Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Sazvērestības teorijas: 5G mūs zombē un inficē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
omis
o
Raivim cepums par labo zīmējumu,bet kapēc cilvēkam smadzenes vaļā un zaļš?Vai to ir nodarījis eiropas zaļais kurss?
VVZ
V
Mūs zombē un inficē nepārtrauktā dezinformācijas un melu straume, kas plūst no masu mēdijiem. Saprotu, ka valdībai gribas, lai viss notiktu saskaņā ar tās gribu, bet cilvēki bieži saprot, ka ne viss ir tā kā stāsta masu mēdiji un politiķi. Pietiek ar vienu dezinformācijas gramu, lai rastos kilograms neticības visam- cilvēki netic nevienam un nekam! Ja cilvēkam ekofašisti stāsta par dabas aizsardzību, tad cilvēks jau labi saprot, ka atkal grib celt kādu nodokli vai nodevu, vai arī valsts grib piespiest viņu pirkt elektromobili un par 7 tūkstošiem piespiest uzlikt pie mājas saules baterijas, par kurām pēc tam maksāt dabas resursu nodokli atlikušo mūžu. Ja uzspiež G5, kurš ierindas cilvēkam nav vajadzīgs, tad arī cilvēks kļūst aizdomīgs. Pārāk daudz melu ir bijis.
biedri VVZ:
b
Jums pilniga taisniba, bet ka lai citadi mes saturam kopa musu Krievijas imperiju bez meliem? Bez meliem tas nav iespejams...
  • 3
  • 6
Roberts
R
Skaidrs ka 5G ir lai indetu latviijcus, tapat ar COVID vakcīna ir lai viņus indētu, tapēc šie ar tā satraucās. Būs vien priekš latviijciem jāiepērkt vakcīna Sputnik, latviijcu potešanai-tā ir pilnīgi 100% droša un sargā kā no COVID, tā no trakuma sērgas.
opā
o
Raivim Vilūnam paldies par rakstu!Virsraksts ir taisnība un prieks ka Dienā strādā arī godīgi cilvēki kuri nemelo par 5G kaitīgumu.Mums visiem pietiek ar 4G atliku likām,5G ir militāristu tehnoloģija kur tornis pie torņa,un var notēmēt starojumu precīzi kur vien vajag un ,,izcept ,,dzīvo apstaroto objektu.5G nu nekādā ziņā nav vajadzīgs ikdienas lietotājam.Zombēt varēs arī ar ,,gudro putekļu,,palīdzību,ir tāda supermoderna tehnoloģija kad ievadot organismā tādas nano daļiņas jeb arī nano robotus kuri pašlaik tiek jau pielietoti medicīnā,tie pie noteikta 5G starojuma ietekmē organisma neironus ,nervus un atstāj jūtamu ietekmi uz emocijām utt.Mūsdienu zinātne ir supermoderna ,kas agrāk šķita pasakas pašlaik ir realitāte.Nevajag dzīvot ilūzijās ka zinātne ir bērna autiņos.
>opā
&
Notēmēt-sakiet? Trāpīt? Tas tak labi: Bet kā lai citādi tiek gala ar osvoboditeliem???
  • 3
  • 4
opā
o
ko?
Krējums Saldais
K
Būtībā, cilvēkam pēc 5G nav ne mazākās vajadzības. Visus informatīvos pieprasījumus, arī TV inetā, tiešraides inetā u.c. lieliski nosedz arī 4G. 5G domāts attālinātai onlaina kontrolei ar precizitāti līdz dažiem centimetriem. Un dabiski, ka cilvēkam tā ir pilnīgi un absolūti lieka, ar izņēmumu, ja domāta cilvēku kontrolei. Cita pielietojuma 5G vienkārši nav.
Atis Priedītis
A
Sazvērestības teoriju pamats visbiežāk jau ir masu mediju meli. Cilvēki vienkārši pie tiem jau ir pieraduši, bet sapratuši, ka tiek regulāri krāpti, sāk paši meklēt vai pat izdomāt savas versijas, kuras protams tiek sauktas par "Sazvērestības teoriju". Viens no "burbuļiem" kurš gatavojas plīst ir raksti par NLO. Šobrīd ir tikai viens jautājums - kura valsts sniegs patiesu un godīgu atbildi pirmā.
nemelo Priedit:
n
mes bolseviki nekad nemelojam
  • 3
  • 3
skeptiķis
s
Pirmkārt, nav pētījumu par 5G starojuma nekaitīgumu, otrkārt, neviens nav paskaidrojis, kādam nolūkam un vajadzībai tiks izmantots 5G. Tur, kur nav informācijas, pamatojuma un skaidrojumu, tur arī rodas sazvērestības teorijas. Ziniet, Mērfija likumu grāmatā ir teikts, ka tehniska iespēja uztaisīt ķirurģisku operāciju nav pietiekams arguments, lai tādu operāciju taisītu. Te ir tas pats. Treškārt, Vilūns atstāj tāda cilvēka, kas savu darbu dara pa roku galam. Viņa līdzšinējie skribelējumi neraisa vēlēšanos viņam uzticēties un liek domāt, ka viņš ir demagogs.
nu
n
vienkārši pasūtījuma raksts.....
  • 1
  • 3
Grieta
G
Latviešus nevajag zombēt, jo latvieši ir apdāvināti stulbeņi bez zombēšanas.
Gena>Grieta
G
Proptams: Tapēc tu no Krievijas pie viņiem atbēgi!
  • 3
  • 3
ahha
a
Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - www.soo.gd/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
ahha
a
Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - www.soo.gd/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
Okšķeris
O
Par latviešu nacionālo traģēdiju jālasa: https://postciv.blogspot.com/2020/12/nacionala-tragedija.html
hmm
h
Soross tagad rule.Bet ķīna vairs nav kovida nez kāpēc.Mirstība LV tāda pati kā iepriekšējos gadus.Kāpēc tad jāsledz ekonomika?
>hmm
&
Tapēc ka Ķīnā ekonomika nebalstās uz krievijas mafijas naudām kā LV.
  • 3
  • 1
A vmesto huja zeljonij hmm
A
Kas par muļķībām? Ķīnā covid plešas plašumā: https://www.youtube.com/watch?v=KKgyL7ZzZbw
  • 4
  • 6
Nmt
N
Vēl jau 5G izmanto īpašas antenas, ar kurām visu starojumu var novadīt vienā punktā un tad sekot tam punktam un to ievērojami apstarot... līdzšinējās tehnoloģijas kaut ko tādu nav izmantojušas
pēc 5G nāks 6G...
p
Ir grūti pateikt cik no šīs anti-5G histērijas īstenībā daļēji bija arī anti-Ķīnas histērija. Mūsdienās rietumvalstīs rīkot anti-ķīniešu pogromus neizskatās smuki, jo ķīnieši joprojām nav balti un arī viņu varenība ir pārspīlēta, bet tautas masām pret 5G protestēt drīkst mierīgi. Piemēram, mobilo tālruņu ilgstoša lietošana(un novietojums) nebūt nav nekaitīgs: https://www.youtube.com/watch?v=BwyDCHf5iCY Par to vai bezvadu elektromagnētiskais starojums ir nekaitīgs veselībai - šis ir citāts no WHO: "In 2011, International Agency for Research on Cancer (IARC), an agency of the World Health Organization, classified wireless radiation as Group 2B – possibly carcinogenic. That means that there "could be some risk" of carcinogenicity, so additional research into the long-term, heavy use of wireless devices needs to be conducted."
pēc 5G nāks 6G...
p
Šis ir svaigāks un ne no Krievijas un mazliet arī par bitēm: https://www.youtube.com/watch?v=-AeSoC6la9c
  • 5
  • 3
pēc 5G nāks 6G...
p
PS Pagaidām neviens nespēj dot 100% garantiju, ka 5G nav nekaitīgs, tāpēc citiem skriet pa priekšu un apgalvot pretējo arī nav prāta darbs, jo 5G drošības problēmu izpēte ir pamatīgs un ilgstošs darbs vairāku desmitu gadu garumā.
  • 17
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Pat kaķiem nevazāties apkārt(3)

Svētki pagājuši, lai dzīvo ikdiena un jauni sākumi! Atšķirībā no citiem gadiem, kad cits citam parasti vēlam slēptāko ilgu, augstāko mērķu un cēlāko nodomu piepildījumu, šogad, šķiet, populārākais...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

Pieredze

Vairāk Pieredze