Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mums visiem mazliet jāpamācās pievaldīt mēli

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
voo
v
tādi 40 gadā okupantus sagaidīja apsējušies ar sarkanām lupatām .
Es
E
Mums grib atņemt vārda brīvību. Var pat teikt, ka tās jau tikpat kā nav, bet to grib atņemt pavisam.
j
pisrs laikos tādi bij pirmajās rindās ....
ašperdonis
a
bet tev jāizņem rokas no bikš kabatām , savādāk tā kā kāds pašpuika .
einars
e
Izlasīju. Ja liekas, ka mūzikā nav nekā jauna un nekas nenotiek, tad vienkārši jāiziet no populārās mūzikas komforta zonas, un jāsāk iedziļināties klasiskajā mūzikā.
Ziggy
Z
Jā sāksim izpausties, īpaši ielu streikos un maidanos, panāksim pozitīvas pārmaiņas kā Tautas Atmodā. Kurš patiesi uzskata, ka tas uz ko mudina nav demokrātiskas pārmaiņas, bet ļaunais fašisms, dislaikojiet.
kā jau teicu - uz priekšu
k
tikai es tavā krimināllietā joprojām nevēlos figurēt. Starp citu, pirmās fašisma izpausmes arī notika uz ielas, piemeram, ''alus pučs'' Minhenē un triecienvienību - SA organizētie kautiņi. Latvijas Republikai pietiks spēku un līdzekļu, lai nomierinātu trakojošās fašisteļu bandas.
  • 3
  • 1
Ziggy
Z
Tieši pretēji - ir pēdējais laiks sākt izpausties, īpaši ielās!
uz priekšu
u
Ej un izpaudies, lai fašistelim ataolam nav vienam kamerā garlaicīgi. Bet ej pats, citus neaģitē. Es tavā krimināllietā nefigurēšu.
  • 2
  • 4
niknis
n
Cenzor Žilde, es līdz šim nebiju izteicies par lētā skandālista porziņģa apdrošināšanu no nodokļu maksātāju naudas, bet, tā kā jūs te sacēlāt histēriju pret vārda brīvību, tad saņemiet - MAN ĻOTI NEPATĪK SITUĀCIJA, KAD PORZIŅĢIS TIEK APDROŠINĀTS NO NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDAS.
niknis
n
Pirmkārt, trolli, čīksti tu - es komentēju. Saprati, trolli cenzor nacist? Tālāk, trolli cenzor nacist. Vai badā mirstošais porziņģis ir visnabadzīgākā Latvijas persona, trolli cenzor nacist? Un nemēģini kvākšķēt pret manu vārda brīvību - uzreiz būsi nacists!
  • 1
  • 3
Uģis
U
Vispār jau Porziņģa apdrošināšanu nosedza nauda, ko ieguva par biļetēm no Latvijas - Lietuvas spēles. Domājams, ka Tu tur nebiji, tāpēc droši vari nečīkstēt vismaz par šo.
  • 4
  • 2
niknis
n
Ja skandālists poziņģis pavisam mirst badu, es varu viņam atvēlēt 20 centus - parasto ubaga devu - bet apdrošināšanu no manas naudas neuzsaukšu.
  • 4
  • 4
niknis
n
Cenzor Žilde, vienīgā mēle, kuru jūs varat pievaldīt, ir jūsu pašu. Ja ir konkrēti iebildumi pret to vai citu viedokli - izsakiet. Ja nav - iegaumējiet, te nav Lugandons, te ir Latvija, un cilvēki drīkst runāt to, ko domā. Arī par to, kā tiek izlietota viņu nodokļu nauda.
einars
e
Visu interviju izlasīšu mājās, drukātajā Sestdienā. Taču jebkurā gadījumā paldies par lielisko grāmatu par Jaunu Mēnesi. Man pat brīžiem liekas, ka pēdējā laikā Žilde kā mūzikas aprakstītājs ir interesantāks, nekā mūziķis.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 116

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Dzerevņas spēks

Vīģu koki un putras kalni, zelta paradī­zes dārzi un labi ļaudis, kuri dara tikai sirdsšķīstus darbus, perfektas valsts iekārtas un ideāli tās pilsoņi. Utopijas var un tiek zīmētas dažādas – kas n...

Ar vienu kreklu(5)

Fakts, ka Lidija Lasmane-Doroņina (93) izvirzīta Nobela Miera prēmijai, atgādina par stājas nozīmi cilvēka dzīvē jeb, citiem vārdiem sakot, morālo mugurkaulu. Padomju varas opozicionāre un bijusī po...


Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes