentiem ar cilvēkiem. Arī tā "pieredze" tiek ņemta vērā.
  • 1
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits