Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pozitīvo novērtējumu kaislības soctīklos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
?
?
Kurš te uzņemsies atbildēt - kāpēc katrā legālajā sociālajā mēdiju jomā ir viens monopolists, kas pakļaujas ASV valdības dienestiem. Iesaku pārlasīt neseno Sašas Koena Borata runu par tēmu. Klasisks ir gadījums ar tūbu, kura pārvēršas par graustu pasaules acu priekšā. XXX nav problēmu uzturēt daudzveidību, tātad vaina kur citur. Sazvērestības teorijas prātā nenāk?
Pravietisnejaukais
P
Dieva Vārds, Bībele, pravieša Jeremijas grāmata 17: 5-8) Tā saka Tas Kungs: ”Nolādēts (neveiksmei lemts) ir, kas paļaujas uz cilvēkiem un tur miesu par savu atbalstu un elkoni un kura sirds atkāpjas no Tā Kunga! Tas ir kā kails koks tuksnešainā klajumā, tas nekad nekādu labumu neredzēs; tam jādzīvo izkaltušajās tuksneša vietās, neviesmīlīgā klajuma sāļainajā zemē. Bet svētīgs ir tas, kas paļaujas uz to Kungu un kura cerība ir tas Kungs! Tas ir kā koks, kas stādīts pie ūdens un kas rieš savas saknes jo tuvu upei, tas nebīstas karstuma, tā lapas paliek zaļas. Arī sausā gadā tas nebīstas, tas nemitīgi dod savus augļus.”

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Iebāz roku, līdz satausti(3)

Pirms meklēt un iegādāties atskaņotāju, lai sāktu klausīties vinila plates, katram jāizvērtē, vai viņš ir gatavs, ka tās kļūst par viņa ģimeni un atkarību. Kāpēc? Jo tās prasa vairāk uzmanības, nek...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata