Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņojums: Krievijā politisko pretinieku vajāšanai izmanto padomju metožu maigāku versiju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
:)
:
"Kriminālkodeksa pants par publiskiem aicinājumiem ekstrēmiskām darbībām, kā arī pants, kas paredz atbildību par darbībām, kas vērstas uz naida kurināšanu, kā arī cilvēka vai personas grupas cieņas pazemošanu to dzimuma, rases, tautības, valodas un citu iemeslu dēļ, ja tās ir veiktas publiski vai izmantojot plašsaziņas līdzekļus, informācijas un telekomunikācijas tīklus" - tas ir vārsd vārdā, kā ir arī Latvijas Krimināllikumā! :) Tad jau Latvija arī nav "tiesiska" valsts? :) Domājiet, ko rakstāt, idiņi!
deģenerātam :)
d
Iegaumē, rusdeģenerāteli, ka brīvība nav visatļautība. Iegaumēlji, idioteli? Aizvēries, tēmu komentēt nespējīgais?
  • 1
  • 0
Ass
A
Un vai latvija šādu likumu nav?Raksta minets apvienot organizācija Latvijai lojālus krievvalodīgos ,sanāk ja nebūsi organizācija tad esi nelojāls Latvijai !Pasi kurināt naidu,bet rādat ar pirkstu uz citiem .Demokratijas paraugstunda!
deģenerātam Ass
d
Nē, rusgebelseli, Latvijā tādu likumu nav. Tāpat Latvijā nav prakses sist krievus ar nagaikām vai nošaut uz ielas, kā to dara Krievijā. Ko nu? Ar kaunu jāaizveras un jāvācas prom no diskusijas, sakautais nacisteli?
  • 1
  • 0
Šeit ir jautri
Š
Bet šeit lauž rokas pensionāriem un sit neapbruņotus cilvēkus.
Nevis
N
tiesiskās sistēmas, bet juridiskas sistēmas. `Tiesisks` ir apstākļa vārds - atbild uz jautājumu 'kāds'. Tiesisks nozīmē, ka lietas ne tikai tiek darītas atbilstoši likumam, bet arī to, ka likums ir atbilstošs cilvēktiesībām. Vārdu tiesisks izmanto, lai aprakstītu juridisko sistēmu. Krievijas juridiskā sistēma noteikti nav tiesiska, tāpēc saistībā ar to lietot "tiesisks" ir ļoti nepareizi...
ko nu melšat:)))
k
Sorosa pamaksāts ziņojums (denunciācija?) Bet kas notiek Latvijā? Man riebjas lindermans, bet par runu apcietināt... kaut kā neož pēc tiesiskas valsts...
tiesību kurss
t
Par naida runu, rusgerbelseli, var apcietināt pat vistiesiskajā valstī. Tikai pret jums šis likums lidz šim nav lietots, tāpēc jūs rusnacisteļi esat apdulluši no nesodāmības, bet šo trūkumu Latvija tuvākajā laikā novērsīs.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Dženovā, sagrūstot tiltam, 30 bojāgājušie(15)

Dženovā Itālijas ziemeļrietumos otrdien sabrucis autostrādes A10 tilts, un katastrofā gājuši bojā aptuveni 30 cilvēki, paziņojis iekšlietu ministrs Mateo Salvīni.

Paveras iespēja apgūt Kaspijas jūras resursus(6)

Piecas valstis, kuras apskalo Kaspijas jūra, beidzot ir vienojušās par pasaulē lielākās iekškontinentālās beznotekūdenstilpes juridisko statusu. Vienošanās nosaka principus, pēc kuriem vadoties Kaza...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis

Eiropa

Vairāk Eiropa

ASV

Vairāk ASV

Krievija

Vairāk Krievija

Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi

Cits

Vairāk Cits