Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Vai viegli būt ugunsdzēsējam glābējam?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
00
0
Man atkal "pārstrāde"- dzen no darba ārā, neļauj strādāt, kaut arī cilvēku trūkst. Latvijā ir krīze!
sandrana987
s
Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 5 000 000 eiro uz atmaksas periodu 5 no 25 līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani: [email protected]
ugunsdzeseja radiniece
u
Si profesija ir loti smaga,atbildiga un bistama. Tik bistamas ir maz profesijas,tadel sos cilvekus ir pienacigi jaatalgo un obligati jaapdrosina.Tur strada patiesam specigi,izturigi viriesi.Mimuliem tur nav ko darit.Zinu gadijumu,kad dzesa privatmaju un beninos atrada cemodanu ar dinamitu un saimnieki neteica ne varda.Cik tur truka? Luk kadas gadas situacijas. Cienisim sos cilvekus un vinu drosmigo darbu.
Agris
A
Visi vaimana,vai viegli but ierednim,skolotajam. Lai tad iet stradat citur,neviens nav piesiets. Naudu par velti nekur nedod.Vienigi parasti ministri sadala sev naudu pec vajadzibas un tam desmitiem pakalpi ka to darbu dara.
Username
U
Ugunsdzēsējs, tas ir svarīgi! Bet.. ja es nevaru nomaksāt ar to algu rēķinus, tad mani tas darbs neinteresē. Tik vienkārši.
18
1
"Atgulā" jau biji?
13
1
Nu dikti idīliska bilde sazīmēta.
00
0
Ārprāc, kas notiek iekšienē...
Oskars
O
PSRS laikos un līdz 2000 gadam tur strādāja lielākie dzērāji un slīmesti kam rokas no pakaļas auga
P
P
Būtu daudz vieglāk,ja daži daudzus ugunsdzēsējus,policistus nezākātu,gānot viņus par latvijciem.
Arnis
A
Tu par Lubānas dzertuves kantori ? Tur bija kārtīgas pjankas līdz komai ,lans laiks pavadīts, tagad saņemu labu pensiju par neko nedarīšanu .
  • 11
  • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Piesārņotākais gaiss – Āzijā

Varam atviegloti nopūsties – rīdzinieki elpo tīrāku gaisu nekā liela daļa pasaules metropoļu iedzīvotāju. Šveices gaisa kvalitātes tehnoloģiju kompānijas IQAir uzturētajā piesārņotāko pasa...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata