Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vācijā sākas Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienas piemiņas pasākumi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ezis
E
Ja Berlīnē apvienojas vācu tauta tas ir labi, bet ja Krimā apvienojas krievu tauta tas ir slikti. Loģika? Starp citu, Vācijā pat nebija referenduma. :)
Kad kritīs Krievu impērija ...
K
Tad svinēs visa pasaule, ne tikai apspiestie baškīri, balkāri, burjati, čečeņi, inguši, dagestānieši, čuvaši, kabardieši, kalmiki, karēlieši, čerkesi, jakuti, mari, mordovieši, osetieši, tatāri, tuvieši un udmurti.
bet Spānijā mūris vēl stāv
b
Šonedēļ Spānijā ir parlamenta vēlēšanas. Aptaujas rāda, ka kreisie iegūs 155 vietas, labējie arī iegūs 155 vietas. Vairākuma nodrošināšanai ir vajadzīgas 176 vietas. Kur ir palikušas atlikušās 40 vietas? 24 vietas ir kataloņu nacionālistiem, 10 vietas ir basku nacionālistiem, 2 vietas ir kanāriešu nacionālistiem, 1 vieta kantabriešu nacionālistam. Vēl 3 vietas aptauju veicēji ir pazaudējuši noapaļojumos.
Katalonija ir atslēga
K
Pat ja kataloņu nacionālisti iegūst tikai 24 vietas, Katalonijai kopumā pienākas 48 vietas Spānijas parlamentā. Iepriekšējās vēlēšanās kreisie Katalonijā bija guvuši 18 vietas, bet labējie 6 vietas. Tātad, ja Katalonija kļūtu neatkarīga, tad Spānijas parlamentā vairākuma nodrošināšanai būtu nepieciešamas nevis 176, bet gan 152 vietas, turklāt kreisie iegūtu 137 vietas, bet labējie 149 vietas. Ja neatkarīga kļūtu arī Basku zeme, tad vairākumam pietiktu ar 143 vietām, turklāt kreisie būtu guvuši 129 vietas, bet labējie 149 vietas un izveidotu valdību.
  • 1
  • 3
00
0
Tā ir izrādīšanās! Neticu,ka normālie vāci ir pazaudējuši naidu pret URLU. It kā svētki, bet, kas notiektagad? Merķelis laiza ""to" vietu pūķinam...
Pravietisnejaukais>Christopher D
P
Tieši tādā pašā veidā kritīs arī "Globālās sasilšanas mūris" un citi elkdievību "mūri". Kaut jel Dievs dotu, ka arī "saldā komunisma iekāres mūris" kristu, lai nekad vairs neceltos. Lai Dievs mums to žēlīgi dod! Āmen!
bet
b
vai tad liberālās iekārtas mūris ir labāks par saldā komunisma mūri?
  • 2
  • 5
Christopher Dummitt
C
Ja vācieši svin 30 gadu jubileju Berlīnes mūra krišanai, tad kanādieši tieši tagad piedzīvo Dženderu teorijas mūra krišanu. Dženderu teorijas izgudrotājs Christopher Dummitt ir atklājis, ka viņš visu ir izdomājis, visu pētījumu rezultātus ir falsificējis, lai tie atbilstu viņa ideoloģijai. Šodien viņš nožēlo savus falsificēšanas grēkus. https://quillette.com/author/christopher-dummitt/
dumiķim
d
Idiots !
  • 1
  • 0
reptilis
r
Man visvairāk patika šie teikumi-""Demitrs saprata, ka cilvēki ārpus akadēmiskās pasaules viņam nepiekrīt. "Gandrīz neviens, kurš nebija ticis pakļauts šādām teorijām universitātē, nespēja noticēt, ka sekss ir pilnībā sociāla konstrukcija, jo šāda pārliecība ir pretrunā ar veselo saprātu.".....,bet cik daudz idiotu tika sagatavoti universitātēs!!!!
  • 2
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latīņamerika kļūst par Covid-19 epicentru(1)

Panamerikas Veselības organizācija (PAHO) brīdinājusi, ka Latīņamerikas reģions diennaktī reģistrēto ar koronavīrusu inficēto ziņā pārsniedzis Eiropu un ASV, kļūstot par pašreizējo globālās pandēmijas...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits