Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ja pats netiec galā ar azartu, pašatsakies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Opis
O
Alkoholiķi un pīpmaņi arī varētu pašatteikties.
N
N
visās Latvijas malās šitās laupītavas uzblieztas!šī vecmāmiņa pat nezinā ka aparāti ir nokrutīti uz minimļāko izmaksu
interesanti
i
Nesaprotu tādu izklaidi. Tad jau labāk izmest lieko naudu atkritumu bedrē, nevis resno runču kabatās
interesanti
i
Tas ir tas pats, kas ar alkoholu, jeb narkotikām. Iedzīvošanās uz atkarīgo rēķina.
  • 21
  • 2
Eeeeee
E
Ja netiec galā ar vēzi, pašatsakies! Bet kundzīte gan vienkārši mele.
alicebudda
a
❤Meitenes seksam jūsu pilsētā ❤ Link - togetherforever.website
gf
g
Vai Finašu ministrija varētu pašatteikties?
Ava Elias
A
Google maksāja par katru nedēļu darbu tiešsaistē no mājām 6000 līdz 10000 eiro. Esmu saņēmis Google pirmajā mēnesī 27416 eiro lielu algu. Es 3 stundas dienā strādāju brīvajā laikā. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik ļoti priecīgs, ka uzzināju par to. ............>>>>>>>>> w­­w­w.M­­a­­g­n­ifyIn­­c­­o­­m­e.C­­o­m
Mans vārds
M
Pašatsakies. Pašizolējies. Pašapsēdies. Pašpieēdies. Jo mūsdienu "šurnālisti" vairs nezina, kādu darbību apzīmē darbības vārds ar atgriezenisku galotni.
haha
h
Pašiegāju veikalā un pašiegādājos pašpatēriņa pašizolācijas pašapaksbikses... Kāpec gan autori pašnepārtrauc pašrakstīt pašizgudrotā pašlatviešu valodā?
  • 5
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Daudzu centru priekšrocības

Pamatā bija vēlēšanās saglabāt un vienot, viss pārējais sadīga, auga un sazaļoja pakāpeniski, atceroties nu jau visiem labi pazīstamā Kalnciema kvartāla veidošanās sākumu, SestDienai saka Kārlis Dambe...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

Pieredze

Vairāk Pieredze