25. maijā aizvadīta arī ikgadējā Amerikas Mūzikas balvas ceremonija. Šī apbalvojuma ieguvēji tiek noteikti publiskā balsojumā, norādot uz aktualitātēm mūzikas industrijā, un šogad balvu kā gada mākslinieki saņēmusi korejiešu puišu grupa BTS, kas pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezusies ar albumu Arirang.
Pie vairākām balvām ticis arī jaunais mākslinieks Sombr, kā arī Sabrīna Kārpentere. Tāpat triumfējusi dziesma Golden no animācijas filmas K-popa dēmonu mednieces, kas pēdējā gadā kļuvusi par īpaši populāru fenomenu. Savukārt Teilora Svifta, kura ir lauriem bagātākā māksliniece šīs balvas vēsturē, neskatoties uz astoņām nominācijām, šoreiz devās mājup bez neviena apbalvojuma. Ceremonijā ar priekšnesumiem priecēja grupas Twenty One Pilots un Katseye, dziedātājs Sombr, Billijs Aidols, kā arī Latīņamerikas mūzikas zvaigznes Karol G un Maluma. Plašākai publikai par savu atkalapvienošanos ar performanci ziņoja arī grupa Pussycat Dolls.

