Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šonedēļ SestDienā: Skaistums un spēks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
MartasTante
M
Par terorismu līdz šim daudz runāts klišējās. Pārsteidz teju rasistiski apgalvojumi vadošajos medijos, kas robežojas ar tēzi mulsulmaņi = teroristi. Vienlaikus Eiropas Savienībai terorisma kontekstā ir bail pieminēt Krieviju, kas faktiski ir terorisma eksportētājvalsts. Paldies Sestdienai, kas piekaras šai tēmai bez liekulības. Kā tas nākas, ka slaktiņš Parīzē tūdaļ saceļ kājās, bet desmitkārt lielāks slaktiņš Ukrainā ir vien rindiņa Eiropas ziņu slepjā… Vai francūžu dzīvības ir vērtīgākas var ukraiņu? Kad beidzot ES atzīs Kremļa algotņus Ukrainā par teroristiem?!?
čekistu murgi
č
ASV radīja čeku.....................
Šestakdienai
Š
Rietumi , ASV ārpolitika, plaši cirkulē viedoklis, Citi iebilst.....Še tev Hūtes trubas avīzes stils jau klāt ! Nav tādu vienotu Rietumu, kā to lieto propgandisti RU , arī ārpolitika ASV mainās līdz ar prezidentiem, kā arī šie - kāds teica , visi runā, citi domā ir NESPĒJA DOT FAKTUS, tātad MELI. Un UKARINAS TERORISTI? Varbūt teroristi Ukrainā? Ziniet ko, pat vāks ir uzmaketēts kā caur izpūtēju. Ejiet nobankrotējieties labāk...un netērējiet tinti un Lembja naudu
Juhans
J
Pacentīšos atbildēt uz ļoti labo jautājumu, kuŗu uzdod cienījamā redaktore: "...vai esam ko izdarījuši nepareizi, vai neesam ko sapratuši, vai varbūt gluži vienkārši esam palaiduši garām?". - Jā.
BET
B
Ko tieši?
  • 1
  • 3
Trollis JT
T
Kas Latvijai un Eiropai, un pasaulei pietrūkst priekš pilnas laimes? Jēzus Kristus. Pietrūkst. Ļoti.
Vārds
V
Jēzus Kristus nepietrūkst ne Latvijai, ne kādai citai valstij. Cita lieta, - pietrūkst ļaudis, KAM to Kungu VAJAG. Priekš pilnas laimes.
  • 0
  • 0
Hmm
H
Kur Tu redzi laimi..?? Pilnīgas laimes te nebūs, tā būs Debesu valstībā Jēzus vajadzīgs, lai Turp nokļūtu
  • 4
  • 0
NACIKI
N
... "nepareizi"rakstot var zaudēt partijas biedru uzticību,tāpēc sanāk neliels,fantastisks murdziņš...
nevajag muldēt
n
Bet rakstīt konkrēti. Mēs izmirstam, un izmirstam bezcerīgi. Kur cēloņi? Kāpēc jums bail par to runāt? Darbu zaudēsiet?
REDZiET
R
Mēs izmirstam un izvirstam, jo akli sekojam liberālisma ideoloģijai... , kas sludina tikai naudu un baudu..
  • 5
  • 0
no problem
n
Spridzānes jaunkundz, varbūt izbeigsiet plātīties ar to špāsīgo telefona eksperimentu. Es jums varētu numuriņus norādīt, kur atbildēs galvenā citplanētiešu kontaktpersona, Finks Jaunākais vai pat visuma valdnieka vietas izpildītājs. Par kādu teroristu vienību runa? Austrumukrainas bruņotie formējumi ir starptautiski atzīti pēc Minskas līguma. Tā bija nelegāla algotņu līgšana, nelegāla tikai tāpēc, ka Latvijas likumi neatļauj līgt par algotni Krievijā. Iestāties algotņos Franču Leģionā un slepkavot nēģerus - laipni lūdzu. Par daudz patosa jūsu produktā, jaunkundz. Mazāk augstu vārdu, kādus Kota kungs nekad nelieto, vairāk sulīgu faktu un bilžu. Un varbūt neintervējiet tos, kas izteikušies jau 100 reižu. Simtu pirmā jau izraisa vēmienu.
Joks?
J
ASV neatkarīgās raidstacijas komentētājam piezvana klausītājs un uzdod jautājumu - vai vajag Amerikai uzņemt musulmāņu migrantus, jo visi musulmāņi jau nav teroristi? Atbilde - Jums garšo konfektes? Klausītājs - jā. Radio: Ja Jums iedos Jūsu mīļākās konfektes paciņā un pateiks - viena konfekte ir ļoti indīga, bet pārējās labas...vai Jūs viņas ēdīsiet?
  • 4
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Latviešiem piemērīts sporta veids

Pirms 40 gadiem Padomju Savienībā aizsākās bobsleja apgūšana. Atklājēja lomu uzticēja Latvijas trenerim Rolandam Upatniekam, kura vadībā četru gadu laikā PSRS ekipāža ar Latvijas pilotu Zinti Ek...

Izmēģinājumu pavasaris jeb krīze un tās mācības(1)

SestDiena sāk jaunu rubriku, pētot, ko dažādās jomās mums licis iemācīties pandēmijas piespiedu izolācijas laiks un ko no ārkārtējā stāvokļa obligāto ierobežojumu noteiktā varbūt vērts paturēt arī pē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata