Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņojums: EP vēlēšanas var piešķirt jaunu spēku populistiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
bet
b
jums, kremliniem, galvā mūžīgais sasalums.
Maijs
M
Eiropas pavasaris tuvojas, briseļkrāti nervozē.
Vim populi
V
"Region by region, country by country, government by government, the far right are taking control in Europe. " https://www.independent.co.uk/voices/vox-partido-popular-spain-far-right-european-elections-a8732406.html
bet
b
"EP arī pieder gala vārds par ikgadējo ES budžetu un ilgtermiņa izdevumu plāniem" Tas nozīmē, ka Āfrikas valstīm vairs netiks piešķirta finansiālā palīdzība.
bet
b
"Vienots populistu bloks spētu palēnināt vai nobloķēt būtiskas iniciatīvas, piemēram, starptautiskas vienošanās" Tas nozīmē, ka vairs netiks slēgti nekādi Marakešas vai Stambulas līgumi.
Margarētai
M
Tu neesi sapratusi lietas būtību. Ne tikai tiks nobloķēti līgumi, ko paraksta pati ES, bet arī citi murgaini līgumi vairs netiks parakstīti. Tagad valdības karina spageti saviem pilsoņiem uz ausīm, pamatodamas šo līgumu parakstīšanu ar to, ka lūk, visi to paraksta, mēs nevaram to neparakstīt. Bet tad, kad pati ES vairs nespēs nevienu līgumu parakstīt, tad par citiem "dižajiem" līgumiem varēs aizmirst pavisam. Ne tikai neparakstīs jaunus, bet sāks izstāties no vecajiem arī. Sāks izstāties, piemēram, no dažādiem "Klimata līgumiem", patvēruma piešķiršanas līgumiem utt.
  • 6
  • 2
Margarēta
M
Marrākešas un Stambulas līgumiem nav nekāda sakara ar Eiropas Savienību. Marrākešas kompakts ir ANO dokuments, Stabulas līgums - Eiropas Padomes (tās cilvēktiesību organizācijas, kurā ir pat Krievija).
  • 2
  • 4
bet
b
"traucēt procedūras, kas sāktas pret dažām Eiropas Savienības dalībvalstīm" Tas nozīmē, ka EK vairs nevarēs iejaukties neatkarīgu valstu iekšējās lietās.
bet
b
"populistu partijas spētu ietekmēt amatpersonu iecelšanu Eiropas Komisijā" Tas nozīmē, ka nekādi Junkeri vairs nevarēs tikt iecelti.
Vidis
V
Izdomāju un sapratu. Populisti ir tie, kas nav tādi kā šī portāla saimnieki
skaitļi
s
Vācijā AfD reitings ir 12%-16%. Francijā Nacionālās apvienības reitings ir 22%-24%, tās sabiedrotās DLF - 7%-8%, galēji kreiso - 10%-12%. Itālijā Līgas reitings ir 34%-36%, M5S - 25%. Spānijā Vox reitings ir 13%.
jautājums
j
Tātad Vācijā populisti ir 13%, Francijā 42%, Itālijā 60% un Spānijā 13%? Vai pareizi saprotu? Kāpēc nav pieskaitīti Vācijas galēji kreisie un Spānijas galēji kreisie? Vai viņi nav populisti?
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Pār Deglava tiltu pārvietoties

Kopā nobalsojuši: 340

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kima jaunā taktika liek pielabināties Putinam(10)

Pēc tam kad pēkšņi pārtrauktais samits Hanojā februārī signalizēja par kārtējā atsaluma iestāšanos starp Ziemeļkoreju un ASV, kļuvis acīmredzams, ka Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns aktivizējis atba...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits