Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šonedēļ SestDienā: Pastrīdēties vajag

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kāpēc gan ne?
K
Vecajā Derībā taču ir pietiekami šādu piemēru! Ir taču sakāmvārds,ka strīdū dzimst patiesība!
Jāzeps
J
BĪBELE. APUSTUĻA PĀVILA vēst. Romiešiem 5-18 Tātad,kā viena cilvēka,=Ādama pārkapuma dēļ,(aizliegtais auglis),visai civilizācija ir nolemta ellei, tā caur viena cilvēka,Jēzus,Dieva dēla Krusta upuri tika pavērts ceļš visai civilizācijai uz paradīzi. Civilizācijas uzsācējs,= Ādams bija radīts svēts,=Viņš nezināja kas ir grēks un ļaunums. Ādams kontaktējās,pavadīja laiku ar Dievu,savu Tēvu. Caur aizliegto augli naivais Ādams pazaudēja planētas-zeme garīgā pārvaldnieka titulu, nododot to sātanam. Ādamā iebrauca sātana ļaunā genētika. Mēs visi,caur Ādamu,kā civilizācijas turpinātāji, piedzimstam kā pagāni,ar Ādama ļauno genētiku,derīgi tikai ellei. Dievs Tēvs iedarbināja civilizācijas glābšanas plānu,atdodot Savu Dēlu Jēzu Kristu, kā upuri par Ādama un visas civilizācijas grēkiem. Jēzus asinis=izdzēsa,anulēja,padarīja par nesošiem Ādama un visas civilizācijas grēkus. Tas,kurš neatzīst Jēzu kā Dievu,kā pestītāju,=tam paliek pagāna grēcīgais statuss,vieta tikai ellē. Tam, kurš atzīst Jēzu Kristu,-ieaicinot Jēzu savā sirdī, pagāna statuss tiek anolēts. Kristus asinis izdzēš ļauno Ādama genētiku,ieinstalē savu Kristus,Dieva mīlestības genētiku, raksturu. Tiek pieškirts Kristieša statuss. Debesīs nebūs konfesiju,sektu,Katoļu,Luterāņu,Baptistu,Pareizticīgo-un t.t.,- Debesīs būs viena Kristus Dieva bērnu gimene. Miljoni sēžot baznīcas autobusā brauc uz elli,-izņemot tos,-kuri ir ieaicinājuši Jēzu savā sirdī,mīl un pazīst personīgi. (Vēst.Romiešiem-8-14. Visi,ko vada Dieva Gars ir Dieva bērni). Kristieši ir tie paši bijušie pagāni,kuriem ceļš vaļā uz Dieva svētlaimes mājokļiem. Iesaku =JUTUBOS=noklausīties unikālu,šokējošu,nelielu video,-(ПРОФЕССОР В АДУ)
zābaciņš
z
ja satiktos ar Dievu tad no izbīĻa nebūtu spĒka muti pavērt, kur nu vel diskutēt, pie tam cilvĒka smadzenes ir par ŠvakAm lai diskutētu ar pilnību un augstako saprātu.. vienīgais ko es pajautatu ja spētu... vai cilvĒks nav radītaja kļūda???Kapēc uz pasaules tik daudz nĀves, launuma ,varaskāres un naida??? par vienotību nediskutĒtu, , jo vienotība ir satana izdzimums, kurai drīz būs vakars... tikai vienu saprotu, ka Dievs neļaus launu,am būt mūžīgam un pielabos savu neizdevusos radījumu-CILVEKU!!!! ĻAUNUMS KA BUMERANGS NĀK ATPAKAĻ PIE PASA LAUNUMA RADĪTAJA VISAS IZPAUSMĒS... VIENIGAIS KO SAPROTU NO RADĪTAJA LIKUMIEM.
aaa
a
...par agru jaunkundzei ar Dievu tikties,ja nu vienīgi neesat slima...bet pēc skata nepateiksi...:)
Jāzeps
J
MATEJA EVANGĒLIJS 16-18 =Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šīs klints Es celšu Savu baznīcu, un elles vārti to neuzveiks. JĀŅA EVANGĒLIJS 15-5 = ES ESMU vīnakoks, jūs esat zari. Kas manī paliek un es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez manis jūs neko nespējat darīt. Gimenē dotais vārds Apustulim Pēterim bija Sīmanis (tulkojumā=Niedra= lokās pie katras pūsmiņas) Jēzus teica,-Tavs vārds ir Pēteris (tulkojumā=klints=kas simbolizē celtniecības pamatu) Uz Tava vārda Pēteris,uz šīs klints,-Es celšu Savu baznīcu,jāsaprot sekojošais,=uz Kristus,kā Dieva genētiskajām īpašībām un Viņa raksturu, kas mājo Pēterī,=šīs Dieva standarta rakstura īpašības būs kā garīgais pamats Manai Baznīcai,-kuru Es Pats celšu. Dvēseļu glābšana mīlestībā,bezkompromiss,staigāšana Svētā Gara spēkā un vadībā,ar līdzejošām zīmēm un brīnumiem, būs Manas Baznīcas nemainīgs Garīgais standarts un pamats. Vēstule Romiešiem 8-14. (Visi ko vada Dieva Gars ir Dieva bērni). Kristus teica,=Es Pats celšu Manu baznīcu,bez Manis jūs neko nespējat darīt. Bet dabā ir paradokss,-visi paši kaut ko dara,=brāļu padome bez saskaņošanas ar Debesīm veido jaunas denominācijas,konfesijas,ceļ jaunas Baznīcas,ievēl un pārvēl mācītājus,bīskapus,-līdz pat Romas Pāvestam. Garīgajā dimensijā ir kārtība,=kad visu rangu kalpotāju apmācību, norīkošanu kalpošanā,-telpu iegāde,visu to vada Svētais Gars,pats Dievs. Dieva sagatavoto un norīkoto kalpotāju nav daudz. Ir un būs Dieva ordinētas, sagatavotas kalpotājas sievietes,kurām ir uzticētas ļoti atbildīgas kalpošanas. Bet ir tūkstoši ar motivāciju kalpot Dievam mācītāji un Baznīcas,=kuri ir viltus darbinieki,-nesadzird un nav Svētā Gara norīkoti un vadīti,=bet brāļu padomes vadīti,ordinēti,norīkoti,visu rangu,ieskaitot Romas Pavestu. Kāda atšķirība,=Dieva sagatavots,norīkots mācītājs,-vai brāļu padomes norīkots mācītajs. Dieva identificēts mācītājs visu dara tikai Svētā Gara vadībā. Visas darbības kā augļi tiek fiksēti Dieva registros. Brāļu padomes ordinēts mācītājs Dieva registros neksistē,=jo viņu ir ordinējusi brāļu padome, vai universitāte,vai Romas Pāvests. Jēzus brāļu padomes ordinētajam mācītājam tiesas dienā var pateikt,=Es tevi nepazīstu,neesmu tevi ordinējis,uz Sava monitora Es tevi neredzu,iemetiet viņu galejā tumsībā,tur būs raudāšana un zobu trīcēšana. Jēzus teica,=Es pats celšu,manu Baznīcu,=(Viņš neteica,-ko brāļu padome cels,cik augstu kādu ordinēs) Iesaku =GUGLĀ=iesist un noklausīties 5-min. unikālu video-(профессор в аду)
  • 9
  • 0
Doma
D
Tas, ka kāds netic Dievam, savai Baznīcai un Bībelei - BET tomēr skaitās luterāņu mācītājs - tas nekādu godu tādam nedara! ! Ne visi, kas kliedz par brīvību un lec acīs priekšniekam ir patiesības cīnītāji.. Mūsdienas šos ordinācijas traču, praidus un paideratsu laulības un genderisma konceptus - labi apmaksā un organizē - spēcīgas organizācijas un aprindas
  • 4
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Trīs mūžības(2)

Uz mūžīgiem laikiem, teikts Latvijas un Krievijas Sociālistiskās Federatīvās Padomju Republikas 1920. gada 11.augusta miera līgumā, Krievija atsakās no visām suverēnām tiesībām, kuras tai piederēja a...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata