Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ideālas pareizības nav

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
xio
x
1) Jānojauc "Vosa ģitāra" - tās vietā, vai kaut kur citur no satiksmes organizācijas loģiskā vietā, tuneli. Kropļo Vecrīgas siluetu pat vairāk nekā Skābbarības tornis un viesnīca Latvija. 2) Nākamos tos, tad Šēnberga cukurtrauku un Oktobra tiltu. Atbrīvojot unikālo Vecrīgas siluetu no šīm kroplībām, galvaspilsēta atgūs savu Hanzas pilsētas skatu, kā Hamburga un Lībeka. Kamēr šobrīd arvien vairāk atgādina kaut kādu Āzijas bezvēstures centru - Manilu vai Hošeminsitiju, arī pateicoties "modernajām" (LOL) būvēm Ķīpenē un Pārdaugavā.
lasīju
l
Ir gaužām nožēlojami lasīt Dambja, manuprāt, demagoģiju. Kompartija esot iebūvējusi Ck ēku parkā, izmantojot savu varu, tāpēc neesot pareizi ēku Elizabetes 2 iekļaut aizsargājamo objektu sarakstā. Taču šāda nostāja netieši atbalsta šī parka bojāšanu koncertzāles celšanai, bet tur vajadzēs auto stāvvietas, t. i., paredzama vēl lielāka parka postīšana. Tad pēc Dambja iznāk, ka puntulis & Co rīkojas vēl sliktāk par kompartiju, bet tas ir atbalstāmi?
las
l
Ir gaužām nožēlojami lasīt Dambja, manuprāt, demagoģiju. Kompartija esot iebūvējusi Ck ēku parkā, izmantojot savu varu, tāpēc neesot pareizi ēku Elizabetes 2 iekļaut aizsargājamo objektu sarakstā. Taču šāda nostāja netieši atbalsta šī parka bojāšanu koncertzāles it kā celšanai (vai ces - nav zināms, bet jānojauc). Tad pēc Dambja iznāk, ka puntulis & Co rīkojas vēl sliktāk par kompartiju, bet tas ir atbalstāmi?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Visdabīgākais nacionālais

Latvijas Dabas muzejs glabā dabaszinātniskas liecības par Latviju no divus miljardus gadu senas pagātnes līdz mūsdienām. Kopš šāgada septembra – nacionālā muzeja statusā.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata