Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jaunais zelta laikmets

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Kurš nolēma sūtīt uz Kannām šo vājo filmu, kuras vienīgā vērtība ir lokāli sentimentāla? (Kā zināms, lugas autors Gunārs Priede pēc šīs filmas ar Rolandu Kalniņu vairs nesveicinājās...) Tad jau drīzāk varēja sūtīt "Kad lietus un vēji sitas logā."
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Nu, tas ir tāpat, kā teikt, ka Maskavas KGB paši izvēlējās, kurus no Latvijas sūtīt uz Sibīriju, kurus nesūtīt! - Tos izsūtāmo sarakstus Maskavai un filmu sarakstus Kannām tak paši savējie vien stādīja, ne, cienītais/cienītā?!?
  • 7
  • 1
nerrim
n
Palaidi garām tādu sīkumu, ka Kannas pašas izvēlas, kura filma viņuprāt ir laba, kura nav. Tu vari kaut vai savu filmu sūtīt, tik un tā neņems, ja nepatiks.
  • 5
  • 3
Psihoze!
P
Dita RIetuma atgādina Jurija Bogatirova varoni filmā Melnās Acis. Kad Mastrojani iebrauc Krievijas ciemā, Bogatirova varonis bļauj "Pati Romas pilsēta pagriezusi savu sirmo galvu". Rietumai ir psihiskās dzemdības, nesaprotot to, ka drīz valsts naudas, pie patreizējā Latvijas eknomiskā modeļa, apsīks, un , latvieši kinoproducenti, ar atsevišķiem izņēmumiem, nebūs spējīgi vairs ražot lielformātā darbus, kā Kalniņa filmas, ko finsēja Maskava, nevis ES. Starp citu, Rietuma aizmirsa piebilst, ka parasti Kannu festivāla žūrijas komisiju pārvalda viņas nīstie amerikāņi un viņu nauda. Tas, ka latviešu filmu iekļauj programmā, ir apsveicami, bet no tā izriet, ka tūlit visa Eiropa un ASV steigsies investēt korumpētā valstī vienas filmas dēļ. Un šeit, gad Rietuma varētu sev jautāt: kāpēc 27 gados Latvijā nav ne vienas filmas par korupciju, bet ir vidējas kvalitātes darbi, kas šur tur paņirb festivālos....Bet to viņa nav spējīga atbildēt, jo ir vienkārši kinokritiķe
Onslow
O
bet tā gribās par negatīvo! pamācies no Ādolfa kā iespaido sociāli labvēlīgas filmas...
  • 0
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli


Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes