Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Mums visiem mazliet jāpamācās pievaldīt mēli

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
voo
v
tādi 40 gadā okupantus sagaidīja apsējušies ar sarkanām lupatām .
Es
E
Mums grib atņemt vārda brīvību. Var pat teikt, ka tās jau tikpat kā nav, bet to grib atņemt pavisam.
j
pisrs laikos tādi bij pirmajās rindās ....
ašperdonis
a
bet tev jāizņem rokas no bikš kabatām , savādāk tā kā kāds pašpuika .
einars
e
Izlasīju. Ja liekas, ka mūzikā nav nekā jauna un nekas nenotiek, tad vienkārši jāiziet no populārās mūzikas komforta zonas, un jāsāk iedziļināties klasiskajā mūzikā.
Ziggy
Z
Jā sāksim izpausties, īpaši ielu streikos un maidanos, panāksim pozitīvas pārmaiņas kā Tautas Atmodā. Kurš patiesi uzskata, ka tas uz ko mudina nav demokrātiskas pārmaiņas, bet ļaunais fašisms, dislaikojiet.
kā jau teicu - uz priekšu
k
tikai es tavā krimināllietā joprojām nevēlos figurēt. Starp citu, pirmās fašisma izpausmes arī notika uz ielas, piemeram, ''alus pučs'' Minhenē un triecienvienību - SA organizētie kautiņi. Latvijas Republikai pietiks spēku un līdzekļu, lai nomierinātu trakojošās fašisteļu bandas.
  • 3
  • 1
Ziggy
Z
Tieši pretēji - ir pēdējais laiks sākt izpausties, īpaši ielās!
uz priekšu
u
Ej un izpaudies, lai fašistelim ataolam nav vienam kamerā garlaicīgi. Bet ej pats, citus neaģitē. Es tavā krimināllietā nefigurēšu.
  • 2
  • 4
niknis
n
Cenzor Žilde, es līdz šim nebiju izteicies par lētā skandālista porziņģa apdrošināšanu no nodokļu maksātāju naudas, bet, tā kā jūs te sacēlāt histēriju pret vārda brīvību, tad saņemiet - MAN ĻOTI NEPATĪK SITUĀCIJA, KAD PORZIŅĢIS TIEK APDROŠINĀTS NO NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDAS.
niknis
n
Pirmkārt, trolli, čīksti tu - es komentēju. Saprati, trolli cenzor nacist? Tālāk, trolli cenzor nacist. Vai badā mirstošais porziņģis ir visnabadzīgākā Latvijas persona, trolli cenzor nacist? Un nemēģini kvākšķēt pret manu vārda brīvību - uzreiz būsi nacists!
  • 1
  • 3
Uģis
U
Vispār jau Porziņģa apdrošināšanu nosedza nauda, ko ieguva par biļetēm no Latvijas - Lietuvas spēles. Domājams, ka Tu tur nebiji, tāpēc droši vari nečīkstēt vismaz par šo.
  • 4
  • 2
niknis
n
Ja skandālists poziņģis pavisam mirst badu, es varu viņam atvēlēt 20 centus - parasto ubaga devu - bet apdrošināšanu no manas naudas neuzsaukšu.
  • 4
  • 4
niknis
n
Cenzor Žilde, vienīgā mēle, kuru jūs varat pievaldīt, ir jūsu pašu. Ja ir konkrēti iebildumi pret to vai citu viedokli - izsakiet. Ja nav - iegaumējiet, te nav Lugandons, te ir Latvija, un cilvēki drīkst runāt to, ko domā. Arī par to, kā tiek izlietota viņu nodokļu nauda.
einars
e
Visu interviju izlasīšu mājās, drukātajā Sestdienā. Taču jebkurā gadījumā paldies par lielisko grāmatu par Jaunu Mēnesi. Man pat brīžiem liekas, ka pēdējā laikā Žilde kā mūzikas aprakstītājs ir interesantāks, nekā mūziķis.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 208

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Sildieties, jāņubērni!(1)

Pirms dažiem gadiem SestDiena ieteica latviešiem dažas viņu tradicionālās pozas, lai papardēs iegājušajiem nebūtu ilgi jālauza galva, kā darīt, jo Jāņu nakts ir īsa. Atgādinām populārā­kās.

Ir jāsvin!

Kad pienāk svētku brīvdienas, arī Jāņi, man nav ne mazākās vēlēšanās atrasties burzmā, atzīstas diriģents Māris Sirmais. Viņš uzskata, ka Latvijas simtgade ir jāsvin, ir jāpriecājas, bet vi...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes