Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Juris nav sekls cilvēks un viņa iemesli ir plašāki, nekā par to spriež sociālajos tīklos," uzsvēra Jānis Vanags

Zālamana šķiršanās. Arhibīskaps Vanags par Rubeņa aiziešanu un notiekošo baznīcā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
no malas
n
Abi muļķo tautu, abi parazitē uz tās rēķina, bet tas rubenis vēl ir tapis "moderns" un praidistus un citādu noviržu māktos visādi balsta.
no malas
n
Neaprobežotam, bez aklas ticības Bībeles muļķību pasakām smadzenēs un vispār brīva gara cilvēkiem, šo varaskāro , mankārīgo un liekulīgo tipu rīvēšanās atgādina zirnekļu cīņas burkā!
+Inga Audere
+
Miers ar Jums! Paldies par informāciju.
viedoklis
v
Manuprāt, jurrubens atbalstīja to pret Baznīcu un Kristu naidīgo (masoņu?) ideoloģiju, ko tāpat popularizē vai popularizēja streipuls, naumans utml. tipi.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Zālamana šķiršanās"? - Kuru te autors uzskata par Zālamanu - Rubeni vai Vanagu vai varbūt abus divus, bet tad jau nu virsrakstam būtu jābūt: "Zālamanu škiršanās", ne?
Pravietisnejaukais
P
Ja uz katru avīzi būtu viens žurnālists, kurš elementāri pārzina Svētos Rakstus, tad šādi vārdu kūleņi nebūtu iespējami. Bet... ir tā, kā ir. uzskatu, ka šoreiz runa ir par "Zālamanisku" t.i. - maksimāli gudru šķiršanos. PS. Tie pārmetumi par Rakstu nezināšanu nav mans pašmērķis. ES BŪTU PĀR-LAIMĪGS PAR ŠO NERUNĀT NEMAZ. JA... .
 • 7
 • 2
Indars
I
Vanags un Rubenis ir cilvēki - personības. Par šeit lasāmo komentāru autoriem to nevaru teikt.
Indaram
I
Nebūtu par ļaunu, ja Jūsu apgalvojumam ar vienlīdzības zīmi būtu klāt neliels pamatojums, citādi sanāk tāpat kā bezpersonīgajiem..
 • 8
 • 3
Mathewdut
M
Hello! <a href=http://canadian-trustpharmacy.party/#reputable-online-pharmacy>online pharmacy</a> good web site. <a href=http://canadian-trustpharmacy.party/>http://canadian-trustpharmacy.party</a>
knābātājam :)
k
Ja tas, kas izraisīja "lielo reakciju" nebūtu patiesība, tas sen būtu atspēkots
diogens
d
Mācītājam nav jājaucas polītikā.
M
M
Arhibīskapam vajadzētu apzināties savu vārdu efektu. Ko tauta atcerēsies, izlasot šo interviju? Es atcerēšos tikai trīs vārdus. Vanags noknāba Rubeni! Un ka to teica pats Vanags.
Pravietisnejaukais
P
Uztere ir gan selektīva, tipa - "smotrit v kņigu vidit figu"... bet. Indar, priekš tam jau pastāv mācītāja un bīskapa KVALIFIKĀCIJA, lai par šo "selektivitāti "zinātu un mācētu katram atbildēt. Un , ne tikai atbildēt, bet zināt, kurā vietā kaisīt pērles un cik kaisīt. "Nekļūstiet daudzi par mācītājiem"... .
 • 2
 • 1
Indars
I
Uztvere ir selektīva. Jūs esat atlasījis sev tīkamo. Vai arī to, ko esat spējis uztvert.
 • 4
 • 0
M
M
Jo tas bija vienīgais spēcīgais, atmiņā paliekošais izteiciens.
 • 14
 • 1
laiks pieaugt.
l
Laiks izaugt no bërnu pasaciņãm.
:)
:
Juris nav sekls cilvēks - par Vanagu to nevar teikt.
Alla Borisovna
A
Arī arhibīskaps nav sekls cilvēks.
 • 19
 • 8
Pravietisnejaukais
P
Miers ar Jums! Ja garīgie darbinieki paši lasītu Rakstus un paši tiem ticētu, tad daudzie t.s. "izdegšanas" gadījumi nenotiktu. Garīgie darbinieki neizlasa (nesatver) tās vietas, kurās Jēzus norāda uz patiesi ticīgo skaitu. Ja garīgais darbinieks ir noskaņojies redzēt klaušu laikiem piemēroto milzīgo, izsalušo baznīcas telpu pildāmies ar katru nākošo svētdienu aiz vienu pilnāku... bet patiesībā tās piecpadsmit večiņas nāk un arī tad ne visas... saprotiet... tad garīgajam darbiniekam šķiet, ka VIŅAM IR JĀSTRĀDĀ VAIRĀK. Draugi, ļaujiet Dievam būt Dievam... Viņš ir apsolījis, Viņš arī darīs! Āmen!
Bars
B
Nu re. Vanagas var būt priecīgs - izēdis Rubeni, savu kādreizējo konkurentu uz arhibīskapa vietu. Kā tad toreiz bija ar to balsu skaitīšanu? Cik atceros "uzvarēja" VDK tīkamais kandidāts.
vakarleepis - B.
v
Vanags tika ievēlēts 1993. gadā. Tad vairs nebija nekāda sakara ar VDK. Rubenis pats viņu toreiz virzīja.
 • 8
 • 4
Pravietisnejaukais
P
Mājieni par VDK var būt un var nebūt atbilstoši patiesībai. Bet viens ir droši zināms - ja VDK nebūtu bijusi TĀDA, KĀDA TĀ BIJA ... tad lielākā daļa no mums komentārus rakstītu ar nosalušiem pirkstiem kaut kur aiz Baikāla... .
 • 13
 • 6
ticīgi cilvēki saprot
t
Ak, cik smuks mums arhibīskaps, notašķījies ar krāsām, tērpu ko- lekciju Doma baznīcas dievkalpojumos dažādojis ( Liepājas Annā tikai vēl papagailiskāks mistrojums), stājies pretī pašai Vairai ( gandrīz uzrakstīju varai), tad pielūdzies...Lielo kapu afērā nav piedalījies, ir šķīsts, tikls un... Neko nezina par Vecās Ģertrūdes Kalniņa aktivitātēm, par svēto tēvu alkatību, nenovīdību un... Jura Rubeņa grāmatu vajagot dedzināt. Vispār viduslaikus vajag ieviest, tad daudz ko ar uguni varēs "svētīt". Ja nerunā pats Juris Rubenis, tad pārējie varētu vismaz klusēt. Punkc.
Indars
I
Šis komentārs, piemēram, ir logoreja (vārdu caureja). Pieauguši cilvēki no nepieaugušiem atšķiras ar to, ka atbild par saviem vārdiem.
 • 6
 • 3
>cien.b.Borisovna
&
Es tomēr nesaprotu, kas jums, nekristiešiem, par prieku tenkot par baznīcu? Vai jums savu tēmu trūkst? Kurš ar kuru guļ jebkurā teātrī vai Saeimā, vai Lauris Reiniks ir vai nav gejs - lūk labu labās tenkošanas tēmas. Bet kāpēc muldēt par baznīcu, kam ta''cu ar jums nav nekāda sakara?
 • 20
 • 7
cien. b. Alla Borisovna,
c
kam ir, kam nav jēgas, kurš zin, kurš metodiski grābstās, šais lappusēs neuzzināt. Interesantāk būtu lasīt, piemēram, par Krista Kalniņa un viņa tuvāko ceļojumu uz ASV, paklausīties TĀS draudzes domas un stāstu kā dievišķo ar visām panckām dabūjuši mājup ( par kā naudu?)
 • 7
 • 6
Alla Borisovna
A
Nav pareizi neicīgam cilvēkam kā Jums izteikt šādus pusvārdu apvainojumus par lietām, par ko Jums nav nekādas jēgas.
 • 11
 • 12

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Aktuāli

Latvijai vajag: Ainavu

Pērn sākti veseli trīs projekti, kas pēta un vērtē Latvijas ainavu bagātības. Ornitologs un Latvijas Dabas fonda (LDF) eksperts Jānis Ķuze domā, ka ainava ir veids, kā viegli izstāstīt nezinātājam st...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes