Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Pieputeņotā kļūdu vēsture

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
mans vārds
m
Centos, bet neko daudz nesapratu. Tāāāāds ūdens. 80% - vārdu virknējumi bez lielas jēgas.
dosjē
d
rusnacists Edge - rusdebils putirastu prostitūta, ruskvekšķis rusmelis rusidiotšovmenis, kas specializējas tukšvārdīgā, bet skaļā rusdebilkvekšķēšanās un Latvijas kino un vēsturi. Pretendē uz ''intelektu'', kura viņam gan nav.
Edge
E
Apzināti un mērķtiecīgi neoliberālisma ideologi "pieputeņoja" Latvijas vēsturi, tāpēc par "kļūdām" jauniešu patriotiskajā audzināšanā nenākas brīnīties, gluži kā par vēsturnieku uzvedību: "Akadēmiski augsta līmeņa strēlnieku vēsture nav sarakstīta, un diezin vai pārskatāmā nākotnē tas tiks izdarīts." DR. HIST. JĀNIS ŠILIŅŠ (Kdiena, 7. maijs, 2014.)
Edge
E
Lai nu kurš runātu par vēsturi, bet rusdebilnacistiem labāk turēt rusnacistiskās rīkles aizvērtas!
  • 2
  • 1
Edge
E
"Man bija liels pārsteigums, cik maz tomēr par šo periodu zinu." ======================================================== Loģiski, ne bez pamata jau "vēstures beigu" sludinātāji, liberastu ideoloģijas propagandisti 90. gadu sākumā likvidēja Latviešu strēlnieku muzeju. Vairs nav vajadzības ieaudzināt cīņas garu un audzināt cīnītājus, tagad vajadzīgi paklausīgi patērētāji.
Edge
E
Kā rusnacistu putirastu prostitūta rusidotšovmenis rusdebiliķis ruspropagandons rusnacistgebelselis es nezinu, ka Latvijā ir Kara muzejs, kurā ir apskatīta arī Piurmā pasaules kara vēsture. Sadursmēs ar faktiem rusdebilmeli vienmēr ātri un katastrofāli zaudē.
  • 1
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Kalstošā lielpilsēta(6)

Dienvidāfrikas otra lielākā pilsēta Keiptauna ir tuvu tam, lai pārtrauktu ūdens piegādi iedzīvotājiem. Ekstrēma sausuma dēļ pilsētas ūdenskrātuves ir jau pustukšas. Ikdienā tas nozīmē – divu min...

Neatkarīga prāta elegance

"Es nevaru izturēt, ka cilvēki dzīvo kā muļķi un neko nezina!" mēdza izsaukties kino un teātra zinātniece Valentīna Freimane, kura Latvijas kultūras telpā bija uzlikusi augstu gaumes un er...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes