Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgas Tehniskās universitātes rektors, elektroinženieris Leonīds Ribickis atceras, kā pirms pusgadsimta piedalījies pirmās RTU ēkas būvniecībā Ķīpsalā, kā reiz no strāvas trieciena ielidojis salmos, un stāsta, kā RTU tiek gatavoti nākamie Nobela laureāti

No tačkas stūmēja līdz rektoram

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lelde
L
Ir redzēti daudz visādi veidi un metodes kā pelnīt naudu. Domāju pie sevīm, vai tās reāli arī strādā. Tad nu ķēros pie eksperimentiem un mēģināju dažādas šīs piedāvātās ''metodes'' Nonācu pie secinājuma, ka reāli var arī ko nopelnīt tikai vienā no šīm piedāvātajām metodēm. Tā kā nevēlos, lai jūs tērētu savu laiku ar viltus ''peļņas internetā'' metodēm parādīšu šo veidu. Ja ceri, ka tas būs pamācība kā dienas laikā kļūt par miljonāru, dodies vien meklēt kārtējo “brīnummetodi”, bet patīkamu un pastāvīgu kabatas naudu pārsimts eiro ik nedēļu te var uztaisīt bez iespringšanas. Viss sīkāk ir aprakstīs šajā mājaslapā: https://goo.gl/yfrtlJ Šī mājaslapa palīdzēja man izprast kā šī metode strādā un arī pamācība ir ļoti detalizēta un viegli izprotama.
zapte
z
iemācies, Lelde, latviešu valodu!
  • 0
  • 0
!!!
!
Bābeles hierarhija nav cilvēku hierarhija.
Der izvērtēt, kas labāk, -
D
būt tačkas stūmējam jeb rektoram. Palikt godīgam noteikti drošāk ir pirmajā variantā, jo ''ko līdz cilvēkam visu pasauli iegūt, bet pazaudēt savu nemirstīgo dvēseli?''. Ja ņemam vērā, ka Kristus (Kuram visa pasaule pieder, un Kura dēļ tā radīta), strādāja par vienkāršu galdnieku, ir skaidrs, ka vienkāršs un necils amats cilvēkam vairāk palīdz kā ''augsti krēsli'', no kuriem kritiens jo zems ir.
sektantam
s
Pasaki to pāvestam, ja esi katolis, vai arhibīskapam, ja esi luterānis. Svētais liekuli, To dari pats, ko citiem sludini! Tad debesīs Varbūt tu nonāksi!
  • 2
  • 2
sms
s
kāda starpība, kādā vecumā kaut ko studēt? atslēgas vārds ir motivācija un interese. es teiktu, ka 70 gados jau būtu jāatstāj rektora amats - galva pilna ar vecām klišejām
Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U
R
>>>Jāmācās tik un tā ir visu mūžu!>>> Varu tikai piekrist, un censties iegalvot to visiem 'diivaanaa pirdeejiem' un Latvijas Valsts noniecinaataajiem!!!
ar tačku mačku stūma
a
Varētu vēl iedomāties situāciju, kad inženieris laika gaitā sāk vadīt pats savu uzņēmumu, ir dzirdēts par juristiem-lingvistiem, bet universālie speciālisti inženieri-juristi-administratori nav redzēti. Katrā nozarē ir vajadzīgs profesionālis, nevis diletants.
Protams.
P
Godīgs tačkas stūmējs ir daudz vērtāks kā negodīgs rektors. Bet kurš ir godīgs, vien Dievam zināms. Par Zirni gan nekādu ilūziju nav, jo tam liktenis baigajos sejas metos jo koši iezīmēts.
  • 4
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Kalstošā lielpilsēta(6)

Dienvidāfrikas otra lielākā pilsēta Keiptauna ir tuvu tam, lai pārtrauktu ūdens piegādi iedzīvotājiem. Ekstrēma sausuma dēļ pilsētas ūdenskrātuves ir jau pustukšas. Ikdienā tas nozīmē – divu min...

Neatkarīga prāta elegance

"Es nevaru izturēt, ka cilvēki dzīvo kā muļķi un neko nezina!" mēdza izsaukties kino un teātra zinātniece Valentīna Freimane, kura Latvijas kultūras telpā bija uzlikusi augstu gaumes un er...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes