Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sapnis par veco Vienotību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neslāvs
N
Labs trio! Divi OIK bandīti un viens žigolo! Turklāt ja žigolo vēl kaut ko var muldēt par Jauno Vienotību, tad abu OIK zaglēnu, it īpaši "sveiciens no baņģistskije ģevenostije" OIKšerādena muldēšana liek jautāt - tovārišči, jums galvas daktera izziņa ir?
godīgi
g
kā tā paši sačakarēja labu partiju?!!
olafs
o
Pistuki, vācieties !
kk
k
Nost no siles!
Daina Krilova
Labklājības un finanšu ministri piemānījuši pensionārus,kas no š.g. 1.jūlija gaidīja apsolīto pensijas pielikumu. Atcerieties ,kad iesit balsot! Tās ir Vienotības un Zaļo zemnieku partijas!
Čau, Čau!
Č
Vienotība čau čau, par Jums neviens nebalsos!
rekur
r
Ļaujiet taču cilvēkiem pēdejo reizi izrādīties! Pēc 4 mēnešiem viņi vairāk nebūs nekas. Pēc 2 gadiem mazbērni vaicās, -a kas tie tādi? Nedaudz veiksmīgāki ir Vaideres tipa Eiroparlamentārieši. Viņi saņems lielas Eiro-pensijas. Var dzīvot zaļi arī bez politikas...
kalašnikovs
k
Liekuļu un meļu partija!
Eksperts
E
Sapnis ?? Drīzāk jau ļauns murgs.
sorry
s
Es drīzāk balsošu par partiju, ko vadītu Šķēle, nevis smieklīgu kantori, kur nevar atrast citu fīreru kā caur gultu karjeru taisījušu arābu imigrantu.
Egils
E
legālais zaglis, kā vēl zeme nes
 • 8
 • 4
farss, farss, farss...
f
Rinkeviča "vērtības" - homoseksuālisms, kosmopolītisms, globalizācija, liberālisms (obligātas tiesības vienmēr un visur klanīties jeņķu un ES pavēlniekiem) ved pie latviešu tautas iznīcības? Kangaru paraugs?
TrollisJT > jūrmala
T
Daudzi mīl pašapliecināties, aprejot Putinu... . Bet, tajā pašā laikā mīl lietot viņa metodes oponentu apklusināsānai. Ja arī nelieto, tad TIKAI TĀPĒC, KA NEVAR. BET, LIETOTU, JA BŪTU IESPĒJAMS.
 • 1
 • 1
TrollisJT > jūrmala
T
Ir jauki un pareizi, ka "ES Latvijai ir iedevusi miljardus". Ja tās pašas valstis nebūtu mūs nodevušas un postījušas, nekādi miljardi nebūtu vajadzīgi, mēs nebūtu nabagāki par somiem un čehiem. So, viņi patiesībā atmaksā, ko bija mums jau sen parādā. Tas ir pareizi un godīgi.
 • 3
 • 1
TrollisJT
T
Kam gan Krievijai ir vajadzīga šī "guberņa"? Ja būtu bijusi tik nepieciešama... viņi taču vienkārši NEBŪTU IZVEDUŠI KARASPĒKU. Viss, ko krieviem PATIESI VAJAG... viņiem šeit JAU IR. Okupācija, militāra okupācija izmaksā sasodīti dārgi. Redz kā zviedri... nekādas okupācijas, toties - kādi ieguvumi...!
 • 1
 • 2
no Jūrmalas
n
Atradies tautas " aizstāvis" !Kas tu esi - trollis, kangars vai pamuļķis!? Bez ES un NATO Latvija jau sen būtu krievu guberņa. Tad tu nevarētu muti pavērt, ja tā palaistu muti, Putina stingrā roka tevi ietupinātu vietā, kur saulīte rūtaina.Cik miljardus sur (!) ES Latvijai šajos gados ir iedevusi? Vismaz 1 mūsu gada budžeta apjomā!
 • 7
 • 7
Vai
V
nebūtu iespējams Latvijā uzsākt kaut vai morālā nosodījuma Nirnbergu? Tautai izteikt attieksmi pret vīķi, repši ,šķēli, kariņu, birkavu, gulmani, zatleru, vējoni, streipu, liniņu, tomsonu, kalvīti, rinkeviču, āboltiņu, brigmani, dūklavu, grīnblatu, dzintaru u. c. - politiķiem un mēdiju pārstāvjiem, kuri, pēc manām domām, īstenojuši vai propagandējuši politiku, kura noved pie katastrofālas latviešu tautas izmiršanas?
Nirnbergas gribētājam
N
Nirnbergu sagribējies, kur viens no tiesātājiem bija masu slepkavas Staļina režīms? Tevi tur pirmo eglītē pakārtu.
 • 3
 • 0
precizēsim
p
Ne jau sociālās garantijas ir galvenais vaininieks. Pie mums tā ir rūpniecības iznīcināšana, lauksaimniecības apspiešana, kas liek emigrēt. Bet tām valstīm, par kurām runā trollis, visa cēlonis ir (masoņu ložas?) uzspiesta ideoloģija, kuru pie mums arī propagandē visādi streipi - homoseksuālisms, kosmopolītisms, liberālisms, globalizācija...
 • 4
 • 5
TrollisJT
T
Pie "katastrofālas tautu izmiršanas" ...noved sociālās garantijas, kas dod iespēju iztikt bez bērniem... kādu laiku. Pēc tam nepieciešama imigrācija, lai remontētu demogrāfiju... un tā bez gala. ja neticiet, aplūkojiet labklājības valstu statistiku.
 • 4
 • 6
:)
:
Tāda ir Latvijas politikas nacionālā īpatnība - vienmēr tiek meklēts kāds jaunais spēks, kurš visus izvedīs saulītē, un vecie ir jānoraksta. Jaunais laiks (Vienotība) arī reiz bija tieši tāds pats jaunais spēks, kurš tagad ir vecs kleperis. Domāju, ka ja ZZS saglabās premjera amatu, tad pēc 4 gadiem arī viņiem būs jācīnās par iekļūšanu Saeimā.
Juris
J
Kurš gan balsos par Kariņu??????????
nu nu
n
Īstie bandīti un savas tautas kaprači balsos par Saskaņu.
 • 2
 • 0
par Kariņu
p
...balsos OIK bandīti
 • 14
 • 4
solon
s
Šai prettautisko elementu bandai vieta aiz restotiem logiem būtu kā apgrūtinājums tautai(atkal šie jāuztur). Īstā vieta būtu parkā līdz mūža galam slaucīt kritušās lapas! Pie kam - par minimālo atalgojumu un, protams, pielietojot smieklīgi zemo, pašu noteikto (zem iztikas minimuma!!!) neapliekamo minimumu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Mākslu un kailus ķermeņus visiem!(1)

Leģendu par mākslinieku bohēmu netrūkst nekur pasaulē, bet nu ideja par kopā sanākšanu, lai neformālos apstākļos trenētos skicēt modeļus, daudzviet atdzimusi jaunā veidolā – ne vienā vien valstī ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes