Laika ziņas
Šodien
Migla

Vācijas enerģētikas industrijas līderi kritizē valdības klimata pārmaiņu novēršanas plānu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis>Scorseze
D
Viltus kliedzienos par klimata problēmām, kā parasti, pazūd būtiskais - cilvēku attieksme pret dabu principā ir neprātīga, to noliegt arī nebūtu prātīgi. Bet klimat-fašisti diskreditē jebkādu dabas aizsardzības iedeju. Tāpat, kā prātu zaudējuši sektanti un fanātiķi diskreditē reliģiju kā tādu.
Pareizaissecinājums
P
Tātad, kungi, no jūsu sacītā izriet, ka klimata fanātiķus paklusiņām sponsorē ķīnieši!
  • 2
  • 1
Scorseze
S
Pilnbībā piekrītu. To ka cilvēki savas negausības izcērt mežus lai izgatavotu tūkstošiem tonnu nejēdzīgu preču, kuras vēlāk tiek izmestas un piemēslo dabu, un tas ir tikai viens piemērs:) Tāpat neviens nestāsta par to, kur tiks ņemta elektroenerģija elektromobiļu lādēšanai, jo fizika ir fizika (tā ir spēkā visā zemeslodes teritorijā) un ja miljoniem elektromobiļu pēkšņi būs jāuzlādē, šī elektroenerģija būs jāiegūst:):):) kā mēs zinam no fizikas, vislētākā un viegli vairumā iegūstama elektroenerģija ir tikai atomelektrostacijās:):):):):):):) Tāpat, neviens nestāsta par to, kāds kaitējums dabai tiek nodarīts jaudīgo akumulātoru ražošanas procesā, sākot jau ar litija iegūšanu (piemēram Afganistānā):):):) un kur nu vēl problēma, ko cilvēce taisās iesākt ar šiem akumulātoriem pēc desmit gadiem (tāds ir akumulātora mūžs), ja jau mobilo telefonu akumulatoru utilizācija sagādā milzu problēmas:):):):):):):)
  • 6
  • 0
Scorseze
S
Tiem kuri nav mācijušies skolā varu pateikt, ka pat ja cilvēce gribētu izmainīt temperatūru uz zemes par pus grādu, tas nebūtu iespējams, vismaz ar šī brīža tehnoloģijām:) Salīdzinājumam tas būtu tas pats kas apsildīt stadionu ar vienu sērkociņu:):) Taču, ja cilvēkiem nav nekādu zināšanu un nav spēju domāt, tad ir ļoti viegli iestāstīt šīs "klimata" muļķības un pamatīgi nopelnīt uz pamuļķu rēķina:):):):):):)
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Visiem pasaules iedzīvotājiem, kam veselais saprāts, vajadzētu apvienoties pret šiem eko-fašistiem. Mazākais - neļauties sevi apmuļķot!
kā saka
k
Latvijas problēma nav klimata sasilšana. Latvijas problēma ir pārāk lēna klimata sasilšana. Pirms 30 gadiem solīja, ka Latvijā klimats būs kā Itālijā, bet īstenībā nav nekā no solītā. Solīts makā nekrīt.
Pirms30gadiem
P
solīja, ka mēs 10 gados sasniegsim Zviedrijas līmeni... . Tikai nepateica, "kura gada Zviedrijas"!
  • 2
  • 1
LaidzīvoGrētaTūnberga!
L
Klimata pārmaiņu novēršanas plāns nevar būt konkrēts, jo pašas klimata pārmaiņas nav konkrētas! Meli, kas balstās uz meliem!
ha-ha-ha
h
Lai dzīvo Grūtā Tutū-ķertā!
  • 6
  • 2
ups
u
Pazīstu es tādus klimata cīnītājus. Viņi vairākas reizes gadā brauc atvēsināties Barselonā, Taizemē, Krētā vai Tenerifē.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kritizē Trampu par draudiem un izrādīšanos(17)

Protestu pāraugšana sadursmēs ar policiju un veikalu izlaupīšanas vairākās ASV lielpilsētās pirmdienas vakarā sekoja prezidenta Donalda Trampa draudiem izvest ielās bruņotos spēkus nekārtību aps...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits