Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Ar vienu kreklu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Fernada kredit
F
Aizdevums un ātrs ieguldījums ar parakstītu līgumu Sveiki, Sir / Madam, indivīdi: Latvija, Igaunija, Slovēnija, Krievija, Angļu valoda, Slovēnijas, Vācijas, Lietuvas, Francijas, Kanādas, Portugāles, Itālijas, Šveices, Dānijas un jebkur citur pasaulē; mēs meklējam nopietnus partnerus, kas spēj parakstīt vienošanos ar mūsu pakalpojumu Mēs vēlamies sadarboties ar ienesīgiem projektu izstrādātājiem vai ikvienam, kam nepieciešams aizdevums, lai atsāktu darbību vai aizdevumu, ar kuru mēs strādāsim pārredzamā veidā, lai finansētu savu projektu. Mēs izsniedzam aizdevumus no 5000 euro līdz 50 000 000 euro visām personām, kas spēj ievērot nosacījumus un varēsim atmaksāt procentu likmi 3% apmērā gadā ar atmaksas termiņu no 1 gada līdz 30 gadiem gatavs.Ja jums ir nepieciešams aizdevums projektam vai citiem iemesliem, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, mēs varam atbildēt uz jūsu jautājumiem 24h / 24h par jūsu apmierinātību E-pasts: [email protected]
Mona Fry
Man par samaksui jāmaksā vairāk nekā 87 dolāri stundā, strādājot mājās ar 2 bērniem mājās. Es nekad domāju, ka es varētu to izdarīt, bet mans labākais draugs nopelna vairāk nekā 10k mēnesī, un tas pārliecināja mani izmēģināt. Ar to potenciāls ir bezgalīgs. Lūk, ko esmu darījis. dari to..➥➥ w­w­w.M­a­x­p­a­y­9.­c­o­m
Atis Priedītis
A
Otreizējās vajāšanas tiešām bija ļoti nežēlīgas un parasti beidzās ar upura nāvi vai nonākšanu psihiatru uzraudzībā uz mūžu. Atbrīvoties no čekas piešķirtās psihiatriskās saslimšanas diagnozes patiesībā ir neiespējami. Un viss tālākais mūžs jādzīvo ar apziņu, ka upuris patiesībā ir psihs. Nesen to interneta publikācijā atzina arī kāda psihiatre. Pastāv psihiatru solidaritāte un viņi savus kolēģus nenodod. Un ja mēģina pierādīt, ka diagnoze ir bijusi kļūdaina, tad jārēķinās ar to, ka pārbaudītāji būs tieši tie paši, kuri šādas diagnozes okupācijas laikā piešķīra. Vienīgā izeja, to atklāti šī psihiatre pateica - ignorēt diagnozi un turpināt dzīvot kā parastam normālam cilvēkam.
Atis Priedītis
A
Kāpēc nepiesakās un klusē čekas upuri? Un kā Jūs to iedomājaties. Vai šādi - piemēram, 1981.gada 17.jūnijā es nevarēdams vairāk izturēt VDK vajāšanas mēģināju izdarīt pašnāvību, bet mani izglāba un pēc tam ielika psihenē. Čekistu versija - aiz nelaimīgas mīlestības un nekāda čekas pirksta. Un ja turpina muldēt par čeku, tad lai paliek psihenē uz mūžu. Gadījums ir safantazēts, bet tādi bija arī patiesībā. Tie, kuri tika izglābti psihenē tika turēti līdz brīdim, kamēr piekrita versijai par "nelaimīgu mīlestību". Tāda ir skumjā patiesība par 80.tajiem gadiem. Oficiāli gan čeka nodarbojās tikai ar "spiegu ķeršanu". Visnežēlīgās vajāšanas tika izvērstas pret tiem, kuriem no psihenes izdevās izkļūt. Čeka centās par katru cenu novest upuri līdz psihenei vēlreiz. Otreizējā nokļūšana psihenē jau bija ar invaliditātes piešķiršanu un no tā izrietošajām sekām. Šāds cilvēks patiesībā bija pilnīgi norakstīts. Otreizējās vajāšanas tiešām bija ļoti nežēlīgas un parasti beidzās ar upura nāvi vai nonāk
Atis Priedītis
A
Pacientam: Ja tiešām tāds esi. Viena no čekas pamatmetodēm bija vajāt cilvēku un kategoriski noliegt vajāšanas faktu. Attiecīgi rīkojās psihiatri - ja kāds sāka stāstīt par čekas vajāšanām, diagnoze psihs, tika piemērota momentā.
 • 0
 • 1
Pacients
P
Daudzi psihiatrijas slimnīcas pacienti paši piekrīt, ka ir slimi un nepiesakās, bet klusē.
 • 1
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Varbūt lielie patrioti - nācijas glābēji, varētu apdomāt iespēju atteikties no valsts piešķirtās pensijas, jo arī pensijas taču saņem čekisti un komunisti? Kā jums šī smirdīgā nauda nelīp pie pirkstiem un neizraisa vemšanu, nesaprotu? Arī pār Vanšu tiltu nebrauciet... es labi atceros, kā to atklāja Augusts Voss!
:(
:
Varbūt čekisti vēl dzīvi esot, varēja izpirkt grēkus un atteities no oensijām nevis izkārtot tās sev vidēji 5 reuzes augstākas kā vidējās?
 • 17
 • 4
Kims
K
Tikai tagad, pec laika var saprast kapec cekists Juris Bojars iesedinaja Latvijas prezidenta amat vazanki, paslabuma mekletaju Vairu Viki- Freibergu. Visticamak, ka Vike ari kalpoja cekistu interesem, nelaujot atvert cekas maisus. Iespejams, ka galvenais Vikes konsultants visus astonus gadus, kamer vina puva Rigas pili, bija tiesi cekists Juris Bojars, tapec jau Latvija sajos 8 gados tika sagrauta gan fiziski visas nozares, gan morali tika izvarota, pazemota un sagrauta latviesu tauta, kura nespej lidz sodienai atkopties no Vikes izversta genocida un terora.
Vecsčekists
V
Bērniņ, ja nebūtu bijis demokrātiski un nacionāli noskaņotu čekistu, Tu, visticamāk raiti rakstītu krieviski un ik rītu pucētu savu komjaunieša nozīmīti ar zobu pastu Pomorin.
 • 22
 • 6
>Kims
&
pilnīgs stulbums ko raksti un debilisms...Ja tadi ir veletaji, tad nekas labs nav gaidams...
 • 12
 • 3
Matīsu Modris
M
Vai viņai to apbalvojumu vajadzēja saņemt un nonākt vienā apbalvoto kompānijā ar čekas ziņotājiem un nelielās piesavināšanās meistaru, VUGD priekšnieka vietnieku, pulkvedi Intu Sēli, un citiem līdzīga kaluma vīriem?
Pravietisnejaukais
P
Atteikšanās no ordeņa ir nolieguma izpausme pret valsti. Ir dīvaini, ka indivīds, par kura garīgumu visi jūsmo, tomēr šo nesaprot. Lietas nekad nav tādas, kādas viņas izskatās... .
Pravietisnejaukais
P
Ar elku veidošanu jābūt ļoti uzmanīgiem, jo elkiem dažkārt nolobās krāsa un tad ļaužu vidū izceļas liels satraukums. Nekā personīga. Anonīmi te nenotiek nekas, jebkuru var aizsniegt pusstundas laikā. PS. Es kādreiz komentēju ar savu īsto vārdu un uzvārdu un telefona numuru... tad mani visi izsmēja... .
 • 12
 • 13
precizējums
p
Atteikšanās no ordeņa ir nolieguma izpausme nevis pret valsti, bet pret paša ordeņa piešķiršanas kritērijiem, jo tas ticis arī čekistiem.
 • 44
 • 4
Tims
T
Iestāties pret atsevišķu lietu, ko valsts dara, nenozīmē noliegt valsti. Nevajag pārspīlēt.
 • 33
 • 3
:(
:
atteikšanās no ordeņa ir nolieguma izpausme pret valsts varu, kas nebūt nav valsts...., bet tikai tās elements. Ir dīvaini, ka anonīmi komentētāji apšauba tāda cilvēka stāju, kurš NEKAD savu valsti nav nodevis - atšķirībā no daudziem, kas ir veidojuši valsts varu...
 • 27
 • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Saule aust, jo ir Jaunā konservatīvā partija(34)

Partiju sanākšanu sezona turpinās pilnā sparā, un šoreiz SestDiena viesojās Jaunās konservatīvās partijas kongresā. Tagad jau svarīgi arī, ja partija var nodrošināt, ka kongress vispār notiek, ...

Pelēkā saraksta pēcgarša(6)

Par bankām un nepieciešamību tās stingrāk uzraudzīt pēdējos gados Latvijā runāts daudz, tādu starptautisku iestāžu kā Moneyval un FATF nosaukumi jau kļuvuši teju par sugas vārdiem, bet pēdējos mēneš...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata