Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Sarežģītie protesti lielvalstī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
daveeeed
d
Ich habe im Wesentlichen ungefähr einen Monat und eine halbe Stunde angefangen und ich habe ein paar Tests für insgesamt 2.200 Dollar bekommen ... das ist der beste Anruf, den ich in einiger Zeit gemacht habe! "Ich danke Ihnen, dass Sie Maine diese unglaubliche Möglichkeit gegeben haben, von zu Hause zu profitieren. Dieses ähnliche Geld hat meine Existenz in einem so hervorragenden Maß an Kursen so verändert, dass Sie umgangen werden!" ....... VIEL GLÜCK Klicken diese unten verbinden >>>> ► ► ► ► ► www.money87.com
Latvju puika
L
Re , tas smerdu večuks arī grib iebrukt Eiropā. Lai sēž savā gulagā, holops !
eesti pois
e
Lai tik dod pa bieti viens otram jo mazāk šo paliks jo labāk visai normālajai pasaulei. Jo ātrāk šī pundurvalsts, šis neliešu midzenis ar Kalifornijas štata gada budžetu, izšķīdīs starp Ķīnu un Vidusāziju jo labāk visiem. Slava Ukrainai!
Latvju puika
L
Kāda tur lielvalsts ? Kurā jomā ? Pareizāk būtu rakstīt plašajā pseidovalstī .
Pretkrieviskais elements
P
krievijas brīvība ir tās pilnīga atbrīvošana no kodolieročiem !
Latvju puika
L
Pazemotās tautas cīņā pret kremļa huntu ir jāvada čečeniem !
Tavs vārds
T
Navaļnijs 2008. gadā publiskā pasākumā aicināja pacelt pirmo glāzi par holokostu, kā arī ieviesa apritē vārdu grauzēji (grizuni). Tā viņš nosauca gruzīnus piecu dienu kara laikā, un vēl aicināja visus Krievijas "grauzējus" deportēt vai salikt pa cietumiem. Tas tā - zināšanai!
zoss
z
Navaļnij nagnul Puķina. Haha.
Objekīvs skats
O
Objektīvs izvērtējums! Ļoti skaidri iezīmējas, ka Navaļnijs ir Rietumu uzpirkts provokātors, pēc izcelsmes korumpēts zaglis . Bet pastalniekiem te īpaši nav par ko priecāties: Krievijas ārpolitiekas kurss nemainīsies!
VVZ
V
Viņš ir Krimas okupācijas piekritējs. Tāpēc ir jābūt stipri piesardzīgiem.
VVZ
V
Pierādījumi ir viņa publiskās intervijas 2014.gadā. Meklētājā iemet "Navalny Crimea", un viss izleks pats!
 • 3
 • 6
Skolnieciņš
S
VVZ, kur ir pierādījumi? Tavi vārdi ir tikai Alekseja Navaļnija nomelnošanas mēģinājums.
 • 7
 • 7
ļuļa
ļ
tas ir vairāk kā pašsaprotami, jo viņš ir normāls krievu šovinists, kurš uzskata, ka baltija ir krievijas sastāvdaļa. nesaprotu, kāpēc mūsu politiķi tik ļoti par viņu cīnās un jūsmo, tādam vispār vajadzētu uzlikt aizliegumu iebraukt baltijā.
 • 11
 • 12
Skolnieciņš no svētbirzs
S
Pašlaik notiek aktīva Alekseja Navaļnija nomelnošanas kampaņa, kuru organizē pašreizējā Krievijas Federācijas valdība. Aleksejs Navaļnijs ir varonīgs, pašaizliedzīgs un drosmīgs cilvēktiesību aizstāvis. Taču valdošajai varai (partijai ‘’Vienotā Krievija’’ un Vladimiram Putinam) viņš nav tīkams, jo atļaujas runāt par neērtām sociālajām problēmām, kā arī paust brīvu un neatkarīgu viedokli par valstī notiekošajiem procesiem. Mūsdienu Krievija piedzīvo demokrātijas nāvi. Diemžēl tagadējā Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kuru vada partija ‘’Vienotā Krievija’’ kopā ar Vladimiru Putinu. Vārda un viedokļa brīvības Krievijā vairs nav. Šo brīvību vietu ir ieņēmis vadoņa Vladimira Putina personības kults, kā arī lielkrievu šovinisms – pareizticīgo baznīcas un militārais kults. Krievijā dzīvojošās mazās tautas ir jau sen pārkrievotas, Krievijas kultūra grimst totalitārisma purvā. (Komentāra 1. daļa)
> latvāņu puņķim
&
tu vēl joprojām smagi slims uz visu galvu un neārstējams?
 • 1
 • 6
Skolnieciņš no svētbirzs
S
(Komentāra 3. daļa) Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz Aleksejam Navaļnijam padarīt Krieviju par miermīlīgu, laimīgu un plaukstošu valsti! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi stāv mums klāt! Ar cieņu pret Alekseju Navaļniju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #Krievija #KrievijasFederācija #LatvjuDievuSvētība #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #svētbirzs
 • 7
 • 7
Skolnieciņš no svētbirzs
S
(Komentāra 2. daļa) Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja cilvēktiesībām un brīvībām. Aleksejs Navaļnijs iestājas par Krievijā dzīvojošo tautu brīvību un kultūru. Atbalstīsim Alekseju Navaļniju! Iedegsim zaļu svecīti māla svečturī uz galda par godu Dabas Mātei. Iedegsim dzeltenu svecīti māla svečturī uz galda par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti māla svečturī uz galda par godu Veļu Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti māla svečturī uz galda par godu Pērkonam. Lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Laimu, lai Laima svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Veļu Māti, lai Veļu Māte svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Pērkonu, lai Pērkons svētī Alekseju Navaļniju!
 • 8
 • 7

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pavasaris klāt, gads apkārt(3)

Kurš gan varēja iedomāties, ka pandēmija un tās nestā ārkārtējā situācija ar visiem daudzajiem ierobežojumiem, kuri tik negaidīti uzkrita uz galvas un kurus sākotnēji šķita pat neiespējami ievēr...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata