Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Juris nav sekls cilvēks un viņa iemesli ir plašāki, nekā par to spriež sociālajos tīklos," uzsvēra Jānis Vanags

Zālamana šķiršanās. Arhibīskaps Vanags par Rubeņa aiziešanu un notiekošo baznīcā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ko
k
tādi cilvēkveidīgi radījumi kā juris rubenis un simanovičs dara Baznīcā, ja viņi uzskata sevi par gudrākiem par Kristu?? Cīnās pret Kristu?
no malas
n
Abi muļķo tautu, abi parazitē uz tās rēķina, bet tas rubenis vēl ir tapis "moderns" un praidistus un citādu noviržu māktos visādi balsta.
Pravietisnejaukais
P
"No malas"... būt Tev neizdosies. Kad Tu stāvēsi Dieva priekšā, nebūs "malas". Bet, paldies, ka neesi vienaldzīgs. Lai Dievs Tevi svētī bagātīgi ar Patiesības atziņu.
 • 1
 • 0
no malas
n
Neaprobežotam, bez aklas ticības Bībeles muļķību pasakām smadzenēs un vispār brīva gara cilvēkiem, šo varaskāro , mankārīgo un liekulīgo tipu rīvēšanās atgādina zirnekļu cīņas burkā!
+Inga Audere
+
Miers ar Jums! Paldies par informāciju.
viedoklis
v
Manuprāt, jurrubens atbalstīja to pret Baznīcu un Kristu naidīgo (masoņu?) ideoloģiju, ko tāpat popularizē vai popularizēja streipuls, naumans utml. tipi.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Zālamana šķiršanās"? - Kuru te autors uzskata par Zālamanu - Rubeni vai Vanagu vai varbūt abus divus, bet tad jau nu virsrakstam būtu jābūt: "Zālamanu škiršanās", ne?
Pravietisnejaukais
P
Ja uz katru avīzi būtu viens žurnālists, kurš elementāri pārzina Svētos Rakstus, tad šādi vārdu kūleņi nebūtu iespējami. Bet... ir tā, kā ir. uzskatu, ka šoreiz runa ir par "Zālamanisku" t.i. - maksimāli gudru šķiršanos. PS. Tie pārmetumi par Rakstu nezināšanu nav mans pašmērķis. ES BŪTU PĀR-LAIMĪGS PAR ŠO NERUNĀT NEMAZ. JA... .
 • 9
 • 2
Indars
I
Vanags un Rubenis ir cilvēki - personības. Par šeit lasāmo komentāru autoriem to nevaru teikt.
Indaram
I
Nebūtu par ļaunu, ja Jūsu apgalvojumam ar vienlīdzības zīmi būtu klāt neliels pamatojums, citādi sanāk tāpat kā bezpersonīgajiem..
 • 11
 • 4
Mathewdut
M
Hello! <a href=http://canadian-trustpharmacy.party/#reputable-online-pharmacy>online pharmacy</a> good web site. <a href=http://canadian-trustpharmacy.party/>http://canadian-trustpharmacy.party</a>
knābātājam :)
k
Ja tas, kas izraisīja "lielo reakciju" nebūtu patiesība, tas sen būtu atspēkots
diogens
d
Mācītājam nav jājaucas polītikā.
M
M
Arhibīskapam vajadzētu apzināties savu vārdu efektu. Ko tauta atcerēsies, izlasot šo interviju? Es atcerēšos tikai trīs vārdus. Vanags noknāba Rubeni! Un ka to teica pats Vanags.
Pravietisnejaukais
P
Uztere ir gan selektīva, tipa - "smotrit v kņigu vidit figu"... bet. Indar, priekš tam jau pastāv mācītāja un bīskapa KVALIFIKĀCIJA, lai par šo "selektivitāti "zinātu un mācētu katram atbildēt. Un , ne tikai atbildēt, bet zināt, kurā vietā kaisīt pērles un cik kaisīt. "Nekļūstiet daudzi par mācītājiem"... .
 • 3
 • 2
Indars
I
Uztvere ir selektīva. Jūs esat atlasījis sev tīkamo. Vai arī to, ko esat spējis uztvert.
 • 5
 • 0
M
M
Jo tas bija vienīgais spēcīgais, atmiņā paliekošais izteiciens.
 • 15
 • 1
laiks pieaugt.
l
Laiks izaugt no bërnu pasaciņãm.
:)
:
Juris nav sekls cilvēks - par Vanagu to nevar teikt.
Alla Borisovna
A
Arī arhibīskaps nav sekls cilvēks.
 • 19
 • 9
Pravietisnejaukais
P
Miers ar Jums! Ja garīgie darbinieki paši lasītu Rakstus un paši tiem ticētu, tad daudzie t.s. "izdegšanas" gadījumi nenotiktu. Garīgie darbinieki neizlasa (nesatver) tās vietas, kurās Jēzus norāda uz patiesi ticīgo skaitu. Ja garīgais darbinieks ir noskaņojies redzēt klaušu laikiem piemēroto milzīgo, izsalušo baznīcas telpu pildāmies ar katru nākošo svētdienu aiz vienu pilnāku... bet patiesībā tās piecpadsmit večiņas nāk un arī tad ne visas... saprotiet... tad garīgajam darbiniekam šķiet, ka VIŅAM IR JĀSTRĀDĀ VAIRĀK. Draugi, ļaujiet Dievam būt Dievam... Viņš ir apsolījis, Viņš arī darīs! Āmen!
Bars
B
Nu re. Vanagas var būt priecīgs - izēdis Rubeni, savu kādreizējo konkurentu uz arhibīskapa vietu. Kā tad toreiz bija ar to balsu skaitīšanu? Cik atceros "uzvarēja" VDK tīkamais kandidāts.
vakarleepis - B.
v
Vanags tika ievēlēts 1993. gadā. Tad vairs nebija nekāda sakara ar VDK. Rubenis pats viņu toreiz virzīja.
 • 9
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Mājieni par VDK var būt un var nebūt atbilstoši patiesībai. Bet viens ir droši zināms - ja VDK nebūtu bijusi TĀDA, KĀDA TĀ BIJA ... tad lielākā daļa no mums komentārus rakstītu ar nosalušiem pirkstiem kaut kur aiz Baikāla... .
 • 15
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 1248

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Atkritumu vēderraizes

Mūsdienās, kad lielākā daļa savu neapēsto rasolu vairs neatdod cūciņai kūtī vai pa paša dārzu apkārt staigājošām vistām, arī pārtika kļuvusi par ievērojamu daļu no mājsaimniecības kopējā...

Pārdot rotaļlietas un mainīt sabiedrību(1)

Animētie seriāli un filmas jau gadiem ne tikai izklaidē gan lielus, gan mazus, bet arī ietekmē sabiedrības viedokli un pie viena radītājiem nopelna prāvas naudas summas. Sevišķi veiksmīgi ies, ja zīmē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata