Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Aizbraukušās smadzenes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Latvietis >> nu jau brits
L
Loti labi, ka esi aizbraucis un tur arī paliksi, ja tik tevi tie briti neizdzīs. Latvieši nekad nav mīlējuši tos, kuri laims meklējumos emigrē vai arī aizbēg no savas Dzimtenes. Viņu filozofija ir - dodiet man, maksājat man, nodrošiniet man, tad .... ! Gaida, lai citi strādātu, cīnītos par plaukstošu Latviju. Zinu cilvēkus, kuri no tās pašas tavas Britānijas, Dānijas, un Vācijas brauc uz Latviju ārstēt zobus, uzlabot veselību. Tur esot ļoti dārgi. Absurds !
Jānis
J
Tāpēc jau pastāv Šengenas zona, lai cilvēki Eiropā varētu brīvi pārvietoties. Mēs visi taču par to cīnījāmies, lai tiktu no`ņemti visi "svina aizkari" starp valstīm, ko bija izveidojis Staļin un turpināja uzturēt visi komunisti. Paldies Dievam, ka tagad esam brīvi ! Kurš idiots teica, ka Latvijā iegūtie diplomi neder ? Visu laiku Latvijā iegūtie diplomi ir augsti kotējušies un, redz, ka kotējas joprojām. Kam nav saprašanas un enerģijas, tiem ir jāpaliek par bezdarbniekiem tepat.
Reālists
R
Neviena valsts nav mīlējusi aizbraucējus. Vārdos var arī to nepateikt. Pirmkārt ir jārūpējas pastiprināti par tiem tautiešiem, kuri paliek uzticīgi savai Tēvzemei. Kas grib, lai skrien pakaļ naudai vai arābu p ...... !
Nebrits >> brits
N
Vari tu dirst ko gribi un būt brits vai skots, priekš viņiem tu būsi tikai mēsls. Pie reizes vēl izdzīs.
???
?
Kāda ir metodoloģija? Kāpēc uzsakaita tikai tos, kuri reģistrēti ārvalstīs kā nodokļu maksātāji? Vismaz vēl tikpat ir taču sezonas un pagaidu strādnieku, kuri joprojām palikuši reģistrēti kā Latvijas iedzīvotāji, bet šeit dzīvo labi ja pusgadu. Un puisis naudu nevis nopelna, bet saņem!
Andron Mc
A
Krāpnieki nevis pētnieki. Melos jebko un par jebko lai nopelnītu.
Senais
S
Ja tie tūkstoši būtu aktīvi piedalījušies Latvijas dzīvē, aktīvi ietekmējuši politiskos procesus, nevis tikai zūdījušies par slikto valdību un sliktajiem likumiem, iespējamas, situācija būtu labāka.
Ilona
I
Kaa var nebraukt prom no valsts, kuraa kungi nolemj passi sev pie algas pielikt 800 eiro meenesii, bet slimniica nevar atrast neirokkirurgu, kam tiek piedaavaats bruto atalgojums 758 eiro? Kaa var uzdrossinaaties maksaat pensijas, ar kuraam nav iespeejams samaksaat pat iiri un elektriibu? Kaa var uzdrossinaaties maksaat beernu naudu 11 eiro. Taa var turpinaat rakstiit bezgaliigi....
Alberts L. vēlreiz
A
Sociālisms radījis veselu tautas slāni - HOMO SOVETICUS , vienkāršāk runājot - KALPUS. Kuri nav spējīgi ne atbildīgi strādāt, ne rūpēties par sevi, savu ģimeni, savu valsti ! Viņiem ir tikai viens dzīves rādītājs - SAIMNIEKS ! Kurš vairāk dos, pie tā es iešu ! Uz Īriju, Angliju, Franciju, vienalga kur, kur tikai man dos : lielu algu, labu priekšnieku, lielus pabalstus ! Un šiem HOMO SOVETICUS nav tautības - bēg ne tikai no Latvijas, bet no visām sociālismu cēlušajām valstīm : Polijas. Lietuvas, Ukrainas, Austrumvācijas, Ungārijas, Vjetnamas ! Ja pilsētā ir izbraukuši labas dzīves meklējumos tik un tik iedzīvotāju, tad laukos personīgi zināmi visi tie jāņi, ilzes, pēteri : kā viņi skolā mācījušies, ko viņi prot darīt, kādas atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem ! Un jāpriecājas, ka ir tādas īrijas, kur tādus ... ! Palasiet aizbraucēju komentārus : viņiem viens sauklis - DOD ! DOD labi apmaksātu darbu, labu priekšnieku, lielus pabalstus, labu sievasmāti .... Kad pajuka tas sociālisms, tas vēl nenozīmē ka izmainījās cilvēku domāšana ! Kā teica mans kaimiņš - kolhozus likvidēja, bet kolhoznieki tak palika ! Un cik gadiem jāpaiet, lai ...... ( vai kā Bībelē teikts - 40 gadiem ? ). Palasiet šos komentārus : mani nemīl valsts, man nedod valsts, mani nenodrošina valsts, man, man .... Kādi nabadziņi ! Toties cik labi zina, kas jādara citiem !
einars
e
Man liekas,ka homo sovieticus tas īsti nav. Tipisks izceļotājs taču ir ļoti strādīgs un lojāls pret savu mītnes zemi (lai arī pie tik liela skaita, simtos tūkstošu, izceļotāju vidū, dabiski, veidojas arī savi dīkdieņi, noziedznieki utt). Tā drīzāk ir patērētāju sabiedrības psiholoģija, kurā līdz ar brīvību esam ierauti(un kā jau viens otrs šeit raksta) - dabūt visu labos apmēros, uzreiz un uz visa gatava. Saskatās, kā tur visi dzīvo un cik pelna, un - davai! Robežas taču vaļā.
  • 0
  • 1
kārtējais
k
Kārtējais palikušais gnīda, apvainojies, ka soc laikso di... laizījis tā laika iekārtai un nu nespēj adaptēties jaunajā pasaulē un greizsirdīgs uz tiem aizbraukušajiem kaimiņiem, kuri tur tagad saņem vairāk.
  • 6
  • 3
nu jau brits
n
Esmu viens no tiem aizbraucējiem, kurš uz atgriešanos skatās ar vien skeptiskāk, un patiesībā, varbūt pat īsti nemaz vairs neskatās. Es pazīstu daudzus latviešus, kuri tā kā domā atgriezties Latvijā, taču vienmēr atduras pret naudas un darba jautājumiem, lai arī gribas tur, kur ģimene un radi, pa kādam draugam, ja nevar izdzīvot, tad gluži vienkārši fiziski nevar atgriezties. Man pašam pēc skolas ar nesanāca atrast darbu savā specialitātē Latvijā, lai arī atšķirībā no citiem skolas biedriem, kuri prakšu laikos vienkārši izklaidējās, es prakses gāju specialitātē un apzinīgi rāvos kā pilna laika darbinieks, par to pretī saņemot vien paldies, bet es biju mierā ar to, sak, nu būs ko ierakstīt CV, būs uz ko atsaukties, bet kā vēlāk izrādījās, nevienam CV ieraksti un atsauksmes nav vajadzīgi, neatkarīgi no tiem, pieņem vai nu radus/paziņas vai arī gatavi maksāt smieklīgas kapeikas, 300-400 latus kā toreiz- vai tad tā ir pienācīga nauda kvalificētam speciālistam?! Kā lai par to naudu izdzīvo? Noīrē mājokli, par pirkšanu var pat nesapņot, paēd, aizbrauc uz darbu, ak vēl komunālie, kuri RĪgā, ziemas mēnešos, nav tie mazākie un sastāda otru īri, a vēl pie vecākiem gribas aizbraukt brīvdienās, kā arī vispār kaut kur iziet sabiedrībā- no 300-400 pat nepitiek dzīvoklim + komunālie, kur nu vēl kam vairāk. Tagad, dzīvoju Lielbritānijā un saucu šo zemi par savām mājām, nu jau esmu šīs zemes pilsonis un par Latviju domāju ar vien retāk, pamatā pa svētkiem, kad atmiņas uznāk pārskatot 10 gadus vecos bilžu albumus. ZInu, ka arī mani bērni šo zemi sauks par savām mājām un angļu valoda tiem būs pirmā valoda, nebūšu es kā krievu okupants, kurš ieradīsies citā zemē un nemācīsies tās zemes valodu un kultūru, tāpēc neredzu nekādu jēgu audzināt savā bērnā latviskumu, ja Latvijā tas ne reizi nav bijis...
Vārds
V
TiCk, nevis 'tik'. Kaut gan 'louse' piestāvētu labāk.
  • 3
  • 0
Trollis JT > brits
T
Ar far as I know the nasty insect spreading encephalitis, having latvian name "ērce" ... has english name " tik". Tik, not bug.
  • 1
  • 0
nu jau brits
n
Well, listen me dear Bug, if you were more careful about my original post, you'd get my message properly- it was nothing about hate, only deep regret about country which is now led by some communist leftovers and occupied by envious individuals!
  • 3
  • 1
ērce----> nu jau brits
ē
Since you now consider yourself British and have nothing but bad things to say about the land of your birth, I will answer you in "your" language. I have only two things to say to you: * If you are so much at home in the U.K., what are you doing in the Latvian media? Have you come here merely to spread your negativity and your venom? * Real Brits, Americans and so on have little respect for people like you who run down the country of their origin. You will never be more than second class, my friend ...
  • 2
  • 2
nu jau brits
n
Jap, šādus neveiksminieku stāstus esmu daudz dzirdējis. Draudziņ, ej iemācies mazliet english un tad varbūt arī Tevi sauks savādāk. Veiksmi!
  • 3
  • 3
tu nekad nebūsi brits
t
esmu tur bijis, un zinu, kā briti sauc indiešus, kā pakistāniešus un, kā mūsējos
  • 4
  • 2
nu jau brits
n
Pilsētā, kurā dzīvo 270 dažādas izcelsmes-nacionalitātes cilvēki, šādi neviens neko vairs gadu desmitiem nešķiro. Tas ir kārtējais tipiskais latviešu teiciens, jo Latvijā tik tiešām ir tikai latvieši un krievi- vieni vietējie, otri okupanti. Ar šo briti slimoja 50 gadus atpakaļ, pēc otrā pasaules kara, kad indiešu bērni sevi sāka dēvēt par vietējiem. Aizbrauc uz Lielbritāniju, iepazīsties ar viņiem un būsi pārsteigts.
  • 5
  • 3
tu nekad nebūsi brits
t
tu un tavi bērni vienmēr priekš viņiem būsiet iebraucēji, uz migrantiem visur skatās vienādi
  • 7
  • 6
latviete
l
Tiešām, lai satīrītu īru vai britu sūdus, ir vajadzīgas zelta rokas. Kur tu esi ar tām zelta rokām, ko kavējies - brauc ātrāk uz turieni !
Genoveva
G
Ne saprotu tos cilvēku, kuriem Latvijā dzīvot ir vienas lielas mocības, bet nebrauc atpakaļ uz savu senču zemi. Ņaud un rej vienā ņaudēšanā. Nu, lai ! Tā faktiski ir viņu problēma.
Taisnība
T
Nav ko kult tukšus salmus. Ja cilvēkam ir normāli sadzīves apstākļi un var labi nopelnīt, kāpēc jāatgriežas Latvijā. Kad gribēs, ja gribēs - tad arī atgriezīsies. Pagaidām nav uz ko atgriezties. Vienīgi tad, ja ir spējīgs attīstīt savu biznesu. Uz valsts atbalstu cerēt ir veltīgi. Valsts lielas rūpnīcas nebūvē un nebūvēs, bet privātie uzņēmēji 'būvē" tik, cik nepieciešams savai izdzīvošanai un mazliet vairāk.
cita taisnība
c
Kāpēc tu kul tukšus salmus?
  • 1
  • 3
Laimiņš
L
Jā, arī tas ir pareizi attiecībā uz demokrātiju, kā dažs labs iebildis. Tikai pateicoties demokrātijai, baltieši brīvi var doties strādāt uz Rietumeiropas un Skandināvijas valstīm. Krievijā un Baltkrievijā par to pat iedomāties nevar.
cvxcvcx
c
Недавно подарила мужу таблетки которые посоветовала подруга, так была в шоке от нашего секса: в место 10 минут теперь секс по 2-3 часа и бешеный стояк!Кстати о них уже пишут, вот сами почитайте --- https://hec.su/cw21

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata