Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šonedēļ SestDienā: Ļoti personīgi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TrollisJT >Laumai Spridzānei
T
Lauma, paldies, ka neesi vienaldzīga, tomēr... labāk neķeries pie tēmām, kuras nepārzini. Jo otram kaut ko iemācīt var tikai tas, kurš māk pats. Tev un visiem taviem kolēģiem, kuri mīl izteikties par reliģiska rakstura jautājumiem , iesaku atrast konsultantu reālu kristiešu vidē. Viņi padomu neliegs, jo liecināt Patiesību ir viņu pienākums. Lai veicas Jaunajā Gadā ar labām atziņām!
Laimis Sprādziens
L
Daudzi SAVA padoma atēdas, savukārt, patiesība NEKAD nav lielāka par tās Radītāju, jo patiesība Dievs pats ir. Katrs, kas iedomājas, ka kaut ko citiem SPĒJ mācīt, top gudrs, ja pats ko no no citiem mācīties cenšas. Tikai kur, un kādā laikā. Tā sakot, - kas iedomājas, ka stāv, lai nepakrīt!
 • 0
 • 0
mamma
m
Ko mums nozīmē, ka skolotāja pretendē uz labākās godu? Neko! Kopējā izglītības kvalitāte valstī zem katras kritikas, un uz tā fona tas "labākās gods" izskatās smieklīgi!
mačo
m
nu baigi sekli un pliekani runā Lauma S. no tādad krokodīla būtu gaidījis plašāku filosofisko tvertni.
tādad krokodīla mačko
t
filo sofiskā tvertne ir dildo plaši
 • 0
 • 0
Tāpēc "Dienu" turpmāk vai
T
Jo Laumai nevajag mūžīgo dzīvību, jo Lauma pati sev ir Dievs. Pašpietiekams cilvēks ir sekls cilvēks, jo nespēj satvert to gudrību, ko var dot tikai dzīvais un trīsvienīgais Dievs. Seklas avīzes nav interesanti lasīt.
Laima.
L
Ko tad lasīji tu? Ja bija sekla? Vai pats trīsvienīgi dzīvs un sekls biji? Starp citu, cilvēks pats sev var tikai dievs būt. Nevis Dievs. Ja būtu SATVERTA gudrība, tad to zinātu. P.S. Lai ar' tu pa visu pagastu PLĀTIES, ka Dienu vairs nelasīsi, varbūt šo, - tomēr?
 • 2
 • 0
Redziet!
R
Egļu zaru un piparkūku smaržu var sajust, kad vien to vēlas. Kamēr virs zemes. Ļoti personīgi. Bet Pestītājs nāk Ziemsvētkos. Ļoti personīgi. Tad nu izvēlaties - egles vai piparkūkas, vai mūžīgo dzīvību Pestītājā! Pašapmierinātais vecis uz žurnāla vāka Pestītāja vaibstus nenes. Drīzāk tā otra. Azazela.
sd
s
pilnīgs sviests kautkāds
nē, pilnīgi cūku tauki kautkādi
n
Komentārs
 • 2
 • 0
...
.
taadus jautaajumus uzdod VIENSKAITLJA 1.PERSONAA. Ko ,luudzu,te noziimee,,mums"?
Autore.
A
O āmenists. Muld svētības.
 • 0
 • 0
o
o
Lai svētīti visi muldētāji, kas muld laikā un nelaikā. Āmen!
 • 2
 • 0
Autore.
A
To tu jau vienreiz pateici. Kam patiesība, tas neatkārtojas. Kas muld, tas muld mūžīgi.
 • 2
 • 0
Autorei
A
Jāsaprot par ko ir runa! Tātad vai par nemirtību vai par mūžību? ! Nemirstība NAV mūžība, jo cilvēka iecerētajai nemirstībai parasti ir sākums - dzimšana. Tā ir ilga dzīvošana, bet mūžīgā dzīve ir LAIKA NEESAMīBA, kas iespējams tikai Mūžīga Dieva tuvumā, tātad pilnīgi izmainīta Realitāte, kur VAIRS nav laika, tātad nav ' ilgi '! ! Savukārt nemirstība - tā patiešām varētu būt garlaicīgi - dzīvot visu laiku - laikā! :) ! Kristietis tic mūžīgai dzīvei kopā ar Dievu, nevis ilgai, ilgai dzīvei (nemirstībai)...
 • 4
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Latviešiem piemērīts sporta veids

Pirms 40 gadiem Padomju Savienībā aizsākās bobsleja apgūšana. Atklājēja lomu uzticēja Latvijas trenerim Rolandam Upatniekam, kura vadībā četru gadu laikā PSRS ekipāža ar Latvijas pilotu Zinti Ek...

Izmēģinājumu pavasaris jeb krīze un tās mācības(1)

SestDiena sāk jaunu rubriku, pētot, ko dažādās jomās mums licis iemācīties pandēmijas piespiedu izolācijas laiks un ko no ārkārtējā stāvokļa obligāto ierobežojumu noteiktā varbūt vērts paturēt arī pē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata