Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Kājām gaisā - "Latvijas ierēdniecības tēvs", bijušais reformu ministrs Māris Gailis tagad ir viens no skarbākajiem birokrātijas kritiķiem

Birokrātija ir vara nedarīt. Saruna ar Māri Gaili

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bijušais zemessargs
B
Es saskatu birokrātijā Rīgas Domi, ka neko nedara, jau daudzus gadus būdami pie varas, lai celtu Ziemeļu tiltu pār Daugavu.
zinātāja
z
Tur sēž viens krupis ar vārdu baraņiks(baran), kurš neko nejēdz par transportu, jo ir dumjš.
  • 2
  • 0
jautri
j
persona ar šaubīgu pagātni
aktuāls jautājums
a
Kā tas Māris tik ātri tika pie saviem miljoniem? Kad okupācija beidzās viņš bija pliks kā žurka.
Vispirms bija Vārds
V
Visi šie čekisti un komuņagas darbojas vāji slēptā "cionas gudro" virsvadībā. To pašu var tikt gan gandrīz par visu pasauli, jo to pārvalda ar viņu smirdošo makulatūru-naudu. Latvijā tas īpaši spilgti redzams un jūtams.
prieks
p
Atradushi ko uzklausít!!! Gailim vajadzétu sédét stúrí klusákam par visdziljáko údeni. Tieshi pateicoties vinjam cilvéki pazaudéja naudu Banka Baltija aférá. Mésls táds!
Buks
B
Šis raksts ir vairāk diagnoze /Dienas/ saimniekiem nekā Gailim M. Popularizēt šo snobisko pļurstekli, kuru desmiti tūkstošu LV pilsoņu labprāt redzētu karājoties pie staba.
Tintins
T
Vai tikai Māris nebija tas, kas kā klīst leģendas triecienšautenes M16 sajauca ar kādu no B sērijas bomberiem
Edge
E
"Cilvēks maldās nevis tādēļ, ka nezina, bet gan tādēļ, ka iedomājas sevi zinošu." (M.de de Monteņs) Latvijas Republikas 5.Saeimas 1993.gada 20.jūlija vakara sēde M.Gailis (“Latvijas ceļš”). "Mēs redzam mērķi un zinām, kā to sasniegt" Augsti godātais Prezidenta kungs, augsti godātais priekšsēdētāja kungs, ekselences, dāmas un kungi! Daudzi lieli projekti un pasākumi piedzīvo sekojošu attieksmes evolūciju: entuziasms, vilšanās, panika, vainīgo meklēšana, nevainīgo sodīšana un galīgi neiesaistīto apbalvošana. To lielā mērā piedzīvoja Ministru padome attieksmē no Augstākās padomes puses un arī no tautas. Man šķiet, arī mums neizbēgt no līdzīgām situācijām. Der kārtējo reizi atgādināt tautai un arī sev pašiem, kādā situācijā valdība sāka savu darbu. Pēc vairāk nekā 50 gadu mērķtiecīgas tautsaimniecības, vides, tikumības, latviskās mentalitātes graušanas mēs turpinām Ivara Godmaņa valdības iesākto Latvijas valsts celtniecības darbu.
Pupa
P
Ir vīri, kuriem veiksmes stāsta pamatā ir gudrā sieva. Par to stāsta pat pasakas...
Upacers
U
Ko tēlo mākslinieku un filozofu, ja jau no skolas sola ir trijnieku karalis un bezgodis-mahinators?
Kas vēju sēj,
K
tas vētru pļauj! M.G. reforma - skaldi un valdi. + TP, kas iedibināja administrāciju institūciju un vēlētu varu, demokrātiju padarīja par dekoratīvu izkārtni.
Irlielāmērāticams
I
ka Latvijas masu ietekmēšanas līdzekļi varētu sākt atbrīvoties no "dzeltenās kaites" . Lēnām, pamazām. Labāk sameklējiet kādu vienkāršu lauku vai pilsētas cilvēku un ļaujiet tam mierīgi izstāstīt, ko viņš domā un dara. Apriebušies tie daži duči t.s. "smalko aprindu", kurus mums periodiski te kā svētbildes bāž acīs... .
Edge
E
Vēl viens liberastu sistēmas cēlajs vēlas reformēt esošo kroplīgo sociālo sistēmu - Vilis Krištopans: Es vēršos pie desmit procentiem sabiedrības. (aprinkis.lv) Kāds vēlas pievienoties oligarhiem, kampējiem un eirokrātiem?
Kvalda
K
Šis bezgodis ir apmetis kažoku ar āderi uz āru, un domā, ka pārējie nezina, ka arī āderes puse ir stipri sašmucēta.
Victoria Schmitz
Mans pedejais paycheck bija 2500 $, lai stradatu 12 stundas nedela tiešsaiste. Masu draugu vidu ir videjie 8k vairakus menešus, un vina strada aptuveni 30 stundas nedela. Es nespeju noticet, cik viegli es to izmeginaju. Ar to potencials ir bezgaligs. Tas ir tas, ko es daru. lauj to izdarit.➤w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pēckarš

Atgriezties vietā, kur esi uzaudzis, šķiet it kā pašsaprotami. Bet kāpēc atgriezties laikā, kurā esi dzīvojis pirms trīsdesmit un vairāk gadiem? Kāpēc atcerēties vārdus, kuri zuduši no mūsu ikdienas ...